Aktualnie online
· Gości online: 2
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Dudek33
August 08 2013 14:06:12
A z kim mecz?? Gdzie, kiedy, o ktorej?
slaby
August 08 2013 08:29:41
Pproszę nie kasować komentarzy bo piszę tylko prawdę on się do niczego nie nadaje ;-)
cafar
August 08 2013 02:05:09
Batory nigdy nie zginie!
Lysiwo
August 08 2013 00:05:59
Głowy do gòry panowie nic sie nie stało. Czeka nas ciężka praca aby się utrzymać w A klasie. Mam nadzieję że w niedzielę będzie lepiej.
tomala13
August 07 2013 08:26:00
Wracam z urlopu w niedzielę
Lysiwo
August 06 2013 20:55:13
Panowie zapraszam wszystkich na jutrzejszy sparing.Czasu niewiele a musze wiedziec na kogo mogę liczyć podczas zbliżającego się sezonu.
franki
August 06 2013 17:24:39
Orlik chyba dzisiaj jest, ale juniorzy mają mieć gierkę o ile się skrzykną... SPARING seniorów jutro o 18.30 w Modlnicy. Jest transport. Zbiórka o 17.00! Obecność obowiązko
Yanek
August 06 2013 15:10:14
Jest dzisiaj orlik? A jeśli tak to czy ktoś się wybiera? Jutro jakiś sparing seniorów? Proszę o info ponieważ mam zamiar uczestniczyć w tym wydarzeniu
Lukasz97
August 05 2013 18:35:57
to może niech seniorzy z juniorami zagrają sobie taki lekki sparing w tygodniu 

Dudek33
August 05 2013 13:35:48
Jaki sparing? Gdzie i z kim?
grzes
August 04 2013 21:17:11
na dzisiejszym treningu było 6 zawodników, na poprzednim 8. Juniorzy więcej motywacji bo sezon nadchodzi
franki
August 04 2013 20:57:43
no to sami chłopaki niech wiedzą i niech się zbiorą chociaz na gierkę we wtorek, żeby czasu nei marnować
tomala13
August 04 2013 19:45:03
Niestety nikt nie może tego zorganizować (praca i urlop) od przyszłego tygodnia wszystko wraca na odpowiednie tory
franki
August 04 2013 18:46:03
Nie chce się wtrącać sztabowi trenerskiemu juniorów, ale skoro my (SEN), mamy trening w pon. i mecz we srodę to może juniorzy niech idą na Orlika we wtorek i sobie gierkę zorganizowali?
tomala13
August 03 2013 15:49:54
JUNIORZY: w przyszłym tygodniu z problemu personalnego treningów nie będzie więc mobilizacja na niedzielę
grzes
August 03 2013 12:15:25
Juniorzy: w niedziele (tj jutro) o godzinie 18 zapraszam na trening gierkowy 

franki
August 02 2013 22:47:45
SENIORZY: Panowie sezon nadchodzi wielkimi krokami więc bierzemy się za trenowanie. Następny trening w poniedziałek o 19.00! A 15.08. gramy I runde PP u nas z Nadwiślanką
Lukasz97
August 02 2013 13:49:25
Kiedy juniorzy grają jakiś sparing?? 

dady
August 01 2013 21:57:18
Niejaki Strojek R. (podobno)
ROJU14
August 01 2013 21:47:14
Wow!! Kurcze, wystarczy lekka sugestia i od razu lepiej;D kto jest nowym trenerem?
