Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Gonzo May 07 2012 23:11:30
co Ty wogole piszesz! jakieś dziecko zmusiło Cię biedaczku do sprawdzania UÅ›miech a co do roczników zerknij tu zanim zaczniesz głupoty pisać:
beaker May 07 2012 23:06:21
tak... ciekawe jak u was w trampkarzach połowa z was to rocznik 96 który już nie może grać w trampkarzach! A po drugie to zawodnik z numerem 19 sam zmusił nas do sprawdzenia was!
Boomerr May 07 2012 23:03:22
http://euro2012.interia.p
l/news-prezes-r ealu-madry
t-chce-sprowadzic-lukasza
-pisz czka,nId,604008
Izajash May 07 2012 20:54:30
do przerwy 1:1 Bramki: 3 Soczewica, 1 Sikora
koza May 07 2012 20:50:23
Trampkarze wygrali tamci uciekli a ich nie sprawdzili 4:2 do przodu ;]
franki May 07 2012 20:49:12
Narazie zostaje 4-2. ile było do przerwy? kto strzelał bramki?
Kuba1374 May 07 2012 17:15:06
Wiadomo już czy uznano trampkarzą wygraną ? UÅ›miech
siwy_13 May 07 2012 12:43:28
Gratulacje Panowie!!!najładniejszy rezultat w derbach od dobrych paru lat!
Kuba1374 May 07 2012 09:09:19
Sprawdzali nam karty , ale dopiero poproszono o to gdy trener Kokotowa zorientował się że jego chłopcy nie mają szans ...
Juniorek May 07 2012 00:45:27
Trampkarze 4:2 do przodu ale nie wiadomo czy walkower będzie bo sprawdzali..a tam paru chłopaków bez karty
SpartaWiniary May 06 2012 23:19:08
Czarnochowice - Sparta Winiary - 1:0
franki May 06 2012 23:02:35
jak wyszli trampkarze?
Lysiwo May 06 2012 21:27:08
Start Brzezie - Złomex 5-2 ale jesteśmy frajerzy byłby lider
Kuba1374 May 06 2012 21:00:32
No brawo panowie Uśmiech
Yanek May 06 2012 20:56:53
Hej! Hej! Batory!!! Derby nasze. Rządzimy co najmniej kolejne pół roku.
Kuba1374 May 06 2012 20:55:51
Uśmiech
secret_girl May 06 2012 19:43:57
0:3 dla Batorego
Kuba1374 May 06 2012 19:41:00
Jaki wynik w meczu B-klasy z Dębem ?
franki May 06 2012 11:45:47
Michał Wantuch zgłoszony jako junior
sparta May 06 2012 10:33:01
w meczu czrnochwic ze sparta nie było walkowera tylko czrnochowice wygrały 1-0
Wygenerowano w sekund: 0.08
1,562,331 unikalne wizyty