Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
hipek
November 18 2012 12:08:53
napewno
Dudek33
November 18 2012 12:07:06
Napewno nie gramy dzis tego sparingu??
piotrek212
November 17 2012 17:44:02
to kiedy w końcu będzie turniej trampkarzy ????
Lysiwo
November 16 2012 23:30:16
Panowie już oficjalnie. Jutro tj. 17.11 o godz 16.00 serie A ma zakończenie sezonu. Panowie z serie B który ma ochotę też może wpaść razem będzie rażniej.Mam nadzieje że frekwencja dopisze!!!
kris_8813
November 16 2012 07:33:34
Ja mogę coś pokopać o ile się ludzie zbiorą 

bartek
November 16 2012 01:44:42
Mnie nie ma przez weekend
Anathol
November 15 2012 19:43:51
Będą jakieś treningi na hali ? przygotowawcze do tego turnieju ?
siwy_13
November 15 2012 14:49:56
dawać ich
franki
November 15 2012 14:27:43
Orzeł Cikowice są chętni zagrać z nami sparing w niedziele o 13. co Wy na to?
hipek
November 14 2012 18:28:31
spokojnie panie siwy braknie to sie kupi
z guzikow juz wyroslem 
z guzikow juz wyroslem 
franki
November 14 2012 00:02:20
Chciałbym to móc zobaczyć
łezka w oku mogła by się potoczyć. Najwyżej guziki się posypią 
łezka w oku mogła by się potoczyć. Najwyżej guziki się posypią 
siwy_13
November 13 2012 23:56:35
Franki ryzykant...a jak Hipek i Bursiak wszystko wypiją i zaczną się zgrzyty?
franki
November 13 2012 23:44:12
A może by tak wspolne spotkanko? Przecież większość z nas sie zna, a Ci co nie to będzie okazja się poznać. Były już dobre tego typu spotkania 

Lysiwo
November 13 2012 23:19:18
Panowie z serie A wstępnie na sobotę tj.17.11 trzeba się spotkać i pogadać co dalej. Pasuje zakończyć jakoś ten niespecjalnie udany sezon...Może przynajmniej zakończymy go z przytupem...
franki
November 13 2012 19:07:02
Ustalmy to na 01.12 i koniec. Są dwa tygodnie - każdy moze sobie ułożyć tak plany żeby wtedy być napewno.
kris_8813
November 13 2012 19:01:43
Mi ta sobota odpada (ze wzgledow rodzinnych) a co do innego terminu jestem otwarty 

hipek
November 13 2012 18:32:23
a ja proponuje jak najwczesniej bo czym dalej odkla damy tym mniej grajkow bedzie! 17.11.(ta sobota)?ale widze ze i tak odezwalo sie 4 to zainteresowanie po hu.u!!!
tomala13
November 13 2012 17:40:20
30.11 lub 1.12
bzikinio
November 13 2012 11:04:07
24 odpada bo pewnie każdy ma plany na Andrzejki.
Dudek33
November 13 2012 10:12:09
Mi zaden termin niepasuje :]
