Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
bzikinio November 13 2012 09:10:41
Piątek 23 listopada?
franki November 12 2012 21:10:33
JUNIORZY i TRAMPKARZE: Jest zgoda Prezesa.Jesteście zgłoszeni na halowy Turniej Demczuka. Rozpocznie się on prawdopodobnie 08.12.2012 r. Szykować się!!!
franki November 12 2012 21:09:31
No to rzucajcie terminy. czy 24.11 są Andrzejki czy 01.12? bo ja bym proponował, którąś z tych sobót? Co Wy na to?
Dudek33 November 12 2012 18:51:57
chocby bylo powiedziane z roku na rok to i tak to oleja... no ile razy se juz zbieralismy? i zawsze komus niepasi.
hipek November 12 2012 18:29:27
ty mi tu niegwiazdoz tylko ustal jako kapitan date spotkania bo to bylo z dnia na dzien to moglo niekazdemu pasowac tydzien wczesniej trzeba ustalic a nie 2-3 dni
Dudek33 November 12 2012 15:45:19
ypie to wszystko... i ja niemam zamairu wczyms takim Tkwic. wiec Powodzenia!
Dudek33 November 12 2012 15:43:33
Panowie z B paki. Widze iz sie wszystko psuje z atmosfera (ktora niedawno byla idealne) gdyz nawet sie nikomu niechce przyjsc na zakonczenie by omowic przy stole miniona runde. wiec odczuwam ze sie sz
mlodywb November 12 2012 01:15:16
pewnie ze chcemy !! możesz nas spokojnie zgłosić mamy skład spokojnie !!): Szeroki uÅ›miech
Juniorek November 11 2012 23:11:12
Po co nam trener ? Jak i tak nie jeździ Szeroki uÅ›miech
franki November 11 2012 20:24:32
A chcecie? W sensie czy się zbierzecie (nawet jeśli byście mieli sami jezdzić, bo nie wiem czy wasz trener bedzie jezdził)?
mlodywb November 11 2012 17:57:16
franki a juniorzy bd zgłoszeni na hale ??
franki November 11 2012 13:50:37
Ponoc juz grudniu sie zacznie, ale nie wiem czy bedziecie zgloszeni... są różnego rodzaju problemiki...
UltraS November 09 2012 17:00:22
Kiedy mniej więcej będzie rozgrywany turniej halowy trampkarzy ??
franki November 09 2012 13:35:24
JUNIoRZY: Zboirka przed wyjazdem na jutrzejszy Turniej na Orliku o 8.00 rano pod klubem. Nie zaspać!
aikon0707 November 08 2012 19:52:17
kolejny sezon w plecy...wynik nie idzie w parze z pieniądzem i przedmiotowym traktowaniem ale z atmosferą i wzajemnym szacunkiem- UÅ›miech UÅ›miech UÅ›miech
bzikinio November 08 2012 14:46:25
http://www.lkszrywszarow.
hekko.pl/ poczytajcie shoutboxa uważnie Z przymrużeniem oka
Wneq November 08 2012 09:07:03
Dzięki Lysiwo .
Juniorek November 07 2012 22:06:24
O której Juniorzy mają zbiórkę na turniej ?
Lysiwo November 07 2012 20:20:17
Trening 1 drużyny Piątek 18.00 orlik w Podłężu
Wneq November 07 2012 09:17:17
Witam. Kiedy , gdzie , i o której trenuje pierwszy zespół ?
Wygenerowano w sekund: 0.08
1,562,416 unikalne wizyty