Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
bzikinio
March 03 2012 21:33:36
1 gra w brzegach z Dziekanowią
Boomerr
March 03 2012 21:03:30
zalatwcie na szybko jakis sparing na jutro. chyba ze sie zbierzemy i zagramy gierke miedzy sobą?? my juniorzy i chlopaki z pierwszej?
mlodywb
March 02 2012 23:35:03
orlik dotyczy juniorów!
mlodywb
March 02 2012 21:30:06
09.03.2012r o godz 17.00 do godz 18.15 robimy trening na orliku zapraszam wszystkich!!!
JuNioR
March 01 2012 17:02:26
Młody to jak z tym orlikiem bo rzuciłeś hasło i nic...
bzikinio
February 29 2012 20:37:31
Trzeba pytać trenera lub samego bartka.
aikon0707
February 29 2012 18:25:36
wie ktos dlaczego bartek nie gra juz w jedynce??
bartek
February 28 2012 12:27:34
Ja chętnie zagram na orliku
bzikinio
February 28 2012 11:39:19
http://www.futbol.org.pl/
news,26397.html żebyś my się nie napalili na ten Kokotów
news,26397.html żebyś my się nie napalili na ten Kokotów

franki
February 27 2012 22:50:19
jutro hala jak ktos chce to zap. Sen. zaczynają sezon 31.03
Sebaksb
February 27 2012 22:24:10
ja tez jestem chetny tylko o ktorej i kiedy??
JuNioR
February 27 2012 21:04:31
Ja chętnie bym zagrał. Tylko kiedy i o której godzinie 

mlodywb
February 27 2012 20:50:32
ktos chętny z juniorów i seniorów zeby zagrac na orliku???
Sebaksb
February 27 2012 19:52:50
wiadomo cos na temat juniorow?? interesuje ktos sie nami tu bo chyba nie a jeszcze szanse mamy na awans i nie zapowiada sie na to...
Lysiwo
February 26 2012 22:24:09
Sparing 1 druzyny jutro tj. w poniedziałek o 19.00 (nie o 19.30) na boisku przy ul.Szablowskiego. Zbiórka do 18.15
Lysiwo
February 26 2012 22:23:44
Sparing 1 druzyny jutro tj. w poniedziałek o 19.00 (nie o 19.30) na boisku przy ul.Szablowskiego. Zbiórka do 18.15
Lysiwo
February 26 2012 22:23:22
Sparing 1 druzyny jutro tj. w poniedziałek o 19.00 (nie o 19.30) na boisku przy ul.Szablowskiego. Zbiórka do 18.15
Lysiwo
February 26 2012 22:20:53
Dzięki Bartek za ten rok,szkoda że tak się potoczyły losy że opuszczasz nasze szeregi.
franki
February 26 2012 16:20:36
Dziękujemy Bartku tym bardziej, że byłeś na prawdę fajnym i wartościowym człowiekiem ("uczta u Bizona"
. Dziękujemy i powodzenia dalej.
. Dziękujemy i powodzenia dalej.
siwy_13
February 26 2012 15:42:56
Dzięki Barti!Bardzo lubię w kopaniu właśnie to,że można spotkać świetnych ludzi i Ciebie śmiało można tak nazwać.Do zobaczenia!i powodzenia
