Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki March 24 2012 22:48:16
Juniorzy: brać swój sprzęt (ubrania) na sparing. Do jutra
kris_8813 March 24 2012 12:46:58
Zobaczymy czy się zbiorą na sparing... Sezon za chwile a nikomu sie niechce nawet chwile za piłką pogonić Z przymrużeniem oka
Sebaksb March 24 2012 11:04:59
W niedziele o 13:00 sparing ma batorym. Batory II vs Batory Juniorzy. Zbiorka o 12. Dac tam znac komu mozecie!
tomala13 March 24 2012 09:09:24
Tomali FRANKI Tomali Pokazuje język
wara March 23 2012 16:59:15
jest.
czesio March 23 2012 14:53:57
juniorzy - jest dzisiaj orlik?
franki March 23 2012 14:01:20
dzięki Hipkowi, Krisowi, Rudemu, Farbie i Tomali, iż byli na treningu II. o reszcie nie mówię.Tyle gadania było a zainteresowanie prawie zerowe
Lysiwo March 21 2012 16:18:49
Daj sie namówić ze wzgledu na mnie i na reszte starszych zawodników. Tak jak mówie w 12 całej rundy napewno nie ogramy. Zapraszam jutro na 19 jeszcze raz proszę daj sie namówić.
Lysiwo March 21 2012 16:15:59
treningi Jaro są o 19 więc te 11 meczy mógłbyś sie z nami pomęczyć. Wiem że nie trenowałeś ale z twoimi umiejetnościami spokojnie pól meczu wytrzymasz.
jaro T March 20 2012 23:28:05
raz trzeba dokonać wyboru. W tygodniu trenować nie dam rady a bez treningu po prostu nie ma sensu się wygłupiać o czym Łysy doskonale wiesz.
jaro T March 20 2012 23:27:18
pomógł ale niestety fizycznie nie dam rady. Decyzję podjąłem na początku po to ,żeby spokojnie w moje miejsce kogoś sprowadzić. Sam żałuję bo myślę ,że awans w tym roku będzie! Musi być! Niestety nie
jaro T March 20 2012 23:26:56
Łysy podjąłem taką a nie inną decyzje z paru powodów, m.in takim że pracuję teraz od 6 do 18 godziny, niekiedy mam delegacje kilkudniowe i nie jetem w stanie połączyć kopania z pracą, chętnie bym Wam
koza March 20 2012 16:35:29
jest ten trening trampkarzy czy nie...?(na boisku)
Lysiwo March 19 2012 22:53:23
się nam przydał bo oldboyami to już napewno nie zrobimy tego awansu.
Lysiwo March 19 2012 22:52:05
Jaro t. jesteś nam potrzebny. Ogarnij sie i przyjdz na trening, bo w 12 tego nie pociągniemy. Prośba do Hipka aby on spróbował pogadać z naszym Karimem. Chłopak prawie miejscowy i naprawde bardzo by s
franki March 19 2012 22:51:52
Panowie z II-Prośba! Podczas meczu sparingowego wsadziłem przez pomyłkę do czyjeś czarnej torby (leżała w okolicach stolika) smyczkę z 2 kluczami do pracy.Jak ktoś znajdzie proszę o kontakt!!!
franki March 19 2012 22:49:04
Elegancko Bartku, że znów jestes UÅ›miech
bartezzz84 March 19 2012 10:38:49
Witam!SPOTKANIE ORGANIZACYJNE JUNIORÓW POŁĄCZONE Z TRENINGIEM WE WTOREK O GODZINIE 17 NA BOISKU BATOREGO!OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA !!!
koza March 17 2012 23:07:32
To prawda że od wtorku trampkarze mają treningi na boisku?
tomala13 March 17 2012 15:10:36
odpisane
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,562,306 unikalne wizyty