Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Dudek33
May 10 2012 20:59:28
Trampkarze Mecz Wasz Jest w SOBOTE o godz 11.00 ! przypominam zbiórka godz. 9.40 

franki
May 10 2012 18:41:37
Shogun jeszcze jeden taki wpis i wylatujesz stąd!
bzikinio
May 10 2012 17:59:24
Chodziły słuchy że nie jaki Jarosław.T był wtedy najlepszym zadonikiem puszczy.. wschodzącą gwiazdą powiatu wielickiego a może i nawet talent Małopolski 

Juniorek
May 10 2012 17:30:23
****szogun ty idioto ... jak się sprawdza to oby dwie drużyny czemu ****na meczu nie byłeś taki cwany ?Mam patrzyła O.o
szogun359
May 10 2012 16:53:07
to było dawno a teraz gramy jlepiej niż jebana puszcza! a ja ciebie zapraszam do huty to pogadamy!!!
jaro T
May 10 2012 16:07:50
Nawet w RMF-ie o tym wyniku powiedzieli, cytuję: "Zawodnikom Strażaka w tym meczu puszczały nerwy" hehehe
jaro T
May 10 2012 16:04:43
Strażak Kokotów...pamiętam taką drużynkę! Puszcza-Strażak 46-0 a graliśmy wtedy 2x35 minut
Strzeliłem nawet jedną bramkę bo byłem stoperem hehehe
Strzeliłem nawet jedną bramkę bo byłem stoperem hehehe
Yanek
May 10 2012 15:32:39
Ale opanuj emocje. A jak chcesz podyskutować i jesteś odważny zapraszamy na Wole. Pogadamy przy soczku.
Yanek
May 10 2012 15:31:47
Dużo ludzi czyta tą stronę. Pewnie sporo dzieci w Twoim wieku, może nawet Twoi rodzice a Ty tak nieładnie piszesz. Wiem, że na takim forum nie jest się rozpoznawalnym i można pisać co tylko się da. Al
Yanek
May 10 2012 15:25:38
Szogun strasznie agresywny jesteś dziecko. Zajmij się może nauką języka polskiego bo straszne błędy sadzisz. Pisz jakieś dyktanda. I ćwicz słowo "czeba".
szogun359
May 10 2012 14:56:58
97 i ty mi tu nie pierdol!!1szmato!! ile było przedtem 18 -0 takie rajsko nawet z wami wygra!!!
szogun359
May 10 2012 14:55:42
mlodywb suchaj szmato my was sprawdzaliśmy pierwsi a po drugie czebało nas sprawdzać przed meczem my bd mieć walkowera bo rocznik 96 to grał rok temu w trampkarzach a teraz może największy rocznik gra
mlodywb
May 09 2012 23:22:16
szogun359 po 1 co ty robisz na naszym forum po 2 przegraliscie wiec nie spinaj! po 3 cza bylo nie uciekac?
mlodywb
May 09 2012 23:17:11
siema kiedy juniorzy cos trenuja?
JuNioR
May 08 2012 22:22:54
Juniorzy zbiórka na mecz w piątek o 15:30.
JuNioR
May 08 2012 22:22:07
pisać i opuść tę stronę dzieciaku bo twoje komentarze są głupie, nie na miejscu i nie mają żednego sensu.
JuNioR
May 08 2012 22:21:18
szogun359 gówniarzu wytłumaczę Ci jedno. Nasi trampkarze zaczeli swoją przygodę od tych wakacji. I stare wyniki nie mają nic wspólnego z tym jak grali. Widać postęp jaki zrobili więc przestań głupoty
szogun359
May 08 2012 22:11:06
zobaczymy po tej kolejce w sobote i niedziele na którym wy będziecie a na którym my!
Izajash
May 08 2012 21:48:23
sami jesteście niewiele lepsi, 7 miejsce. Pozwól, że nie będę sobie na ciebie psuł nerwów na sfrustrowanego "chłopaka" zaśmiecającego nam shoutbox
szogun359
May 08 2012 21:45:57
w sumie racja ostatnie miejsce też wysoko?
!!!
