Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Malina August 18 2013 14:05:42
jak sie bawie to sie bawi ze mną caly świat Szeroki uÅ›miech i dziękuje cześć Pokazuje jÄ™zyk
bzikinio August 18 2013 14:00:58
Pomijając afery UÅ›miech Malinka zrobił najlepsze wkupne w historii Szeroki uÅ›miech
tomala13 August 18 2013 11:05:33
JUNIORZY: trening poniedziałek 19:00 przypominam nowym zawodnikom o zdjęciach i peselach ________________
Wneq August 18 2013 01:08:47
Dobra takie rzeczy nie na forum tylko raczej przy najbliższym spotkaniu ...
bzikinio August 18 2013 00:06:20
Ostatni ra taka kur*a akcja jak na tym rozpoczęciu bo naprawde osoby postronne nie bedą miały nwstępu na obiekt klubu.. szkoda słow na to co się dzieje!
tomala13 August 17 2013 23:33:08
Brawo DUMA że jest się zawodnikiem tego klubu !!!!!
Malina August 16 2013 16:33:04
a i kosić postaram sie dzis wpaśc ale niewiem czy dam rade
Malina August 16 2013 16:32:40
a co do rozpoczęcia sezonu po meczu..ogłaszam wszem i wobec moje wkupne Pokazuje jÄ™zyk
Malina August 16 2013 16:32:20
Łysy ..nawet i metr poza boiskiem bedziemy zapier**lac Szeroki uÅ›miech
Wneq August 16 2013 16:29:50
No to ja dzisiaj mogę wpaść z kosiarką UÅ›miech Byle bym sam nie był .
Dudek33 August 16 2013 15:15:31
A pomeczu ROZPOCZECIE SEZONU Uśmiech Zeby nikt nie byl autem Uśmiech
Lysiwo August 16 2013 14:26:13
Panowie bus pod klubem jutro o 15.45. Pełna mobilizacja. Liczę na walkę o każdy metr boiska.
hipek August 16 2013 08:51:45
panowie dzisiaj o 18-00 kosimy boisko tzn.waly kto da rade niech wezmie zylkowa
Dudek33 August 15 2013 13:10:17
Tylko z zWisla niechcieli grac Puszcza bo by kibicow nie bylo Uśmiech
Dudek33 August 15 2013 13:09:29
NIEPOŁOMICE TU RZĄDZĄ PASÓW KIBICE !!
tomala13 August 15 2013 10:45:56
JUNIORZY: dziś na sparing wlasny sprzęt gramy w oznacznikach
tomala13 August 15 2013 10:45:11
Hippo ja jednak jako postronny i nie z tych terenów twierdzę że N-ce to miasto Cracovii w przeciwnym razie takie panoszenie się po meczu i przed nie miało by miejsca OBIEKTYWNIE
hipek August 15 2013 00:29:03
i Puszcza wlasnie pokazala gdzie szeregi Sracovi: ) BATORY!!!BATORY!!
Lysiwo August 14 2013 11:02:03
Hipciu sparingu dzis nie ma bo Gwiazda ma jutro puchar a jeszcze Puszcza gra dzis z Cracovią.
tomala13 August 14 2013 10:03:07
JUNIORZY: mobilizacja na czwartek zbiórka 18:30. Wszyscy chcący grać w Batorym proszę się pojawić
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,562,231 unikalne wizyty