Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Malina
August 18 2013 14:05:42
jak sie bawie to sie bawi ze mną caly świat
i dziękuje cześć 
i dziękuje cześć 
bzikinio
August 18 2013 14:00:58
Pomijając afery
Malinka zrobił najlepsze wkupne w historii 
Malinka zrobił najlepsze wkupne w historii 
tomala13
August 18 2013 11:05:33
JUNIORZY: trening poniedziałek 19:00 przypominam nowym zawodnikom o zdjęciach i peselach
________________
Wneq
August 18 2013 01:08:47
Dobra takie rzeczy nie na forum tylko raczej przy najbliższym spotkaniu ...
bzikinio
August 18 2013 00:06:20
Ostatni ra taka kur*a akcja jak na tym rozpoczęciu bo naprawde osoby postronne nie bedą miały nwstępu na obiekt klubu.. szkoda słow na to co się dzieje!
tomala13
August 17 2013 23:33:08
Brawo DUMA że jest się zawodnikiem tego klubu !!!!!
Malina
August 16 2013 16:33:04
a i kosić postaram sie dzis wpaśc ale niewiem czy dam rade
Malina
August 16 2013 16:32:40
a co do rozpoczęcia sezonu po meczu..ogłaszam wszem i wobec moje wkupne 

Malina
August 16 2013 16:32:20
Łysy ..nawet i metr poza boiskiem bedziemy zapier**lac 

Wneq
August 16 2013 16:29:50
No to ja dzisiaj mogę wpaść z kosiarką
Byle bym sam nie był .
Byle bym sam nie był .
Dudek33
August 16 2013 15:15:31
A pomeczu ROZPOCZECIE SEZONU
Zeby nikt nie byl autem 
Zeby nikt nie byl autem 
Lysiwo
August 16 2013 14:26:13
Panowie bus pod klubem jutro o 15.45. Pełna mobilizacja. Liczę na walkę o każdy metr boiska.
hipek
August 16 2013 08:51:45
panowie dzisiaj o 18-00 kosimy boisko tzn.waly kto da rade niech wezmie zylkowa
Dudek33
August 15 2013 13:10:17
Tylko z zWisla niechcieli grac Puszcza bo by kibicow nie bylo 

Dudek33
August 15 2013 13:09:29
NIEPOŁOMICE TU RZĄDZĄ PASÓW KIBICE !!
tomala13
August 15 2013 10:45:56
JUNIORZY: dziś na sparing wlasny sprzęt gramy w oznacznikach
tomala13
August 15 2013 10:45:11
Hippo ja jednak jako postronny i nie z tych terenów twierdzę że N-ce to miasto Cracovii w przeciwnym razie takie panoszenie się po meczu i przed nie miało by miejsca OBIEKTYWNIE
hipek
August 15 2013 00:29:03
i Puszcza wlasnie pokazala gdzie szeregi Sracovi:
) BATORY!!!BATORY!!
Lysiwo
August 14 2013 11:02:03
Hipciu sparingu dzis nie ma bo Gwiazda ma jutro puchar a jeszcze Puszcza gra dzis z Cracovią.
tomala13
August 14 2013 10:03:07
JUNIORZY: mobilizacja na czwartek zbiórka 18:30. Wszyscy chcący grać w Batorym proszę się pojawić
