Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
bzikinio
November 13 2012 09:10:41
Piątek 23 listopada?
franki
November 12 2012 21:10:33
JUNIORZY i TRAMPKARZE: Jest zgoda Prezesa.Jesteście zgłoszeni na halowy Turniej Demczuka. Rozpocznie się on prawdopodobnie 08.12.2012 r. Szykować się!!!
franki
November 12 2012 21:09:31
No to rzucajcie terminy. czy 24.11 są Andrzejki czy 01.12? bo ja bym proponował, którąś z tych sobót? Co Wy na to?
Dudek33
November 12 2012 18:51:57
chocby bylo powiedziane z roku na rok to i tak to oleja... no ile razy se juz zbieralismy? i zawsze komus niepasi.
hipek
November 12 2012 18:29:27
ty mi tu niegwiazdoz tylko ustal jako kapitan date spotkania bo to bylo z dnia na dzien to moglo niekazdemu pasowac tydzien wczesniej trzeba ustalic a nie 2-3 dni
Dudek33
November 12 2012 15:45:19
ypie to wszystko... i ja niemam zamairu wczyms takim Tkwic. wiec Powodzenia!
Dudek33
November 12 2012 15:43:33
Panowie z B paki. Widze iz sie wszystko psuje z atmosfera (ktora niedawno byla idealne) gdyz nawet sie nikomu niechce przyjsc na zakonczenie by omowic przy stole miniona runde. wiec odczuwam ze sie sz
mlodywb
November 12 2012 01:15:16
pewnie ze chcemy !! możesz nas spokojnie zgłosić mamy skład spokojnie !!): 

Juniorek
November 11 2012 23:11:12
Po co nam trener ? Jak i tak nie jeździ 

franki
November 11 2012 20:24:32
A chcecie? W sensie czy się zbierzecie (nawet jeśli byście mieli sami jezdzić, bo nie wiem czy wasz trener bedzie jezdził)?
mlodywb
November 11 2012 17:57:16
franki a juniorzy bd zgłoszeni na hale ??
franki
November 11 2012 13:50:37
Ponoc juz grudniu sie zacznie, ale nie wiem czy bedziecie zgloszeni... są różnego rodzaju problemiki...
UltraS
November 09 2012 17:00:22
Kiedy mniej więcej będzie rozgrywany turniej halowy trampkarzy ??
franki
November 09 2012 13:35:24
JUNIoRZY: Zboirka przed wyjazdem na jutrzejszy Turniej na Orliku o 8.00 rano pod klubem. Nie zaspać!
aikon0707
November 08 2012 19:52:17
kolejny sezon w plecy...wynik nie idzie w parze z pieniądzem i przedmiotowym traktowaniem ale z atmosferą i wzajemnym szacunkiem-


bzikinio
November 08 2012 14:46:25
http://www.lkszrywszarow.
hekko.pl/ poczytajcie shoutboxa uważnie
hekko.pl/ poczytajcie shoutboxa uważnie

Wneq
November 08 2012 09:07:03
Dzięki Lysiwo .
Juniorek
November 07 2012 22:06:24
O której Juniorzy mają zbiórkę na turniej ?
Lysiwo
November 07 2012 20:20:17
Trening 1 drużyny Piątek 18.00 orlik w Podłężu
Wneq
November 07 2012 09:17:17
Witam. Kiedy , gdzie , i o której trenuje pierwszy zespół ?
