Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
wara April 03 2012 18:40:11
Mnie nie bedzie na sparingu... ;/
mlodywb April 03 2012 17:58:15
bartezzz84 o której mamy busa z pod klubu????
franki April 03 2012 00:20:37
Pany z rezerw. Treningi jak się nic nie zmieni we wtorek i piątek o 19.
franki April 02 2012 14:13:42
UÅ›miech były, nie były - wynik jest dla obu stron zadowalający UÅ›miech powodzenia w awansie!
eLCi April 02 2012 12:05:33
dzięki chłopaki za walkę, pozdrowienia z Szarowa. Franki, jak widzisz moje słowa w piątek w podokręgu nie były tylko kurtuazją Z przymrużeniem oka
bartezzz84 April 02 2012 01:27:47
Trening juniorów poniedziałek godz 17.00 (kto nie da rady zapraszam na trening seniorów) sparing we środę z Orłem Cikowice o godz 18 w Cikowicach
Ziolo April 01 2012 12:45:38
nooo ładnie tak łysemu bramki odbierac? ale to poszlo dla seby w takim wypadku Szeroki uÅ›miech Szeroki uÅ›miech
Lysiwo March 31 2012 23:22:08
przykro że nie uwzględniono mnie w strzelcach choć ewidentnie zdobyłem bramke na 4-0 po dośrodkowaniu Seby.
tomala13 March 31 2012 21:10:14
ale jak oglądałem dziś Podbeskidzie-ŁKS to jeśli w EX są takie boiska to co dopiero w serie Be
franki March 31 2012 20:48:54
Nie najlpeszy podobnie jak i pogoda ...
tomala13 March 31 2012 19:18:02
Jak tam stan murawy po dzisiejszym meczu?
franki March 31 2012 10:57:41
Szanowni koledzy juniorzy z Orlika. Do niedzieli ma się znaleźć pewna skrojona komórka.Jak sie do niedzieli nie znajdzie najprawdopodobniej tracicie Orlika. Tyle.Pozdro
bartezzz84 March 27 2012 23:02:11
Wyjazd busa dla juniorów o 17.15 sparujemy i trenujemy na hali w Kłaju
kris_8813 March 27 2012 20:59:55
jakiej hali? Jak to sie stało na sparingu w niedziele :/
hipek March 27 2012 20:45:17
czyni wiecej kurw.. hali
wiesiek trener March 27 2012 19:40:58
trampkarze sparing 10.04.o 17stej.z puszcza.niepołomice
kris_8813 March 27 2012 18:42:49
Mnie dziś niestety nie bd na treningu Smutek nie dam rady biegać bo mam stłuczoną piętę. Zna ktoś jakiś skuteczny sposób na wyleczenie tego? Bo jak czytałem na necie to jakieś 2 tyg boli...
mlodywb March 27 2012 18:31:17
a o której mam busika z pod klubu???? na ta hale do klaja ?
bartezzz84 March 26 2012 20:04:36
informacji.Pozdrawiam
bartezzz84 March 26 2012 20:04:13
Witam.Wtorkowy trening juniorów odwołany spotykamy się we środe o 18 na hali w Kłaju (o 18 już trenujemy) w czwartek trening na boisku o 17 w piątek orlik (ewentualny sparing bedzie podany w nastepnrj
Wygenerowano w sekund: 0.06
1,562,311 unikalne wizyty