Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki
May 03 2011 20:57:24
TO W TAKIM RAZIE TRENUJEMY!!!
dady
May 03 2011 15:24:26
Nie koliduje
franki
May 03 2011 14:49:00
OK. Dzisiaj większość nie da rady. Przekładamy trening na jutro na 18.30. Nie wiem czy to koliduje z pierwsza drużyną, ale trenujemy. Kto da rady niechże przyjdzie...
franki
May 03 2011 13:19:32
Zawodnicy drugiej drużyny!W związku z tym ze w niedzielę gramy wązny Mecz z Gdovią II proponuje dzisiaj trenig o godz. 16.30 . i jakos we czwartek lub piatek zrobilibysmy kolejny trening.co Wy na to?
JuNioR
May 03 2011 11:30:29
Z tego co mówił trener w sobotę zbiórka miała dziś być półtorej godziny przed meczem
czyli wychodzi na to ze 13:30 
czyli wychodzi na to ze 13:30 
Sebaksb
May 03 2011 10:47:29
O kturej jest dzisiaj zbiurka ?? KUNIOROW 

Outlaw
May 03 2011 09:37:10
Nie wiem jak dla Ciebie, ale jeśli się coś mówi to się nie powinno rzucać słów na wiatr, a zbiórka przed meczem jak dla mnie przynajmniej ma znaczenie
.
.
wara
May 03 2011 05:52:01
nie no takiemu to tylko jebnąć.... jak chodzi Ci o juniorów to jestes jebniety. co ty ****grasz w primera division ze potrzebne ci ku*wa info na temat meczu ? moze jeszcze chcesz sklad przeciwnikow?!.
Outlaw
May 03 2011 00:04:18
To co jest info na temat jutrzejszego meczu, to się w głowie nie mieści 

pawelrudy
May 02 2011 18:46:08
mnie na meczu nie bedzie jestemw robocie
wkurwiony
May 01 2011 23:27:35
Pilkarz -CZarni-0-7
mlodywb
April 29 2011 23:40:14
co prezes zaprasza na piwo:
) heh
bartezzz84
April 29 2011 21:01:25
Trening juniorów tj. 30.04 odbędzie się o godz. 15 na własnym obiekcie.Do zobaczenia
po zajęciach obserwacja wzmagań 1 zespołu
po wszystkim prezes zaprasza na małe co nie co

po zajęciach obserwacja wzmagań 1 zespołu
po wszystkim prezes zaprasza na małe co nie co

bartezzz84
April 27 2011 17:19:02
Jutrzejszy trening juniorów odbędzie bez mojego udziału (mam po prostu nadplanowe zebranie rodzicielskie w szkole) Proszę o pilny kontakt jednego z juniorów na mój nr 888 407 660 z góry dziękuje
:
:
jaro T
April 26 2011 23:08:11
Czwartkowy trening pierwszej drużyny jest o 18:30
Drake
April 26 2011 11:58:37
czy wy ****macie problem z czytaniem ze zrozumieniem?
mlodywb
April 26 2011 00:07:12
o ja cie pierdo..... gdzie ??
haha
haha
bartezzz84
April 25 2011 15:03:12
tak we wtorek
wara
April 25 2011 14:58:29
we wtorek
siwy_13
April 25 2011 14:22:04
kiedy gracie ten sparing?
