Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki March 16 2012 22:02:06
Zerknij teraz Ty na swój. Terminarz juniorów uzupełniony. W trakcie jest trampkarzy - dziś było spotkanie w Związku
tomala13 March 16 2012 17:23:42
Franki wejdz na swój profil na nk dzięki
grzes March 16 2012 03:44:52
juniorzy zbierzecie sie dzis na trening?
franki March 15 2012 00:56:27
Sparing BATOREGO II z Naprzodem w niedziele o 14.00 w WB.
franki March 15 2012 00:55:23
Są już aktualne terminarze seniorów i seniorów II. W trakcie jest akt.terminarz juniorów.
kris_8813 March 14 2012 22:24:35
Podobno wysłali ich na sybir za brak lidera po rundzie jesiennej
aikon0707 March 14 2012 18:12:44
Czy ktoś wie co się dzieje z I z pierwszym zespołem??
Drake March 13 2012 21:43:39
marzymy o tym Szeroki uśmiech
grzes March 13 2012 12:40:52
Ja chetnie moge was np. popilnowac Uśmiech jesli chcecie Uśmiech
bronek March 12 2012 20:56:04
Trenera nie ma.
czesio March 12 2012 20:30:02
ale to sami sie organizujemy? czy jakis trener jest?
mlodywb March 11 2012 22:26:32
Orlik w Piatki o godz 16.30 !!
wara March 09 2012 14:33:17
Mnie nie bedzie na treningu.
franki March 07 2012 23:56:55
Panowie w ND o 13.30 Batory II gra sparing w Cikowicach z Orłem. Zbiórka o 12.30. Juniorzy nie zapomnieć, że w piątek trenujecie na Orliku.
mlodywb March 04 2012 23:16:15
Ja jestem za ! a kiedy to juz zalezy od Seniorów UÅ›miech Szeroki uÅ›miech
Sebaksb March 04 2012 14:24:55
t zagrajmy na tym oriku tylko kiedy?? Szeroki uśmiech tylko ch.. wie czy seniorzy bd chcieli grac Pokazuje język
mlodywb March 04 2012 01:13:26
doklaadnienie ma co psuc boiska ale zawsze mozemy zagrac sparing na orliku w niepolomicach
Sebaksb March 04 2012 00:00:31
ja jestem za tym zeby zagrac tylko nie ma gdzie bo szkoda naszego bojska psuc bo jest mokre...
franki March 03 2012 22:42:02
to ja mam tylko takie jedno pytanie? gdzie chcecie grać ten "sparing" bo chyba nie na naszym mokrym boisku?
mlodywb March 03 2012 22:35:59
ja jestem za zeby zagrac sparing z b klasa Uśmiech Uśmiech
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,562,279 unikalne wizyty