Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Boomerr May 23 2011 13:31:06
tr jk roz w śr o 19
jaro T May 22 2011 10:25:15
We wtorek u siebie o godz.18 kopiemy w ramach Pucharu Polski z III-ligowym Górnikiem Wieliczka, zbiórka godz. 17
Yanek May 20 2011 16:23:01
Takie gadanie o jedności a wiadomo, że tylko patrzą żeby się drugiej noga powinęła. Z tymi kartami to już naprawdę gruba przesada
Dudek33 May 20 2011 15:31:59
No nieładne zachowanie z tymi kartami... zeby inaczej nie powiedziec! tak sie nierobi.. a niby jednosc?! ciekawe gdzie?
termit85 May 20 2011 14:29:37
zeby nie mogli z 2 druzynka pokopac, niech nei zapominaja ze to 2 druzynka ich wybrala, a jak sie cos im nie podoba to niech sobei wezma do serca ze my cicho siedziec nie bedziemy !!!!
termit85 May 20 2011 14:28:26
Cos mi sie zaczyna nie podobac dzialanie niektorych panow, ktorzy karty chlopakow zabieraja
Yanek May 20 2011 14:13:39
To wszystko w myśl polityki klubu mówiącej, że musimy się trzymać razem. To dlatego zabiera się karty zawodnikom, żeby nie mogli zagrać w rezerwach.
franki May 20 2011 00:45:57
ciekawe gdzie są karty pereza i bennego?
Outlaw May 18 2011 22:52:09
Nie ma mnie w sobotę na meczu - pozdro. Z przymrużeniem oka
Boomerr May 18 2011 15:49:11
tr dz o 19, wsz, mj bc
Boomerr May 18 2011 15:48:50
jeden c**** Pokazuje język
Yanek May 18 2011 15:14:49
19. I nie kopiemy tylko trenujemy
Boomerr May 18 2011 14:58:49
o której dzis kopiemy??
franki May 15 2011 15:42:46
pożyjemy zobaczymy. byłem na boisku i już woda nie wsiaka... ale zbiorka jest jak najbardziej aktualna. musimy sie zebrac. sedzia i goscie muszą przyjechac i zobaczymy co dalej
BeNNy May 15 2011 13:13:59
chyba bedzie problem z boiskiem, znów bedą narzekać że zniszczyliśmy ^^ ja moge sie kilka minut spóźnić, przepraszam
dady May 15 2011 12:59:14
Tak
BeNNy May 15 2011 12:57:52
mecz drugiej dziś o 17?
tomson75nh May 14 2011 21:07:20
A klasa. Wisła Niepołomice-- Złomex Branice Mecz przerwany przy stanie 1-2 dla Złomexu. (kibic uderzył zawodnika Złomexu to pewnie będzie walkower dla Branic).
bzikinio May 14 2011 12:20:36
o której zbiórka na wyjazd do Targowiska?
franki May 14 2011 10:49:34
II drużynę możesz oglądnąć za friko UÅ›miech
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,561,724 unikalne wizyty