Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Izajash
May 08 2012 21:37:14
trollu, jak mam być szczery to jakoś grać w lidze zaczęliśmy od tej rundy, a prawda była taka, że byliście po prostu słabsi. dziękuje, dobranoc.
szogun359
May 08 2012 20:55:53
popierwsze kto przegrał 18-0 haha odrobiliście z tego wyniku tylko 4 bramki taka jest prawda łączny wynik tych dwóch meczy 20-4 i kto wygrał mecz strażak !!!popierwsze które wy macie miejsce a które w
kuba96
May 08 2012 16:52:02
Witam, wie ktoś może co z dzisiejszym treningiem dla juniorów?
Kuba1374
May 08 2012 16:44:45
-sprawdzaniem kart . A jak my chcieliśmy im karty sprawdzić ich już nie było . Uciekli !
Kuba1374
May 08 2012 16:43:37
Strażak przegrał , był od Nas gorszy , i nie ważne czy dadzą im walkowera my zawsze będziemy pamiętać że byliśmy od nich lepsi , że wygraliśmy ten mecz . A strażak gdy padł wynik 4:2 ratował się spra
szogun359
May 08 2012 08:01:58
i tak już jest 3-0 dla strażaka zobaczcie na terminarz http://www.czarnochowice.
pl/
pl/
Juniorek
May 08 2012 01:07:49
Nie było lepszym *
A do tego że jest na zdj Juniorów to jest na tyle dobrym zawodnikiem że może grać w juniorach a więc proszę Cie wyjdź Gimbusie płacz dalej ... a ten Trener to chyba twój Ojciec był
Juniorek
May 08 2012 00:54:51
Dokładnie Franek to samo mówiłem no ale jak się nie umie przegrywać bo się było lepszym to trzeba się ratować nawet tak :/ Kokotów się popłakał;/ Chłopaki wygrali bo byli lepsi 

franki
May 07 2012 23:41:12
Trampkarze dopiero w tym sezonie rozpoczęli ligową przygodę z piłką, robią systematyczne postępy i nikt nie płacze w przeciwieństwie do niektórych.
JuNioR
May 07 2012 23:38:34
Opuść tę stronę trollu. Będzie decyzja i wtedy zobaczymy, a nie spamujesz nam czat.
beaker
May 07 2012 23:36:13
Nie to wy płaczecie bo jesteśie na otanim miejscu... a wogóle co będę z tb się kłócił niech związek zadecyduje!
JuNioR
May 07 2012 23:34:57
Bo jakbyś nie wiedział koleżko to trampkarz może grać w juniorach, tak samo jak junior może grać w seniorach. Więc skończ te płacze i opuść tę stronę trolu.
Gonzo
May 07 2012 23:33:34
skąd Ty te numery bierzesz? płacz sobie chłopie
beaker
May 07 2012 23:28:28
a wracając do tego zdjęcia czemu zawodnik c grał uwas z 19 jest na zdjęciu juniorów ?
beaker
May 07 2012 23:26:54
hahaha zawodnik z 14 chodzi do 6 klasy 

Gonzo
May 07 2012 23:24:32
Zdjęcie jest robione zaraz na początku po zawiązaniu Trampkarzy wiec mogło kogoś nie być. Pokaż wasze zdjecia i LEGITYMACJE zawodników
chocby tego juniora z 9 czy 14
Porażka boli ale spoko 
chocby tego juniora z 9 czy 14
Porażka boli ale spoko 
beaker
May 07 2012 23:19:33
a jak patrze na skład juniorów to widze tego zawodnika na zdjęciu a w trampkarzach go nie ma
beaker
May 07 2012 23:17:23
zacznijmy od tego że zawodnik który grał z numerem 19 podajże na lewej obronie ma nazwisko na literę B(jeśli dobrze pamietam) a na tej stronie co mi wyslałeś nie macie żadnego zgłoszonego zawodnika z
Gonzo
May 07 2012 23:12:31
zresztą związek prawde zweryfikuje
Gonzo
May 07 2012 23:11:46
http://www.pzpn.pl/index.
php/klub/druzyn a/6069/327
0
php/klub/druzyn a/6069/327
0
