Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Dudek33
October 07 2011 21:58:22
Boisko juz plywa? haha
Kuba1374
October 07 2011 20:56:04
koza zbiórka o 9.45
koza
October 07 2011 15:53:57
O której zbiórka na mecz trampków?
Wyrocznia
October 07 2011 00:57:16
sadu , za dewastacje i niszczenie murawy boiska klubu KS BATORY
Wyrocznia
October 07 2011 00:56:31
odplacmy mu tym samym WF niech sobie prowadzi w tej salce katechetycznej ktora ma albo niech placi kase za wynajem boiska , a kazde wkroczenie bandy uczniow zglaszac na policje a sprawy kierowac to ad
Drake
October 06 2011 23:26:05
no to mnie nie ma.
delfin
October 06 2011 21:28:26
Mecz juniorów przełożony z soboty na niedziele o godzinie 11.00 w Koźmicach. Zbiórka o 9.45. !
bzikinio
October 06 2011 15:47:36
18:30 Trening Siłowo-Wydolnościowy


Yanek
October 06 2011 14:43:58
Na która zaplanowano dzisiejszy trening?
bzikinio
October 05 2011 06:26:39
Dyrektora i całą resztę hołoty ! razem z episkopatem do KAMIENIOŁOMU!


franki
October 04 2011 23:10:11
w niedzielę o 11 w kożmicach wlk.
Sebaksb
October 04 2011 21:51:11
wiadomo kiedy juniorzy graja i gdzie???
Kaka
October 04 2011 19:32:41
www.remonty-molus.ns24.ne
t
t
mlodywb
October 03 2011 23:08:49
a jak stawek wylal "szanowny pan" nie ruszyl dupy i nawed nie pomugl przy boisku wiec niech teraz nie odpier.... maniany!!
mlodywb
October 03 2011 23:07:08
bardzo dobrze mowicie zebranie zrobcie i poruszcie temat tego boiska gosc nie powinien wogole miec na naszym obiekcie boiska do siatkowki niech sobie w ogrodzie zrobi boisko ....
Yanek
October 03 2011 12:59:37
I to działa na szkodę były radny powiatowy, który to obiecywał co to nie zrobi jeśli zaś zostanie radnym dobrego dla społeczeństwa. Na szczęście społeczeństwo szybko się na nim poznało.
Yanek
October 03 2011 12:49:12
Oni go też bardzo kochają czego przykładem jest barykadowanie drzwi wejściowych. Zwołujmy to zebranie
Yanek
October 03 2011 12:48:34
Teraz strasznie chce porządek zaprowadzać. Tylko niech zacznie od swoich uczniów chlejących wódę i demolujących obiekt
Yanek
October 03 2011 12:47:21
Więc jak najszybciej trzeba poruszyć kwestie zarządzania boiskiem. Dyrektor gimnazjum palcem nie kiwnął, żeby na tym boisku było coś lepiej.
franki
October 03 2011 10:39:02
Pana i Władce całego terenu naszego KS.On wie wszystko najlepiej.Tylko przytoczę tylko cytat "Dyrektorka" za jego kadencji:"Dla mnie na Woli Bat. nie ma potrzeby bytu sekcji piłkarskiej
