Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
bartezzz84 April 25 2011 13:55:35
Mecz sparingowy juniorów odbędzie się na boisku przeciwnika czyli w Rybitwach o godzinie 16.15 zbiórka zawodników pod klubem o godzinie 15.15 -wyjazd 10 min pózniej. Liczę na nienaganną frekwencję UÅ›miech:
bzikinio April 25 2011 10:55:12
Grałem nie raz z C paką i ani raz nie powiedziałem że nie zagram..To wszystko jest zależne od mojego wolnego czasu UÅ›miech
bzikinio April 25 2011 10:53:43
Kolego! UÅ›miech Jak tylko wyleczę Kontuzje i znajdzie się dla mnie koszulka to z przyjemnością przyjdę.. Tylko o to trzeba przyjść I mnie Zapytać. Bo korona z Głowy nie spadnie! UÅ›miech
wkurwiony April 24 2011 22:12:30
wie4cej nic niebede gadal bo jasne3 o co biega!
wkurwiony April 24 2011 22:11:25
tylklo chwalic a myslisz ze rumun przyjdzie ci na C k? zapomnij woli siedziec na lawce caly srezon i ma w dupie l
wkurwiony April 24 2011 21:57:30
BOMERR sw lowa ale mlodzierz wali w h..a!przyklad ostatniego meczu BENY podvbiega do licznej zgromadzonej na meczu C pak i pyta mozna kopnac z wami jutro?i co wiecej bede pisdal to jest ****gosc i ty
Boomerr April 24 2011 11:31:16
i oddac hołd pierwszemu męczennikowi Polski, Świętemu Lechowi
Boomerr April 24 2011 11:28:34
Panowie spokojnie, lepiej byscie poszli złożyc pokłon Panu Jezusowi w tupolewie...
mlodywb April 23 2011 19:10:32
ej kiedy jest ten sparing juniorów????
bzikinio April 23 2011 14:20:48
Dzieki Franiu Wesołych UÅ›miech
franki April 23 2011 14:07:05
są fotki ze Złomexu i Gdovi oraz Złomexu II. Wesołych Świąt Wszystkim!
wkurwiony April 23 2011 13:57:49
ty pidzi nikt o zdanie cie niepytal!!!!!!!!!!
TiDzi April 23 2011 11:20:45
którędy na Grunwald? Moim skromnym zdaniem jak ktoś pisze o gwiazdorstwie w wielickiej klasie A, to sam raczej nie może mieć najlepiej pod kopułą UÅ›miech
bzikinio April 22 2011 11:31:18
co? i jak? gdzie? I ocb w ogóle?
dady April 22 2011 10:51:55
gdzie kiedy?
franki April 22 2011 09:05:45
Na świeta wszystko bedzie
wkurwiony April 22 2011 00:18:08
a ja dzis powiem tyle ze gwiazda dademu i rumunowi poje**lo sie w mózgownicy!!! calkiem, bo niepoznaja juz Swoich szczochy!!!!!!!!!!!
siwy_13 April 21 2011 18:38:54
inicjatywa została podjęta
bzikinio April 21 2011 18:19:59
Będą Kiedyś te zdjęcia z Meczu A klasy ze złomexem? :]
mlodywb April 17 2011 00:13:11
hmmm ja mam pomysł co wy na to zeby zrobic spara jeszcze raz z c klasa????
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,561,712 unikalne wizyty