Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
mlodywb August 25 2011 18:46:22
bartezzz84 o ktorej jest zbioeka jutro??
Boomerr August 25 2011 18:19:18
jest dzis trening??
bartezzz84 August 25 2011 18:00:34
O wszystkim pamiętałem ,chłopaki byli poinformowani i wiedzieli co mają zrobić.Mecz ligowy trampkarzy niedziela godz.11 zbiórka godz.9.30 wyjazd na mecz 9.35
franki August 25 2011 14:45:42
a to zwracam honory UÅ›miech myślałem że wogole o Was zapomniał ...
JuNioR August 25 2011 13:26:09
Franku wiedzielismy ze trener ma mecz. Poprostu Pan Irek nie wiedzial ze mamy miec trening i zostalismy bez sprzetu Smutek
franki August 25 2011 12:09:46
nie wiem. chyba w piątek. trenerze Bartku zapomniało się, żo wczorajszym meczu i zostawiłeś chłopaków samych do treningu? UÅ›miech
Boomerr August 25 2011 10:16:18
Kiedy trening seniorów?? dzis czy jutro czy nigdy??
bartezzz84 August 24 2011 14:26:54
Odnośnie sparingu trampkarzy informacja będzie podana wieczorem jeśli tak owy dojdzie do skutku czekam na potwierdzenie - proszę o cierpliwość
RUmUniNiOcH August 24 2011 13:42:20
Piszę chyba że 16:10
franki August 24 2011 12:45:58
odnośnie busa to chyba to prezesa musisz zadzwonic
owned August 24 2011 11:58:08
kiedy trampki maja trening?
bartezzz84 August 24 2011 11:26:07
wyjazd busa na mecz jest planowany na którą godz.????
bartezzz84 August 24 2011 11:25:06
trening juniorów godz 18
RUmUniNiOcH August 24 2011 10:28:46
Ty to tam sobie zacieraj elewacje Szeroki uśmiech
kris_8813 August 24 2011 01:45:30
chciałbym wesprzeć waszą frekwencję ale nie mogę Smutek już wkrótce chłopaki Szeroki uÅ›miech
hipek August 23 2011 19:13:59
franku nie 4 lub ****az 3
Boomerr August 23 2011 14:46:12
a to niewiedziałem że był... a kiedy nastepny??
Yanek August 23 2011 12:54:55
Trening był wczoraj. Frekwencja B klasy była oszałamiająca. Całe 4 zawodników
Boomerr August 23 2011 12:23:51
Jest dziś trening??
RUmUniNiOcH August 22 2011 21:27:15
Busem*
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,562,196 unikalne wizyty