Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki
September 14 2011 21:45:37
W komunikacie sędziowskim też jest że mecz PP jest o 16.30. Jak dziś wyszli trampkarze? Mateusz C. i Irek J. są już zgłoszeni do trampkarzy w wieliczce i w nabliższy weekend moga już grac.
hipek
September 14 2011 21:22:09
Podokręg Wieliczka pisze ze 16-30
dady
September 14 2011 20:19:10
O ktorej jutro walczmy z Podłężem?Na treningu bylo mówione, że 17 a na stronce znowu pisze 16:30
bzikinio
September 14 2011 14:04:27
Wyjzad busa na puchar z podłężem w czwartek o 15:30 z pod Klubu
tomson75nh
September 11 2011 15:58:57
wynik z ligi juniorów. Wisła Niepołomice- Złomex Branice 3-5. Drużyna z Branic przyjechała na mecz w 7 (siedem) osób! Wisła grała w 10.
JuNioR
September 11 2011 15:04:27
LIDERA MAMY ZA CH*** GO NIE ODDAMY!!!!
jaro T
September 11 2011 10:18:29
A klasa: Gdovia-Start 2-0 i co ważne Wilga Golkowice-Wiarusy 2-2
strojko
September 10 2011 13:33:37
to nie dam rady, poniewaz mam mala uroczystosc rodzinna... Dlatego nie pozostaje mi nic innego jak zyczyc Wam powodzenia....
strojko
September 10 2011 13:32:50
Panowie! Nie zwatpilem, i caly czas trzymam za Was kciuki... Niestety oficjalnie zakonczylem przygode z futbolem, i nie zamierzam robic zadnych wyjatkow... A nawet gdybym dzisiaj takowy chcial zrobic,
Boomerr
September 09 2011 17:58:12
Strojko to chyba zwątpił w nas, ale spokojnie, ksiadz za stówkę przywróci ci wiare we wszystko 

bzikinio
September 09 2011 10:25:16
Rumuna nie będzie bo pracuje w sobotę :/
franki
September 09 2011 10:12:10
dziękóweczka chłopaki. mam nadzieję że jeszcze Grzesiu S. i Wojtek B. się zjawią i będzie już super.
Ziolo
September 09 2011 00:08:46
siemka, ja (robert) i krytian bedziemy na 90 % na jedna polowe w drugiej druzynie
mam nadzieje ze tez ktos jeszcze wpadnie chociaz na polowe pomoc
mobilizacja 
mam nadzieje ze tez ktos jeszcze wpadnie chociaz na polowe pomoc
mobilizacja 
delfin
September 08 2011 21:02:23
Zbiórka na mecz juniorów w niedziele o godzinie 10:15. !
koza
September 08 2011 15:41:49
dzięki
franki
September 08 2011 15:37:28
TRAMPKARZE: Daniel J., Dawid K., Leon M. i Marek F. są już zgłoszeni i mogą grać w najbliższej kolejce
koza
September 08 2011 15:35:59
Jest dzisiaj trening trampkarzy?
bartekwb
September 08 2011 15:16:32
To jest perspektywa polaków..^^
franki
September 07 2011 10:12:48
Ten wynik wczorajszy to i tak sukces! brawa im sie należą. Panowie z rezerw -w sobote Gdovia II - arcyważny mecz o punkty u nas! prosimy o mobilizacje i pomoc z ławki pierwszej ekipy.
hipek
September 07 2011 08:47:20
Gowacki,Wawrzyniak,Peszko
-KOPA W DUPE A NIE REPREZENTACJA!
-KOPA W DUPE A NIE REPREZENTACJA!
