Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
hipek November 18 2012 12:08:53
napewno
Dudek33 November 18 2012 12:07:06
Napewno nie gramy dzis tego sparingu??
piotrek212 November 17 2012 17:44:02
to kiedy w końcu będzie turniej trampkarzy ????
Lysiwo November 16 2012 23:30:16
Panowie już oficjalnie. Jutro tj. 17.11 o godz 16.00 serie A ma zakończenie sezonu. Panowie z serie B który ma ochotę też może wpaść razem będzie rażniej.Mam nadzieje że frekwencja dopisze!!!
kris_8813 November 16 2012 07:33:34
Ja mogę coś pokopać o ile się ludzie zbiorą Z przymrużeniem oka
bartek November 16 2012 01:44:42
Mnie nie ma przez weekend
Anathol November 15 2012 19:43:51
Będą jakieś treningi na hali ? przygotowawcze do tego turnieju ?
siwy_13 November 15 2012 14:49:56
dawać ich
franki November 15 2012 14:27:43
Orzeł Cikowice są chętni zagrać z nami sparing w niedziele o 13. co Wy na to?
hipek November 14 2012 18:28:31
spokojnie panie siwy braknie to sie kupi Uśmiech z guzikow juz wyroslem Uśmiech
franki November 14 2012 00:02:20
Chciałbym to móc zobaczyć UÅ›miech łezka w oku mogła by się potoczyć. Najwyżej guziki się posypią UÅ›miech
siwy_13 November 13 2012 23:56:35
Franki ryzykant...a jak Hipek i Bursiak wszystko wypiją i zaczną się zgrzyty?
franki November 13 2012 23:44:12
A może by tak wspolne spotkanko? Przecież większość z nas sie zna, a Ci co nie to będzie okazja się poznać. Były już dobre tego typu spotkania UÅ›miech
Lysiwo November 13 2012 23:19:18
Panowie z serie A wstępnie na sobotę tj.17.11 trzeba się spotkać i pogadać co dalej. Pasuje zakończyć jakoś ten niespecjalnie udany sezon...Może przynajmniej zakończymy go z przytupem...
franki November 13 2012 19:07:02
Ustalmy to na 01.12 i koniec. Są dwa tygodnie - każdy moze sobie ułożyć tak plany żeby wtedy być napewno.
kris_8813 November 13 2012 19:01:43
Mi ta sobota odpada (ze wzgledow rodzinnych) a co do innego terminu jestem otwarty Z przymrużeniem oka
hipek November 13 2012 18:32:23
a ja proponuje jak najwczesniej bo czym dalej odkla damy tym mniej grajkow bedzie! 17.11.(ta sobota)?ale widze ze i tak odezwalo sie 4 to zainteresowanie po hu.u!!!
tomala13 November 13 2012 17:40:20
30.11 lub 1.12
bzikinio November 13 2012 11:04:07
24 odpada bo pewnie każdy ma plany na Andrzejki.
Dudek33 November 13 2012 10:12:09
Mi zaden termin niepasuje :]
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,562,409 unikalne wizyty