Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Malina July 26 2013 16:07:09
fajna grupa młodych chłopaków + kilku starych wyjadaczy i powinno byc dobrze Z przymrużeniem oka
Malina July 26 2013 16:06:45
nie jest tak zle Z przymrużeniem oka potencjal jest Z przymrużeniem oka z tego co ostatnio widziałem.. Z przymrużeniem oka
Dudek33 July 26 2013 15:30:19
Licze na Cb bo ktos musi trzymac ta obrone Uśmiech bo slabo jest.
Malina July 26 2013 14:07:06
no to zamelduje się ..tymrazem napewno Z przymrużeniem oka
Dudek33 July 26 2013 12:18:33
Ten kopacz bedzie mile widziany na obu sparingach Uśmiech
Malina July 26 2013 10:06:14
ostatnio nie dał rady choć robił co mógł ( sprawy słuzbowe)
Malina July 26 2013 10:05:48
czy aby może przeyjśc kopacz jakiś na sparing sobotni? i niedzielny w sumie też?
franki July 24 2013 21:30:45
W niedzielę mecz o 18.00 z Górnikiem w Siedlcu (SEN).
franki July 24 2013 21:30:20
Piątek - 19.00 - sparing JUNIORÓW ze Startem Brzezie u nas. Sobota - 16.00 zbiórka na mecz z Orłem Iwanowice u nas (o 17.00) - (SEN).
franki July 24 2013 21:28:54
Rozkład jazdy: Czwartek od 14.00 - kończenie koszenia boiska (każdy kto moze włącznie ze sprzętem). Czwartek - 18.00 zbiórka na mecz ze STARTEM w Brzeziu (SEN).
hipek July 24 2013 21:13:44
14-15 zgadaj się z młodym i lubkiem farba tez ma być
Juniorek July 24 2013 20:11:38
Lajtowo, jak dacie kosiarkę nie ma sprawy o której ?
hipek July 24 2013 19:57:58
przyjdź jutro kosic najpierw
Juniorek July 24 2013 02:32:48
Można przyjść na sparing B klasy ??
Yanek July 23 2013 23:22:58
W czwartek odpadam bo mam nocke
Dudek33 July 23 2013 22:22:00
CZWARTEK GODZINA 19.00 MECZ SPARINGOWY W BRZEZIU !! ZBIORKA O GODZ 18.00 NA WB. OBECNOSC OBOWIAZKOWA ! I ZACZNIJCIE QRWA CHODZIC NA TRENINGI CI CO MAJA TO W DUP.... !!
grzes July 23 2013 20:50:28
TRAMPKARZE: zapraszam na trening organizacyjny jutro (tj. środa) na godzinę 18 na boisko Batorego
Malina July 23 2013 17:52:49
obiecał że podbije Z przymrużeniem oka
franki July 23 2013 17:50:43
Przyda się! UÅ›miech Jak coś daj mu znać niech wpada UÅ›miech
Malina July 23 2013 17:43:14
Panowie nie potrzebujecie kopacza na gierke dzis? Uśmiech
Wygenerowano w sekund: 0.08
1,562,247 unikalne wizyty