Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Izajash May 08 2012 21:37:14
trollu, jak mam być szczery to jakoś grać w lidze zaczęliśmy od tej rundy, a prawda była taka, że byliście po prostu słabsi. dziękuje, dobranoc.
szogun359 May 08 2012 20:55:53
popierwsze kto przegrał 18-0 haha odrobiliście z tego wyniku tylko 4 bramki taka jest prawda łączny wynik tych dwóch meczy 20-4 i kto wygrał mecz strażak !!!popierwsze które wy macie miejsce a które w
kuba96 May 08 2012 16:52:02
Witam, wie ktoś może co z dzisiejszym treningiem dla juniorów?
Kuba1374 May 08 2012 16:44:45
-sprawdzaniem kart . A jak my chcieliśmy im karty sprawdzić ich już nie było . Uciekli !
Kuba1374 May 08 2012 16:43:37
Strażak przegrał , był od Nas gorszy , i nie ważne czy dadzą im walkowera my zawsze będziemy pamiętać że byliśmy od nich lepsi , że wygraliśmy ten mecz . A strażak gdy padł wynik 4:2 ratował się spra
szogun359 May 08 2012 08:01:58
i tak już jest 3-0 dla strażaka zobaczcie na terminarz http://www.czarnochowice.
pl/
Juniorek May 08 2012 01:07:49
Nie było lepszym * A do tego że jest na zdj Juniorów to jest na tyle dobrym zawodnikiem że może grać w juniorach a więc proszę Cie wyjdź Gimbusie płacz dalej ... a ten Trener to chyba twój Ojciec był
Juniorek May 08 2012 00:54:51
Dokładnie Franek to samo mówiłem no ale jak się nie umie przegrywać bo się było lepszym to trzeba się ratować nawet tak :/ Kokotów się popłakał;/ Chłopaki wygrali bo byli lepsi UÅ›miech
franki May 07 2012 23:41:12
Trampkarze dopiero w tym sezonie rozpoczęli ligową przygodę z piłką, robią systematyczne postępy i nikt nie płacze w przeciwieństwie do niektórych.
JuNioR May 07 2012 23:38:34
Opuść tę stronę trollu. Będzie decyzja i wtedy zobaczymy, a nie spamujesz nam czat.
beaker May 07 2012 23:36:13
Nie to wy płaczecie bo jesteśie na otanim miejscu... a wogóle co będę z tb się kłócił niech związek zadecyduje!
JuNioR May 07 2012 23:34:57
Bo jakbyś nie wiedział koleżko to trampkarz może grać w juniorach, tak samo jak junior może grać w seniorach. Więc skończ te płacze i opuść tę stronę trolu.
Gonzo May 07 2012 23:33:34
skąd Ty te numery bierzesz? płacz sobie chłopie
beaker May 07 2012 23:28:28
a wracając do tego zdjęcia czemu zawodnik c grał uwas z 19 jest na zdjęciu juniorów ?
beaker May 07 2012 23:26:54
hahaha zawodnik z 14 chodzi do 6 klasy Szeroki uśmiech
Gonzo May 07 2012 23:24:32
Zdjęcie jest robione zaraz na początku po zawiązaniu Trampkarzy wiec mogło kogoś nie być. Pokaż wasze zdjecia i LEGITYMACJE zawodników UÅ›miech chocby tego juniora z 9 czy 14 UÅ›miech Porażka boli ale spoko UÅ›miech
beaker May 07 2012 23:19:33
a jak patrze na skład juniorów to widze tego zawodnika na zdjęciu a w trampkarzach go nie ma
beaker May 07 2012 23:17:23
zacznijmy od tego że zawodnik który grał z numerem 19 podajże na lewej obronie ma nazwisko na literę B(jeśli dobrze pamietam) a na tej stronie co mi wyslałeś nie macie żadnego zgłoszonego zawodnika z
Gonzo May 07 2012 23:12:31
zresztą związek prawde zweryfikuje
Gonzo May 07 2012 23:11:46
http://www.pzpn.pl/index.
php/klub/druzyn a/6069/327
0
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,562,338 unikalne wizyty