Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Gonzo November 06 2012 22:21:49
Tego nie byłbym taki pewny... Wielicko-gdovskie układy...
Lysiwo November 06 2012 09:44:26
KONIEC SEZONU!!!!!
Lysiwo November 06 2012 09:43:19
rozegrane w rundzie wiosennej.
Lysiwo November 06 2012 09:42:42
nawierzchni boisk, na których rozgrywane miały być zawody a także niekorzystnymi prognozami pogody odwołuje się wszystkie mecze zaplanowane na dni 10-11 listopada 2012 roku. Mecze te zostaną rozeg
Lysiwo November 06 2012 09:41:56
KOMUNIKAT Nr 29/KG/2012/2013 z posiedzenia Komisji Gier Podokręgu Wieliczka w dniu 5.11.2012r. Decyzją Komisji Gier, w związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, złym stanem nawierzchn
Lysiwo November 06 2012 09:41:41
KOMUNIKAT Nr 29/KG/2012/2013 z posiedzenia Komisji Gier Podokręgu Wieliczka w dniu 5.11.2012r. Decyzją Komisji Gier, w związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, złym stanem nawierzchn
czesio November 06 2012 00:44:10
ale to juz regularnie bedzie piatek?
franki November 05 2012 22:41:27
Hala Szaró Pt. JUNIORZY: Przypominam, że Wy gracie w najbliższa sobotę Turniej Niepodległości na Orliku w Wieliczce. Gracie mecz otwarcia o 9.00 z Węgrzcanką! Nie zaspać!
mlodywb November 05 2012 22:19:06
wiadomo cos ?? Szeroki uśmiech jakies treningi b paki?? Szeroki uśmiech
czesio November 05 2012 14:48:29
wiadomo juz w jaki dzien bedzie hala dla sieniorow 2?
mfranek November 02 2012 13:43:07
Panowie Piaski II juz sie nie godza na zmiany (ze juz za pozno na np. zalatwienia busa)... Mecz o 14.00 najwyzej nie pojedziemy....
kris_8813 November 01 2012 22:46:16
to zagramy w 7....
franki November 01 2012 21:54:26
Ja przez kontuzję, której się dziś nabawiłem też nie mogę grać. Będę się jutro starał żeby zmienić mecz na sobotę na rezerwowym Puszczy. Ale mało prawdopodobne że się uda...
hipek November 01 2012 21:29:32
no to jest was juz paru to sie zlozycie na walkowera
bzikinio November 01 2012 16:23:24
Jak jest w niedziele to mnie nie ma ;]
hipek October 31 2012 20:09:51
Zawody B klasy: Orzeł II Piaski Wielkie - Batory II Wola Bat., 4.11.2012, godz. 14:00. Termin meczu został przesunięty ze względu na dublujące się mecze.
Dudek33 October 31 2012 15:41:15
Bende Szeroki uśmiech a pozniej na CRACOVIE <jupi> !!
franki October 31 2012 15:34:05
Orzeł II prosił o zmianę. Ale po interwencji naszego związku mecz ostatecznie bedzie rozegrany w planowanym terminie czyli sobota o 13.00!
Dudek33 October 31 2012 15:23:09
czemu nie w sobote?? Mnie w niedziele niema Uśmiech
franki October 31 2012 14:38:11
SENIORZY II: Zmiana terminu meczu z Orłem II!!!! Mecz jest w niedzielę o 14.00! Wchodzimy na boisko zaraz po meczu pierwszej drużyny Orła. Transport własny!Jedziemy przebrani(zajęte szatnie).
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,562,426 unikalne wizyty