Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Dudek33
October 21 2011 16:04:09
Bez sensu jest taka gra, najlepiej sie rozwiazmy. bo to smieszne jest ze Slaba Druzyna do nas przyjezr\drza a my niemamy skladu;/ patologia heh Dzieki tym Co Ich niebedzie!!!!
Yanek
October 21 2011 15:29:51
Śmiech na sali normalnie. Te 12 punktów, które zdobyliśmy to i tak chyba za dużo. Normalnie jaja
Dudek33
October 21 2011 15:23:13
Zajebiscie qrwa we 3 chyba bedziemy grac i jak do c****a mamy zdobywac pkt?
Yanek
October 21 2011 15:22:29
E to spoko. Ja w wersji optymistycznej naliczyłem 10 osób a pewnie jeszcze e 2 odpadnie. Więc nie będzie problemu, że boisko zniszczone
franki
October 21 2011 12:54:16
hmm. no to bedzie duza lipa. wiecej to chyab ludzi nie bedzie niż bedzie. Nieobecni:Kaka, Pawełek G.,Franek, Bochen D.,Bochen Ł.,Gorycki K.,Gorycki G.,Wieczerzak, i teraz pawełRudy...
pawelrudy
October 21 2011 11:14:03
mnie na meczu nie bedzie , jestem w poznaniu ;/ powodzenia Pany
iwetka75
October 19 2011 19:37:51
Franki dzięki za sprostowanie;-):-)
franki
October 19 2011 11:16:13
oki. dzieki za wynik. poprawimy
iwetka75
October 19 2011 09:06:10
Wynik trampkarzy Targowiankí ze Spartą Winiary wygrała Targowíanka walkowerem poniewaz Winiary nie miały legitymacji a tak wogóle wystawili starszych chłopaköw co jest nie dopuszczalne!:-\
JuNioR
October 15 2011 13:34:41
A będzie można się zabrać na mecz z B-klasą ? I o której ?
franki
October 15 2011 13:24:58
JUNIORZY: Dzisiejszy mecz Contra oddaje walkowerem i nie przyjadą bo się część drużyny rozchorowała. Dzwonili ze Związku Wieliczka. Zbiórka odwołana! Nie musicie się zbierać.
mlodywb
October 14 2011 21:11:00
o ktorej zbiorka na mecz?? juniorzy?
hipek
October 13 2011 19:06:42
wysie lepiej skupcie na tych meczach co zostaly a niepierdolcie o sparingach
Boomerr
October 13 2011 18:00:58
no to albo dzwon Ty albo ja moge zadzownic i moze sie uda taka gierke załatwic na koniec sezonu tak zeby na luzie juz pograc, bez cisnienia na wynik,
franki
October 13 2011 13:16:14
można by o tym pomyśleć. a powiem Wam , że te Czarni II to grają naprawdę dobrą piłkę. To nie Ci sami chłopcy z którymi graliśmy z półtora roku temu...
Boomerr
October 12 2011 21:12:22
a tak miedzy w****m od Hipka a boiskiem do siatki, co powiecie na mecz po zakonczeniu sezonu z 1 druzyna, badz Cklasa Staniątki??
franki
October 12 2011 09:57:27
tak mam ją
znalazły ją kobietki ze sklepu, gdzieś w okolicach sklepu. wiec m.in. Justynie Kojotowej czekoladki wisisz 
znalazły ją kobietki ze sklepu, gdzieś w okolicach sklepu. wiec m.in. Justynie Kojotowej czekoladki wisisz 
bartezzz84
October 11 2011 22:27:56
Ja zgubiłem tą fakturę w niedziele gdzieś w okolicy klubu ,jeśli jesteś jej posiadaniu to to znaczy ,że problem mam z głowy


franki
October 11 2011 21:14:45
kto kupował buty copa mundial w kraksporcie 07.10.2011??? zgłaszać sie.
franki
October 08 2011 09:47:40
zbiórka trampkarzy myśle ze 9;45
