Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
wara
April 03 2012 18:40:11
Mnie nie bedzie na sparingu... ;/
mlodywb
April 03 2012 17:58:15
bartezzz84 o której mamy busa z pod klubu????
franki
April 03 2012 00:20:37
Pany z rezerw. Treningi jak się nic nie zmieni we wtorek i piątek o 19.
franki
April 02 2012 14:13:42
były, nie były - wynik jest dla obu stron zadowalający
powodzenia w awansie!
eLCi
April 02 2012 12:05:33
dzięki chłopaki za walkę, pozdrowienia z Szarowa. Franki, jak widzisz moje słowa w piątek w podokręgu nie były tylko kurtuazją 

bartezzz84
April 02 2012 01:27:47
Trening juniorów poniedziałek godz 17.00 (kto nie da rady zapraszam na trening seniorów) sparing we środę z Orłem Cikowice o godz 18 w Cikowicach
Ziolo
April 01 2012 12:45:38
nooo ładnie tak łysemu bramki odbierac? ale to poszlo dla seby w takim wypadku


Lysiwo
March 31 2012 23:22:08
przykro że nie uwzględniono mnie w strzelcach choć ewidentnie zdobyłem bramke na 4-0 po dośrodkowaniu Seby.
tomala13
March 31 2012 21:10:14
ale jak oglądałem dziś Podbeskidzie-ŁKS to jeśli w EX są takie boiska to co dopiero w serie Be
franki
March 31 2012 20:48:54
Nie najlpeszy podobnie jak i pogoda ...
tomala13
March 31 2012 19:18:02
Jak tam stan murawy po dzisiejszym meczu?
franki
March 31 2012 10:57:41
Szanowni koledzy juniorzy z Orlika. Do niedzieli ma się znaleźć pewna skrojona komórka.Jak sie do niedzieli nie znajdzie najprawdopodobniej tracicie Orlika. Tyle.Pozdro
bartezzz84
March 27 2012 23:02:11
Wyjazd busa dla juniorów o 17.15 sparujemy i trenujemy na hali w Kłaju
kris_8813
March 27 2012 20:59:55
jakiej hali? Jak to sie stało na sparingu w niedziele :/
hipek
March 27 2012 20:45:17
czyni wiecej kurw.. hali
wiesiek trener
March 27 2012 19:40:58
trampkarze sparing 10.04.o 17stej.z puszcza.niepołomice
kris_8813
March 27 2012 18:42:49
Mnie dziś niestety nie bd na treningu
nie dam rady biegać bo mam stłuczoną piętę. Zna ktoś jakiś skuteczny sposób na wyleczenie tego? Bo jak czytałem na necie to jakieś 2 tyg boli...
nie dam rady biegać bo mam stłuczoną piętę. Zna ktoś jakiś skuteczny sposób na wyleczenie tego? Bo jak czytałem na necie to jakieś 2 tyg boli...
mlodywb
March 27 2012 18:31:17
a o której mam busika z pod klubu???? na ta hale do klaja ?
bartezzz84
March 26 2012 20:04:36
informacji.Pozdrawiam
bartezzz84
March 26 2012 20:04:13
Witam.Wtorkowy trening juniorów odwołany spotykamy się we środe o 18 na hali w Kłaju (o 18 już trenujemy) w czwartek trening na boisku o 17 w piątek orlik (ewentualny sparing bedzie podany w nastepnrj
