Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
grzes August 16 2011 22:30:34
czy jutrzejszy mecz pucharowy jest rozgrywany an Batorym ?
JuNioR August 15 2011 20:24:48
Chlopaki czas sie naprawde wziac do roboty bo 5 osob na treningu to nie za wiele a za 2tyg zaczynamy lige...
bartezzz84 August 15 2011 19:24:12
trening trampkarzy i juniorów wtorek godz.17.00
dady August 15 2011 19:19:14
we wtorek o 18:30
bartezzz84 August 15 2011 17:33:26
Kiedy trening I zespołu???
hipek August 14 2011 00:19:05
2-0 tyly
KS Waw August 13 2011 21:37:43
jaki wynik z Szarowem ?
Lysiwo August 13 2011 19:04:03
Piłkarz Podłęże r11; Strażak Kokotów Wiarusy Igołomia r11; Śledziejowice Start Brzezie r11; Wiślanka Grabie
Lysiwo August 13 2011 19:03:27
II Runda Pucharu Polski 16.08.2011 godz. 18.00 Tęcza Słomiróg r11; Czarni Staniątki - boisko Piłkarza w Podłężu 17.08.2011 godz.18.00 Batory Wola Batorska r11; Nadwiślanka Nowe
bartezzz84 August 12 2011 12:35:02
Niedzielny sparing juniorów z powodów nie zależnych od nas zostaje odwołany.Termin treningu podam w niedziele wieczorem.
bartezzz84 August 09 2011 23:06:56
Trening juniorów w czwartek o 17.15 boisko w Woli
franki August 09 2011 21:49:49
ja w czwartek bankowo bede a dzis nie moglem bo batory rozliczam własnie
grzes August 09 2011 21:44:21
słabiutka frekwencja 2druzyny na dzisiejszym treningu. W czwartek o 18.30 kolejny trening Z przymrużeniem oka
strojko August 09 2011 14:47:27
Trening dzisiaj o 18.30 na boisku w Woli!!!!
RUmUniNiOcH August 08 2011 23:54:05
Jak masz się podniecić to zrób u siebie na stonce taką ankietę a nie tu... ;]
JuNioR August 08 2011 23:48:35
jezeli "pw" to inicjaly to chyba wiadomo chyba kogo mial kolega na mysli....
hipek August 08 2011 22:48:12
ze kto?????????????
tomson75nh August 08 2011 18:28:47
prop nową ankiete "ILE pw puścił meczy w karierze?" wasz zaw.
bartezzz84 August 08 2011 15:12:38
trening juniorów wtorek godz 17.15 -boisko
franki August 08 2011 11:33:48
Kończymy ankietę wkrótce...
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,561,856 unikalne wizyty