Aktualnie online
· Gości online: 2
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Boomerr
August 27 2011 18:55:31
niektorzy oczywiscie nie moga i to jest zrozumiałe dla mnie w 100% bo pracuja.
Boomerr
August 27 2011 18:54:54
własnie to jest ten problem ze mało nas chodzi na treningi. a szkoda bo jest w tej druzynie jakis potencjał, tylko zebysmy trenowali, a niektorym sie poprostu nie chce bo sa pewni miejsca w druzynie
franki
August 27 2011 18:38:58
bo nie są jeszcze zgłoszeni.
franki
August 27 2011 18:37:20
Przyjsc moze Tomciu nawet 6, ale trzymamy się tego maxa o ktorym piszesz.Ale taka prawda że jak nie trenujemy to bez pomocy z jedynki ciężko będzie się utrzymać.(bracia Perdałki nie mogą u nas grać, b
Boomerr
August 27 2011 18:30:25
Grześku tak jak ustalaliśmy przed rundą 2-3 zawodników zawsze może przyjść pomóc... a jutro sie zobaczy. może nie będzie aż tak ciężko
strojko
August 27 2011 11:14:34
Jeśli ktoś ma jeszcze ochotę pomóc drugiej drużynie (szczegolnie mam tu na myśli osoby z ławki pierwszej druzyny), to zapraszamy, oczywiście po konsulatacjach z trenerem Targoszem
strojko
August 27 2011 11:12:30
Pomoc obiecał jeszcze B. Kolarz w postaci swoich podopiecznych-braci Perdałów... Wszystkich bardzo serdecznie witamy i zapraszamy oraz liczymy na pierwsze punkty w tym sezonie
strojko
August 27 2011 11:10:40
Rozmawiałem z P.Godyniem i obiecał się pojawić pod warunkiem braków problemów zdrowotnych...
Oczywiście bardzo liczę że pomoże nam Wojtek Biernat, który wstępnie wyraził zainteresowanie grą...
strojko
August 27 2011 11:08:44
Panowie!
Mam nadzieję, że nasz kolejny mecz (niedziela 17 w Kłaju z Wolnymi) wesprze kilku kolegów z I drużyny...
franki
August 27 2011 00:02:47
nie Ciebie 

bartezzz84
August 26 2011 23:57:45
Pisząc opiekun kogo masz na myśli????
franki
August 26 2011 23:38:58
tzn Piotrek i Paweł. No co poradzisz Grzesiu. to już się bębni od dawna...ja byłem rejestrować trampkarzy w podokręgu bo ich opiekun tego do tej pory nie zrobił...
grzes
August 26 2011 21:43:06
na treningu bylo nas 2 z b-klasy... jak tak dalej pojdzie to wracamy do C :/
hipek
August 26 2011 20:33:12
tzn Marcin i Grzesiek?????????
franki
August 26 2011 15:39:50
bracia moga grac w meczu juniorów
franki
August 26 2011 14:20:58
dzisiaj jest tylko niewiem czy o 18, 18.30 czy o 19.00. niewiem czy dzis bede...
Boomerr
August 26 2011 13:18:11
jest moze dzis trening seniorów??
delfin
August 25 2011 21:29:20
Zbiórka na mecz juniorów jutro o 14:45 przed klubem.
zIOMEk
August 25 2011 19:00:22
Kiedy ma byc ten sparing Trampkarzy ???


mlodywb
August 25 2011 18:47:22
zbiorka*
