Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki
October 31 2012 12:21:24
TRAMPKARZE: Prezes powiedział, że szykuje Wam obóz w Dębicy (wymagana zgoda rodziców). O więcej info prosimy Trenera.
franki
October 31 2012 11:18:35
Trening SEN. II odwołany! jak coś trening jedynki w Podłężu na Orliku dziś i w piątek o 18.00.Pół godz. wczesniej buS spod klubu.
bzikinio
October 31 2012 05:17:30
21? o.O Szkoda ze nie o 23 xD
franki
October 30 2012 22:48:48
wypowiedzi.
franki
October 30 2012 22:47:56
A co do hali trampkarzy.Trzeba by popytać Prezesa. Ja ze swojej strony byłbym za tym aby w listopadzie odpocząć. A od grudnia zacząć halę żeby na Turniej Demczuka się przyszykować. Czekam na Wasze wyp
franki
October 30 2012 22:45:08
Trening sen. II jutro hala N-ce o 21.00 (podstawówka). Juniorzy mile widziani w razie chęci.
piotrek212
October 30 2012 22:14:57
i o której
piotrek212
October 30 2012 22:14:36
kiedy będą treningi na hali trampkarzy
tomala13
October 29 2012 20:03:49
Orzeł II Piaski Wielkie - Batory II Wola Bat., 3.11.2012, godz. 13:00
mlodywb
October 29 2012 16:46:35
B paka są jeszcze jakieś treningi?? 

bzikinio
October 28 2012 11:20:41
http://www.ppnwieliczka.p
l/
l/
franki
October 26 2012 21:37:46
SENIORZY I: Maciek Stolarz zgłoszony do rozgrywek ligowych.
franki
October 26 2012 00:05:13
bobowski kamil - potrzeba twoj pesel aby Cie zglosic
franki
October 25 2012 23:22:50
Myślę że można by i o tym pomyśleć, tylko musicie sobie o tym pogadac czy chcecie, i czy się bedziecie zbierac- zeby kar za wycofywanie nie placic(bo dużo by niebrakło i już w II LJ byscie nie grali).
Juniorek
October 25 2012 23:19:23
A co z ligą w zimę na hali dla juniorów ??
franki
October 25 2012 23:17:28
JUNIORZY: Z Gwiazdą też możecie wygrać! Uważać z sobotnimi imprezami
. Za zgodą Prezesa zostaliście zgłoszeni na Turniej Niepodległości na Orliku w Wieliczce - bodaj (11.11 br.)
. Za zgodą Prezesa zostaliście zgłoszeni na Turniej Niepodległości na Orliku w Wieliczce - bodaj (11.11 br.)
franki
October 25 2012 23:15:03
... zimowej (treningi, ew. udział w turnieju Demczuka).
franki
October 25 2012 23:14:45
TRAMPKARZE: Mobilizacja! Ostatni mecz ligowy w sobotę o 11.00 ze Spartą Winiary. Proszę o obecność wszystkich, aby móc miło zakończyć rundę i porozmawiać o tym co robimy w przerwie
Dudek33
October 25 2012 15:44:11
jak sie mowi na treningu we wtorek ze w czwartek trening to co ****glusi?!! TRENING DZIS O 18.30!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
franki
October 25 2012 14:02:53
kiedy trening?
