Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki July 23 2013 17:34:12
Juniorzy też przychodzić
MR July 23 2013 14:26:08
Tak, dziś o 19 UÅ›miech
kris_8813 July 23 2013 14:06:10
Jest jakiś orlik w najbliższym czasie dla seniorów? Pokazuje jÄ™zyk
mlodywb July 22 2013 23:46:57
Hipku ja mogę kosić tylko jest mały problem kosiarka mi padła jak dacie jakaś kosiarkę na kolkach ja mogę kosić w każdy dzien !
hipek July 22 2013 21:47:18
na orliku będzie ciężko wziasc kosiarki ze 3-4 wakacje macie to czau macie i na boisku można kopac
mlodywb July 21 2013 23:14:15
TO ZALATW NAM JAKIŚ TERMIN RAZ W TYGODNIU NA ORLIKU Szeroki uÅ›miech
franki July 21 2013 19:07:59
Postaram sie załatwić jakiś termin. Poza tym mam nadzieje ze boisko wkrotce doprowdzimy do użytku UÅ›miech
mlodywb July 21 2013 14:23:06
Franku zróbmy jakiś trening juniorków na orliku jest taka opcja ??
franki July 21 2013 10:57:41
Sparing juniorów z Brzeziem przełożony na za tydzień
tomala13 July 21 2013 01:03:36
Ja nie mam informacji CO DALEJ??
Izajash July 20 2013 23:26:40
co ze sparingiem juniorów?
wara July 20 2013 12:37:12
mnie nie bedzie na sparingu dzis.
franki July 20 2013 00:38:27
Pismo do związku złożone. Czekamy na jakąś konkretną decyzję. No i na dzień dzisiejszy niestety tylko tyle wiadomo...
hipek July 20 2013 00:24:06
Batory II sob sparing z Zlomexem II 18-00 w Branicach zb. 17-00 !!!!!
Lysiwo July 19 2013 00:04:53
Franiu kiedy w końcu będzie jakaś decyzja co do 1 drużyny???
franki July 18 2013 18:58:06
Dudi ja w sobotę rano moge i bede, a w tygodniu ja nie bardzo.
Dudek33 July 18 2013 10:55:33
Kosimy dzis boisko by sie trening dzis o 19 mogl odbyc? Czy macie to w dupie?:]
franki July 16 2013 19:52:50
Te! A dotychczasowa ekipa Ci nie pasowała?!!! UÅ›miech
Dudek33 July 16 2013 18:20:25
TRENING 19.00 Orlik na WB. moze wkoncu sie zbierze jakas ekipa!!!
franki July 15 2013 19:40:50
jak tylko będą wiadome jakieś konkrety
Wygenerowano w sekund: 0.06
1,562,250 unikalne wizyty