Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
grzes October 24 2012 21:33:20
chłopaki z bpaki , kiedy trening?
franki October 23 2012 08:21:02
TRENING II - DZIŚ TJ. WE WTOREK O GODZ. 18.30
bzikinio October 21 2012 17:36:30
Nie ma za co Pokazuje jÄ™zyk Polecam się xD
mlodywb October 19 2012 16:08:04
pewnie franki !! Uśmiech dzieki za wsparcie !! Uśmiech Szeroki uśmiech
franki October 19 2012 12:37:47
JUNIORZY: kto chce moze dziś do nas na trening podbić o 18.15. A w niedzielę chłopaki szansa na kolejne 3 punkty w meczu z Błyskawicą Wyciąże, która napewno jest w Waszym zasięgu!
Juniorek October 18 2012 23:03:10
Brawo Juniorzy -.- frekwencja na treningu dopisała, dwóch to całe w c**** -.-
franki October 18 2012 14:58:45
TRENINGI: SEN I - DZIŚ 18.45 , SEN II JUTRO - 18.15. JUNIORZY I TRAMPKARZE PRAWDOPODOBNIE DZIŚ PRZED JEDYNKĄ.
dady October 17 2012 19:56:30
II druzyna kiedy trening?
franki October 17 2012 12:44:28
http://ofsajd.onet.pl/fot
ogalerie/polska -anglia-ba
sen-na-narodowym-wedlug-i
ntern auto,5279421,1293544
1,galeria-maly.html
mlodywb October 16 2012 23:39:36
Turniej ja jestem na tak !! Uśmiech
franki October 16 2012 22:54:41
Jednak blamaż...
Juniorek October 16 2012 16:27:19
Jasne ! Myślę że możesz nas zgłosić ale trzeba zagadać z wszystkimi w niedziele UÅ›miech
franki October 16 2012 11:25:33
JUNIORZY: Czy jesteście zainteresowani udziałem w Turnieju Niepodległości rozgrywanym na Orliku w Wieliczce 10 listopada (sobota)?
franki October 15 2012 23:28:06
WTOREK 18.30. Juniorzy napiszcież jaki mieliście skład
mlodywb October 15 2012 23:04:37
Witam kiedy trening b Paki ??
tomala13 October 14 2012 12:41:29
Foto z meczu B klasy
tomala13 October 14 2012 12:38:16
http://www.facebook.com/B
atorywolabators ka#!/media
/set/?set=a.3535487280681
93.83 739.350834118339654&
type=3
WieliczankaWieliczka October 13 2012 20:25:53
TRAMPKARZE: Piłkarz-Wieliczanka 2-3
tomala13 October 13 2012 19:38:16
Jesteśmy drużyną!!! gramy dalej....
bzikinio October 13 2012 19:21:16
Sory za zachowanie.. :/
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,562,427 unikalne wizyty