Aktualnie online

· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
bula May 14 2011 10:45:09
Mam pytanie czy wstep na mecz I jak i II druzyny jest nadal płatny?
Boomerr May 14 2011 10:42:59
http://www.youtube.com/wa
tch?v=YF_Umzq3N 9o&feature
=related
Boomerr May 14 2011 10:42:36
http://www.youtube.com/wa
tch?v=ZgCrxQiGA A0&feature
=related
Boomerr May 14 2011 10:41:51
a tu pioseneczki które intonowałem na piątkowym treningu http://www.youtube.com/wa
tch?v=_kajQtRBR ik
franki May 11 2011 19:09:42
Biela i Stasiak Sz. są już pozałatwiani. moga od dzis grać jako pełnoprawni juniorzy. michalec musi być rejestrowany od zera, tzn 2 zdjecia+dane adresowe+pesel do trenera.
franki May 11 2011 19:08:13
a dziękówa UÅ›miech szkoda, że nie wszystkich to ucieszyło...
siwy_13 May 09 2011 12:44:11
Gratulacje dla "dwójki".Ważne 3 punkty.jedziecie dalej!
franki May 08 2011 23:19:36
no i udało się! UÅ›miech
tomson75nh May 07 2011 22:50:58
Jutro gracie z Gdovią2 a gdovia 1 gra ww Branicach o 17.00. Więc nie maja wzmocnień!!! Do boju!! Trzymam kciuki!!
Dudek33 May 07 2011 14:16:13
ale placzecie Szeroki uśmiech
pawelrudy May 07 2011 11:30:07
ja tam bylem , w srode bylo nas na dwa sklady wczorak jak na lekartwo ;/ wez to Hipek poustawiaj !!!
wkurwiony May 06 2011 22:10:12
a reszta to co w civla leci!!!??? kopa w .........!!!!!!!!!
franki May 06 2011 21:46:57
który ma w niedzielę pierwszy z 3 ważnych meczów sezonu...
franki May 06 2011 21:46:40
Dzięki tym co dziś byli. Nie licząc Hipka, Jasia w klapkach czy Dawida W. z Puszczy oraz koszykarzy i łyżworolkowców to było nas 3 seniorów i 2 juniora. Powalająca liczba jak na pretendenta do B-klasy
Dudek33 May 06 2011 15:43:30
to kopiemy dzis?
franki May 06 2011 09:48:49
taka 19 to spokojnie, ale 19.30 to już się wiąże raczej z oświeleniem ktorego włączac nie umiem...
grzes May 05 2011 23:32:14
mnie w piatek nie bedzie na treningu. Nie da rady zrobic go pozniej np o 19.30 ?
franki May 05 2011 19:34:42
chyba tak
BeNNy May 05 2011 13:04:43
1 drużyna dzis trening ? dzięki
pawelrudy May 04 2011 00:09:55
ja bede napewno i w piatek by pasowalo =)
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,561,732 unikalne wizyty