Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki
March 24 2012 22:48:16
Juniorzy: brać swój sprzęt (ubrania) na sparing. Do jutra
kris_8813
March 24 2012 12:46:58
Zobaczymy czy się zbiorą na sparing... Sezon za chwile a nikomu sie niechce nawet chwile za piłką pogonić 

Sebaksb
March 24 2012 11:04:59
W niedziele o 13:00 sparing ma batorym. Batory II vs Batory Juniorzy. Zbiorka o 12. Dac tam znac komu mozecie!
tomala13
March 24 2012 09:09:24
Tomali FRANKI Tomali 

wara
March 23 2012 16:59:15
jest.
czesio
March 23 2012 14:53:57
juniorzy - jest dzisiaj orlik?
franki
March 23 2012 14:01:20
dzięki Hipkowi, Krisowi, Rudemu, Farbie i Tomali, iż byli na treningu II. o reszcie nie mówię.Tyle gadania było a zainteresowanie prawie zerowe
Lysiwo
March 21 2012 16:18:49
Daj sie namówić ze wzgledu na mnie i na reszte starszych zawodników. Tak jak mówie w 12 całej rundy napewno nie ogramy. Zapraszam jutro na 19 jeszcze raz proszę daj sie namówić.
Lysiwo
March 21 2012 16:15:59
treningi Jaro są o 19 więc te 11 meczy mógłbyś sie z nami pomęczyć. Wiem że nie trenowałeś ale z twoimi umiejetnościami spokojnie pól meczu wytrzymasz.
jaro T
March 20 2012 23:28:05
raz trzeba dokonać wyboru. W tygodniu trenować nie dam rady a bez treningu po prostu nie ma sensu się wygłupiać o czym Łysy doskonale wiesz.
jaro T
March 20 2012 23:27:18
pomógł ale niestety fizycznie nie dam rady. Decyzję podjąłem na początku po to ,żeby spokojnie w moje miejsce kogoś sprowadzić. Sam żałuję bo myślę ,że awans w tym roku będzie! Musi być! Niestety nie
jaro T
March 20 2012 23:26:56
Łysy podjąłem taką a nie inną decyzje z paru powodów, m.in takim że pracuję teraz od 6 do 18 godziny, niekiedy mam delegacje kilkudniowe i nie jetem w stanie połączyć kopania z pracą, chętnie bym Wam
koza
March 20 2012 16:35:29
jest ten trening trampkarzy czy nie...?(na boisku)
Lysiwo
March 19 2012 22:53:23
się nam przydał bo oldboyami to już napewno nie zrobimy tego awansu.
Lysiwo
March 19 2012 22:52:05
Jaro t. jesteś nam potrzebny. Ogarnij sie i przyjdz na trening, bo w 12 tego nie pociągniemy. Prośba do Hipka aby on spróbował pogadać z naszym Karimem. Chłopak prawie miejscowy i naprawde bardzo by s
franki
March 19 2012 22:51:52
Panowie z II-Prośba! Podczas meczu sparingowego wsadziłem przez pomyłkę do czyjeś czarnej torby (leżała w okolicach stolika) smyczkę z 2 kluczami do pracy.Jak ktoś znajdzie proszę o kontakt!!!
franki
March 19 2012 22:49:04
Elegancko Bartku, że znów jestes 

bartezzz84
March 19 2012 10:38:49
Witam!SPOTKANIE ORGANIZACYJNE JUNIORÓW POŁĄCZONE Z TRENINGIEM WE WTOREK O GODZINIE 17 NA BOISKU BATOREGO!OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA !!!
koza
March 17 2012 23:07:32
To prawda że od wtorku trampkarze mają treningi na boisku?
tomala13
March 17 2012 15:10:36
odpisane
