Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki July 09 2013 16:33:25
SENIORZY: W najbliższą niedzielę o 17.00 gramy sparing w Zakrzowie z Iskrą. Zapraszamy wszystkich (SEN, SEN II, Juniorzy, którzy skończyli wiek jun.). Jest dzisiaj Orlik?
grzes July 08 2013 23:31:00
Trampkarze: Pierwszy trening i spotkanie organizacyjne w sobotę o 13.
franki July 08 2013 22:08:27
... Juniorzy) aby omówić przyszłość klubu. Przy okazji mam nadzieję, że do tego czasu będziemy wiecej wiedzieć (np. spadki i awanse).
franki July 08 2013 22:07:31
Koło weekendu (czw.-sb.) mamy się spotkać Zarządem KSB. Natomiast na początku przyszłego tygodnia chcemy zrobić zebranie (wt.-śr.) dla wszystkich szawodników KSB Batory (Seniorzy I, Seniorzy II, Junio
Dudek33 July 08 2013 18:10:54
Franku kiedy jakies zebranie dotyczace przyszlosci Batorego na nadchodzacy sezon? Uśmiech
franki July 07 2013 13:11:45
Ani 2 ani cztery i skończcie temat UÅ›miech
hipek July 07 2013 11:13:58
kaka 4
wara July 07 2013 03:28:10
I to wódki !! Pokazuje jÄ™zyk
Kaka July 06 2013 23:47:51
Jak tak, to JUNIORKI wisicie Frankowi 2 zgrzewy Uśmiech
mlodywb July 06 2013 22:27:08
To juniorzy jedziemy od początku!!!!!!
tomala13 July 06 2013 21:26:17
WIĘC SIĘ UDAŁO Gratulacje!
JuNioR July 06 2013 19:21:41
Juniorki macie mega szczęście, bo na stronie podokręgu pisze o awansach i spadkach i nie uwzględnili was w spadku z 2 ligi do 3 więc utrzymujecie się raczej UÅ›miech
franki July 04 2013 22:32:23
JUNIORZY: Zapraszam w sobotę na 15.30 do klubu na spotkanie podsumowujące sezon. Proszę aby zjawili się możliwie wszyscy (włącznie z tymi, którzy kończyli wiek juniora).
dady July 02 2013 23:59:01
Trening w piątek o 19:00 na boisku
grzes July 02 2013 23:42:34
sukces ! ^^ za ten mecz zasłużyli UÅ›miech
franki July 02 2013 13:17:01
TRAMPKARZE dostali walkower. Jest awans w tabeli Uśmiech
hipek July 02 2013 06:22:17
bez zmian dziś orlik 19-00
dady July 01 2013 18:46:55
Orlik o 19
Yanek July 01 2013 17:27:26
Był o 19. Coś się zmieniło?
franki July 01 2013 15:47:25
Jeszcze by kogoś później w Fakcie czy gdzieś opisywali znowu i po co to UÅ›miech Wtorkowy Orlik o 20 to nadal aktualna sprawa?
Wygenerowano w sekund: 0.06
1,562,258 unikalne wizyty