Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
RUmUniNiOcH August 22 2011 21:26:51
Kto chętny to Wyjazd Busa na mecz z Wisłą Niepołomice o 16:10 spod Klubu w środę UÅ›miech
siwy_13 August 22 2011 13:31:15
widzę,że Jaro T w gazie nieziemskim ciągle! ledwo trzy miesiące temu strzelił Igołomii,a tu znowu bramka! szacunek
franki August 21 2011 23:16:12
staramy się łączyć oba te style jednak jak wiesz nie zawsze to wychodzi. moze w kolejnych meczach nie bedzie tak pechowo.
jaro T August 21 2011 15:47:39
panowie chciałem zapytać czy w drugiej drużynie preferuje się futbol angielski(twarda walka) czy hiszpański (wirtuozia) ? Bo nie wiem jak się nastawić Szeroki uÅ›miech
bartezzz84 August 20 2011 22:26:36
Trening juniorów i trampkarzy poniedziałek godz. 17.00
pejawb August 20 2011 22:03:19
Kiedy mamy nastepny sparing ?? Szeroki uśmiechD
franki August 20 2011 15:29:47
a chyba dziś UÅ›miech widzę ze 2 głosy przybyły UÅ›miech
Dudek33 August 20 2011 13:06:59
Tak Mogę UÅ›miech a kiedy koniec głosowania? Szeroki uÅ›miech
franki August 19 2011 22:21:47
Aro napewno możesz? żeby Ci sie czasem coś nie stało...jak tak to by było elegancko.
hipek August 19 2011 22:13:25
LUX
Dudek33 August 19 2011 19:33:44
Panowie Wszem i Wobec ogłaszam ze jestem gotów do kopania na meczu w niedziele UÅ›miech
delfin August 19 2011 12:29:08
Na wyjeździe .
Dudek33 August 19 2011 11:19:56
a Gdzie gracie? u nas?
JuNioR August 18 2011 23:20:10
Ze Startem Brzezie Delfinie Pokazuje język
delfin August 18 2011 22:23:27
Sparing Juniorów z Brzeziem jest w Sobotę (20.08) o godz. 11.00 . Zbiórka pod klubem o 10.00
mlodywb August 18 2011 22:14:39
juniorow??
mlodywb August 18 2011 22:14:18
o ktorej sparning w sobote????
franki August 18 2011 13:34:15
jaki wynik wczorajszego meczu pucharu? JUNIORZY!-Start Brzezie chce z wami zagrać spring w sobote lub w niedzielę do południa. Pogadać o tym z trenerem dziś na treningu!
bronek August 17 2011 21:59:37
Juniorzy i trampkarze, trening w czwartek o 17.
TiDzi August 17 2011 10:31:13
17:15 zbiórka w nowym brzesku.. 18 mecz UÅ›miech
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,561,862 unikalne wizyty