Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki
July 09 2013 16:33:25
SENIORZY: W najbliższą niedzielę o 17.00 gramy sparing w Zakrzowie z Iskrą. Zapraszamy wszystkich (SEN, SEN II, Juniorzy, którzy skończyli wiek jun.). Jest dzisiaj Orlik?
grzes
July 08 2013 23:31:00
Trampkarze: Pierwszy trening i spotkanie organizacyjne w sobotę o 13.
franki
July 08 2013 22:08:27
... Juniorzy) aby omówić przyszłość klubu. Przy okazji mam nadzieję, że do tego czasu będziemy wiecej wiedzieć (np. spadki i awanse).
franki
July 08 2013 22:07:31
Koło weekendu (czw.-sb.) mamy się spotkać Zarządem KSB. Natomiast na początku przyszłego tygodnia chcemy zrobić zebranie (wt.-śr.) dla wszystkich szawodników KSB Batory (Seniorzy I, Seniorzy II, Junio
Dudek33
July 08 2013 18:10:54
Franku kiedy jakies zebranie dotyczace przyszlosci Batorego na nadchodzacy sezon? 

franki
July 07 2013 13:11:45
Ani 2 ani cztery i skończcie temat 

hipek
July 07 2013 11:13:58
kaka 4
wara
July 07 2013 03:28:10
I to wódki !! 

Kaka
July 06 2013 23:47:51
Jak tak, to JUNIORKI wisicie Frankowi 2 zgrzewy 

mlodywb
July 06 2013 22:27:08
To juniorzy jedziemy od początku!!!!!!
tomala13
July 06 2013 21:26:17
WIĘC SIĘ UDAŁO Gratulacje!
JuNioR
July 06 2013 19:21:41
Juniorki macie mega szczęście, bo na stronie podokręgu pisze o awansach i spadkach i nie uwzględnili was w spadku z 2 ligi do 3 więc utrzymujecie się raczej 

franki
July 04 2013 22:32:23
JUNIORZY: Zapraszam w sobotę na 15.30 do klubu na spotkanie podsumowujące sezon. Proszę aby zjawili się możliwie wszyscy (włącznie z tymi, którzy kończyli wiek juniora).
dady
July 02 2013 23:59:01
Trening w piątek o 19:00 na boisku
grzes
July 02 2013 23:42:34
sukces ! ^^
za ten mecz zasłużyli 

franki
July 02 2013 13:17:01
TRAMPKARZE dostali walkower. Jest awans w tabeli 

hipek
July 02 2013 06:22:17
bez zmian dziś orlik 19-00
dady
July 01 2013 18:46:55
Orlik o 19
Yanek
July 01 2013 17:27:26
Był o 19. Coś się zmieniło?
franki
July 01 2013 15:47:25
Jeszcze by kogoś później w Fakcie czy gdzieś opisywali znowu i po co to
Wtorkowy Orlik o 20 to nadal aktualna sprawa?
Wtorkowy Orlik o 20 to nadal aktualna sprawa?