Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Gonzo
November 06 2012 22:21:49
Tego nie byłbym taki pewny... Wielicko-gdovskie układy...
Lysiwo
November 06 2012 09:44:26
KONIEC SEZONU!!!!!
Lysiwo
November 06 2012 09:43:19
rozegrane w rundzie wiosennej.
Lysiwo
November 06 2012 09:42:42
nawierzchni boisk, na których rozgrywane miały być zawody
a także niekorzystnymi prognozami pogody odwołuje się wszystkie mecze zaplanowane na dni 10-11 listopada 2012 roku.
Mecze te zostaną rozeg
Lysiwo
November 06 2012 09:41:56
KOMUNIKAT Nr 29/KG/2012/2013
z posiedzenia Komisji Gier Podokręgu Wieliczka w dniu 5.11.2012r.
Decyzją Komisji Gier, w związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, złym stanem nawierzchn
Lysiwo
November 06 2012 09:41:41
KOMUNIKAT Nr 29/KG/2012/2013
z posiedzenia Komisji Gier Podokręgu Wieliczka w dniu 5.11.2012r.
Decyzją Komisji Gier, w związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, złym stanem nawierzchn
czesio
November 06 2012 00:44:10
ale to juz regularnie bedzie piatek?
franki
November 05 2012 22:41:27
Hala Szaró Pt. JUNIORZY: Przypominam, że Wy gracie w najbliższa sobotę Turniej Niepodległości na Orliku w Wieliczce. Gracie mecz otwarcia o 9.00 z Węgrzcanką! Nie zaspać!
mlodywb
November 05 2012 22:19:06
wiadomo cos ??
jakies treningi b paki?? 
jakies treningi b paki?? 
czesio
November 05 2012 14:48:29
wiadomo juz w jaki dzien bedzie hala dla sieniorow 2?
mfranek
November 02 2012 13:43:07
Panowie Piaski II juz sie nie godza na zmiany (ze juz za pozno na np. zalatwienia busa)... Mecz o 14.00 najwyzej nie pojedziemy....
kris_8813
November 01 2012 22:46:16
to zagramy w 7....
franki
November 01 2012 21:54:26
Ja przez kontuzję, której się dziś nabawiłem też nie mogę grać. Będę się jutro starał żeby zmienić mecz na sobotę na rezerwowym Puszczy. Ale mało prawdopodobne że się uda...
hipek
November 01 2012 21:29:32
no to jest was juz paru to sie zlozycie na walkowera
bzikinio
November 01 2012 16:23:24
Jak jest w niedziele to mnie nie ma ;]
hipek
October 31 2012 20:09:51
Zawody B klasy:
Orzeł II Piaski Wielkie - Batory II Wola Bat., 4.11.2012, godz. 14:00. Termin meczu został przesunięty ze względu na dublujące się mecze.
Dudek33
October 31 2012 15:41:15
Bende
a pozniej na CRACOVIE <jupi> !!
a pozniej na CRACOVIE <jupi> !!
franki
October 31 2012 15:34:05
Orzeł II prosił o zmianę. Ale po interwencji naszego związku mecz ostatecznie bedzie rozegrany w planowanym terminie czyli sobota o 13.00!
Dudek33
October 31 2012 15:23:09
czemu nie w sobote?? Mnie w niedziele niema 

franki
October 31 2012 14:38:11
SENIORZY II: Zmiana terminu meczu z Orłem II!!!! Mecz jest w niedzielę o 14.00! Wchodzimy na boisko zaraz po meczu pierwszej drużyny Orła. Transport własny!Jedziemy przebrani(zajęte szatnie).
