Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki April 19 2012 17:23:28
zobacz sobie na stronkę związku. chyba jednak tak nie było jak piszesz. http://ppnwieliczka.pl/in
dex.php?option= com_joomle
ague&func=showresultsrank
&p=27&It emid=73&r=11
szogun359 April 19 2012 17:09:27
ej i zmięcie tą tabele bo przecierz targowianka ma 31 punktów bo też wygrała walkowerem ze spartą w tamtej rundzie!!
szogun359 April 19 2012 17:08:09
nie tylko nie mieli legitymacji!!
Gonzo April 19 2012 16:24:39
a co gospodarze i ich nie było?
szogun359 April 19 2012 13:56:31
TRAMPKARZE STARSI SPARTA WINIARY STRAŻAK KOKOTÓW 0-3!! WALKOWER !!WPISZCIE TAM!!
Sebaksb April 16 2012 13:07:00
16:00 Złomex Branice - Batory Wola Batorska 0 : 3 SOBOTA, 27 SIERPIEŃ 2011 14:00 Wiślanka Grabie - Contra Sułków 11 : 3 NIEDZIELA, 28 SIERPIEŃ 2011 11:00 Wisła Niepołomice - Gdo
bzikinio April 14 2012 20:19:34
W sędziowali można wpisać- JEBANE S K U R W Y S Y N Y!
bronek April 10 2012 22:15:48
Juniorzy mam szkołę do 16.20 i nie wiem czy zdążę.
bartezzz84 April 10 2012 17:25:09
sparing juniorów środa 11.04. o godz 18 w Cikowicach wyjazd busa o godz 17.00
bartezzz84 April 10 2012 13:05:58
Trening juniorów dzisiaj tz. wtorek godzina 19.00 sparing we środę lub czwartek czekam jeszcze na potwierdzenie z 2giej strony w Cikowicach o godz.18 -poinformuje na stronie jak będe już pewny
mlodywb April 10 2012 03:17:08
kiedy juniorzy jakis trening???
franki April 07 2012 00:14:05
9:45
tomala13 April 06 2012 21:35:38
o której jutro zbiórka rezerwy?
wiesiek trener April 05 2012 15:44:43
trampkarze-zbiórka na boisku we wtorek o godzinie 16;15 mecz o 17;00.
bzikinio April 05 2012 12:29:58
W sobotę wyjazd busa o 12:30.
JuNioR April 05 2012 11:13:33
Przegraliśmy 4:1.
franki April 05 2012 00:29:22
Jak juniorzy wyszliście w sparingu?
lol718 April 04 2012 11:59:01
10 kwietnia gramy trampkarze sparing!!!
JuNioR April 03 2012 20:59:40
Panowie z takim zaangażowaniem to my możemy sobie wybić z głowy walkę o jakiekolwiek wyższe miejsce.
delfin April 03 2012 20:49:08
Mnie również.
Wygenerowano w sekund: 0.08
1,562,307 unikalne wizyty