Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki October 03 2011 10:38:23
by się odbywać WF Gimnazjalistów. a piaskownice jestem zdania można było zrobić na terenie Gimnazjum-gdzieś koło stawu lub kosztem stawu. No ale widzisz z dyrektorkiem nie ma dyskusji bo on się ma za
franki October 03 2011 10:37:52
mozna było ulożyć inaczej. wzdłuż drogi na "Wieś".To jest też kwestia że nasz prezes planował tam zrobienie boiska treningowego, żeby płyty głównego boiska nonstop nie niszczyć. tamteż mogły
franki October 03 2011 10:37:24
Wiem Bartuś , że jest potrzebna i ja tego nie neguje. tylko mi chodzi o sam fakt samochwalstwa dyrektorka. oczywiscie ze to chodzi o to ze to zostało zrobione ze zwykłej złośliwości. bo piskownice moz
bartek October 03 2011 01:49:31
Bo jakby temu komuś zależało na boisku do siatkówki, to znalazłby na nie odpowiedniejsze miejsce.
bartek October 03 2011 01:45:10
Sprawa jest chyba poważniejsza, bo ktoś stawiając nową piaskownicę świadomie chciał narazić zdrowie, a nawet życie korzystających z boiska do piłki nożnej.
bartek October 03 2011 01:30:08
franki ja uważam, że bardzo dobrze, że istnieje sekcja siatkarska, nawet, jeżeli jej wyniki przypominają wyniki Batorego za czasów poprzedniego prezesa.
Kaka October 02 2011 23:15:45
ja mam psa i 2 suki- też przyprowadzę UÅ›miech
bzikinio October 02 2011 22:05:16
Trzeba to roz***ać w IMENT! i chętnie przyprowadzę psa żeby się tam wysrał Szeroki uÅ›miech
Yanek October 02 2011 21:52:16
Więc myślę, że trzeba wytłumaczyć kto powinien zarządzać boiskiem sportowym. Myślę, że to problem całej społeczności Woli. Proponuje zebranie z działaczami, piłkarzami i kibicami
franki October 02 2011 21:45:51
wyborach i z naszymi sukcesami!
franki October 02 2011 21:45:31
skownica skoro nikt z niego nie korzysta?wspomne tylko ze na ostatnim meczu juniorow jeden z graczy gdovi wpadł na te betony kolanem i chwile się zwijał. Chlopczyna sie nie moze pogodzic z porażka w w
franki October 02 2011 21:44:55
www jest brak tabel UÅ›miech . a wracajac do tematu - czy oprocz tego ze miejscowe koty i psy beda miały sie gdzie załatwiać (nieliczac kilku towarzyskich gierek dyrektorka z jego znajomymi) to po co ta pia
franki October 02 2011 21:44:24
nikt nie słyszał o zadnych sukcesach bo ich nie ma! chłopaki ostatnio wygrali kilka meczy, ale generalnie słabo.kobiecy UKS-zero zwyciestw. nie wiem czy widzieliscie sprytnym wybiegiem na ich stronie
Yanek October 02 2011 21:21:17
Pytanie kto wyraził zgodę na tego typu boisko. Oczywiście, że złośliwość. Batory przynajmniej coś osiąga. Słyszał ktoś o jakimś sukcesie siatkarskim?
Kaka October 02 2011 21:15:34
kła złośliwość. Za mało miejsca było żeby boisko do siatki przestawić o 90 stopni?
Kaka October 02 2011 21:13:59
z tym boiskiem to racja, zamknięty stadion dla piłki bo jakiś kretyn zrobił betonowe krawężniki za blisko linii, nie myśląc o tym że grając w siatkę również moze się ktoś o to uszkodzić. Bezmózg i zwy
Yanek October 02 2011 20:48:42
Proponowałbym, żeby odpowiedzialnym za to zadanie został Pan Stanisław M.
Yanek October 02 2011 20:48:01
ochronę i policję. Potem rozlega się wielki lament, że młodzież przesiaduję na przystankach. Proponuję zwołać wiejskie zebranie w celu przedyskutowania tegoż problemu.
Yanek October 02 2011 20:46:06
pieniądze, żeby obiekt wyglądał jako tako? Boisko ma służyć całej wiejskiej społeczności. Jedyne miejsce na wsi gdzie młody człowiek może spędzić wolny czas staje się miejscem patrolowanym przez ochro
Yanek October 02 2011 20:43:04
Dlaczego nie dostrzega się uczniów gimnazjum, którzy piją wódę na boisku i dewastują obiekt? Czemu cała odpowiedzialność spada na ludzi związanych z Batorym, którzy angażują wolny czas i i własne pien
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,562,215 unikalne wizyty