Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki September 14 2011 21:45:37
W komunikacie sędziowskim też jest że mecz PP jest o 16.30. Jak dziś wyszli trampkarze? Mateusz C. i Irek J. są już zgłoszeni do trampkarzy w wieliczce i w nabliższy weekend moga już grac.
hipek September 14 2011 21:22:09
Podokręg Wieliczka pisze ze 16-30
dady September 14 2011 20:19:10
O ktorej jutro walczmy z Podłężem?Na treningu bylo mówione, że 17 a na stronce znowu pisze 16:30
bzikinio September 14 2011 14:04:27
Wyjzad busa na puchar z podłężem w czwartek o 15:30 z pod Klubu
tomson75nh September 11 2011 15:58:57
wynik z ligi juniorów. Wisła Niepołomice- Złomex Branice 3-5. Drużyna z Branic przyjechała na mecz w 7 (siedem) osób! Wisła grała w 10.
JuNioR September 11 2011 15:04:27
LIDERA MAMY ZA CH*** GO NIE ODDAMY!!!!
jaro T September 11 2011 10:18:29
A klasa: Gdovia-Start 2-0 i co ważne Wilga Golkowice-Wiarusy 2-2
strojko September 10 2011 13:33:37
to nie dam rady, poniewaz mam mala uroczystosc rodzinna... Dlatego nie pozostaje mi nic innego jak zyczyc Wam powodzenia....
strojko September 10 2011 13:32:50
Panowie! Nie zwatpilem, i caly czas trzymam za Was kciuki... Niestety oficjalnie zakonczylem przygode z futbolem, i nie zamierzam robic zadnych wyjatkow... A nawet gdybym dzisiaj takowy chcial zrobic,
Boomerr September 09 2011 17:58:12
Strojko to chyba zwątpił w nas, ale spokojnie, ksiadz za stówkę przywróci ci wiare we wszystko Pokazuje jÄ™zyk
bzikinio September 09 2011 10:25:16
Rumuna nie będzie bo pracuje w sobotę :/
franki September 09 2011 10:12:10
dziękóweczka chłopaki. mam nadzieję że jeszcze Grzesiu S. i Wojtek B. się zjawią i będzie już super.
Ziolo September 09 2011 00:08:46
siemka, ja (robert) i krytian bedziemy na 90 % na jedna polowe w drugiej druzynie Uśmiech mam nadzieje ze tez ktos jeszcze wpadnie chociaz na polowe pomoc Uśmiech mobilizacja Uśmiech
delfin September 08 2011 21:02:23
Zbiórka na mecz juniorów w niedziele o godzinie 10:15. !
koza September 08 2011 15:41:49
dzięki
franki September 08 2011 15:37:28
TRAMPKARZE: Daniel J., Dawid K., Leon M. i Marek F. są już zgłoszeni i mogą grać w najbliższej kolejce
koza September 08 2011 15:35:59
Jest dzisiaj trening trampkarzy?
bartekwb September 08 2011 15:16:32
To jest perspektywa polaków..^^
franki September 07 2011 10:12:48
Ten wynik wczorajszy to i tak sukces! brawa im sie należą. Panowie z rezerw -w sobote Gdovia II - arcyważny mecz o punkty u nas! prosimy o mobilizacje i pomoc z ławki pierwszej ekipy.
hipek September 07 2011 08:47:20
Gowacki,Wawrzyniak,Peszko
-KOPA W DUPE A NIE REPREZENTACJA!
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,562,207 unikalne wizyty