Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Dudek33 October 07 2011 21:58:22
Boisko juz plywa? haha
Kuba1374 October 07 2011 20:56:04
koza zbiórka o 9.45
koza October 07 2011 15:53:57
O której zbiórka na mecz trampków?
Wyrocznia October 07 2011 00:57:16
sadu , za dewastacje i niszczenie murawy boiska klubu KS BATORY
Wyrocznia October 07 2011 00:56:31
odplacmy mu tym samym WF niech sobie prowadzi w tej salce katechetycznej ktora ma albo niech placi kase za wynajem boiska , a kazde wkroczenie bandy uczniow zglaszac na policje a sprawy kierowac to ad
Drake October 06 2011 23:26:05
no to mnie nie ma.
delfin October 06 2011 21:28:26
Mecz juniorów przełożony z soboty na niedziele o godzinie 11.00 w Koźmicach. Zbiórka o 9.45. !
bzikinio October 06 2011 15:47:36
18:30 Trening Siłowo-Wydolnościowy Z przymrużeniem oka Szeroki uÅ›miech
Yanek October 06 2011 14:43:58
Na która zaplanowano dzisiejszy trening?
bzikinio October 05 2011 06:26:39
Dyrektora i całą resztę hołoty ! razem z episkopatem do KAMIENIOŁOMU! UÅ›miech Szeroki uÅ›miech
franki October 04 2011 23:10:11
w niedzielę o 11 w kożmicach wlk.
Sebaksb October 04 2011 21:51:11
wiadomo kiedy juniorzy graja i gdzie???
Kaka October 04 2011 19:32:41
www.remonty-molus.ns24.ne
t
mlodywb October 03 2011 23:08:49
a jak stawek wylal "szanowny pan" nie ruszyl dupy i nawed nie pomugl przy boisku wiec niech teraz nie odpier.... maniany!!
mlodywb October 03 2011 23:07:08
bardzo dobrze mowicie zebranie zrobcie i poruszcie temat tego boiska gosc nie powinien wogole miec na naszym obiekcie boiska do siatkowki niech sobie w ogrodzie zrobi boisko ....
Yanek October 03 2011 12:59:37
I to działa na szkodę były radny powiatowy, który to obiecywał co to nie zrobi jeśli zaś zostanie radnym dobrego dla społeczeństwa. Na szczęście społeczeństwo szybko się na nim poznało.
Yanek October 03 2011 12:49:12
Oni go też bardzo kochają czego przykładem jest barykadowanie drzwi wejściowych. Zwołujmy to zebranie
Yanek October 03 2011 12:48:34
Teraz strasznie chce porządek zaprowadzać. Tylko niech zacznie od swoich uczniów chlejących wódę i demolujących obiekt
Yanek October 03 2011 12:47:21
Więc jak najszybciej trzeba poruszyć kwestie zarządzania boiskiem. Dyrektor gimnazjum palcem nie kiwnął, żeby na tym boisku było coś lepiej.
franki October 03 2011 10:39:02
Pana i Władce całego terenu naszego KS.On wie wszystko najlepiej.Tylko przytoczę tylko cytat "Dyrektorka" za jego kadencji:"Dla mnie na Woli Bat. nie ma potrzeby bytu sekcji piłkarskiej
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,562,217 unikalne wizyty