Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Yanek
October 02 2011 20:39:46
Natomiast jakieś 4 osoby ponieważ nie sądzę, żeby było ich więcej będzie mogło grać w piłkę siatkową.
Yanek
October 02 2011 20:37:44
Niebawem okaże się, że nie będzie wolno kopać piłki na Woli. Blisko 100 osób spędzających aktywnie czas będzie musiało przestać kopać w piłkę ponieważ nie będzie gdzie.
Yanek
October 02 2011 20:35:19
Panowie klub o ponad 60 letniej tradycji jest klubem be boiska. Trzeba chyba głośno powiedzieć o tym jakby nie było problemie.
jaro T
October 02 2011 19:52:10
Hipku żałuję ,że nie byłem. My dzisiaj wygrywamy 2-0 po bardzo słabej grze, bramki: Urbański,Żiółko
hipek
October 01 2011 23:38:36
I PO MECZU TEZ 

hipek
October 01 2011 23:28:26
Rymbruch mogles byc to bys sie przekonal co to walka do konca!
jaro T
October 01 2011 20:35:24
Jakie wyniki dzisiejszych spotkań?
mlodywb
October 01 2011 09:45:13
dzieki franki damy rade


franki
September 30 2011 22:34:33
Bommerku badz jutro jak dasz radę. pozdro. aha juniorzy jutro walka!!!
hipek
September 30 2011 20:42:31
Qiuk rozplacz sie najlepiej jutro cieko ze skladem iec masz kolejna szanse sie wykazac byle nie tak jak w kozmicach!
delfin
September 30 2011 20:03:52
Zbiórka na mecz o 11. Mecz o 12.
mlodywb
September 30 2011 19:18:39
o ktorej zbiurka ne mecz jutro??? juniorzy??? 

Boomerr
September 30 2011 17:14:17
mnie jutro na meczu nie ma bo mnie plecy jebią... a pozatym nie czuje sie potrzebny w Batorym II dlatego poprostu nie widzę sensu uczęszczania na mecze... tyle w temacie wiecej nic nie powiem... powod
franki
September 30 2011 00:07:40
myślę że to tylko plotki i pomówienia. ten ambitny chlopak jeszcze pokaze na co go stać, bo napewno robi postępy
hipek
September 29 2011 23:44:38
Chodza pogloski ze nijaki BOMERR(Tomasz.K.) zakonczył kariere....... ale co ciekawe przynajmniej ja niewiem kiedy ja zaczął.....
delfin
September 27 2011 09:14:38
To juniorzy o 17 ?
dady
September 26 2011 23:41:17
wtorek 18:30
bartezzz84
September 26 2011 21:30:44
Kiedy trenują seniorzy????
JuNioR
September 24 2011 21:18:11
DERBY SĄ NASZE!!! BATORY DERBY SĄ NASZE!!!!!
pejawb
September 23 2011 20:22:34
Mamy tylko jeden cel JE*AC BEBA bo to cwel ;D
