Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki March 28 2011 23:42:03
idealne Jaro UÅ›miech oby tak dalej. Jeszcze chciałbym wywołać do tablicy wieszcza Siwego coby jakiś opis wysmarował.
jaro T March 28 2011 23:39:53
franki wyniki takie ,że nic tylko je wszędzie wypisywać. Wszystko pod nas UÅ›miech
franki March 28 2011 23:29:06
po co to piszesz bziki skoro wszytsko jest od wczoraj na stronie...
bzikinio March 28 2011 14:46:26
Gdovia - Wisła: 5:0 , Podłęże-Wilga.G: 1:1 , Targowianka- Strażak: 0:2 ,Wiarusy-Sparta: 1:0.
bzikinio March 28 2011 14:42:23
Czarni Staniątki - Węgrzcanka: 1:1, Czarnochowice-Wiślanka: 3:1.
termit85 March 26 2011 21:33:16
Gratulacje Hipek !! Uśmiech
franki March 26 2011 20:04:34
busa na jutro mamy. A Hipkowi gratulujemy DZIEDZICA! Uśmiech
Boomerr March 26 2011 11:35:57
no o 11 sie zbieramy pod boiskiem, rozumiem ze AUTOBUS bedzie podstawiony a w nim DVD, plazmy 50" i PS3... ;]
franki March 26 2011 09:17:27
mecz niestety bez zmian. niedziela o 12. zbiorka o 11?
Boomerr March 25 2011 16:23:06
JAK TAM Z MECZEM?
Boomerr March 24 2011 11:51:55
http://www.youtube.com/wa
tch?v=K_5zBAJFG 0Q&NR=1 rozpoczęcie sezonu w C-Klasie BATORY II
delfin March 23 2011 22:12:40
chyba pisze !
mlodywb March 23 2011 20:38:04
siema jutro normalnie trening o 17.30 juniorów??
siwy_13 March 23 2011 20:08:28
Juniorzy trening jutro o 18.30 u nas.info od trenera
bzikinio March 21 2011 20:14:46
Na Orliku. Koło Placu Bieńczyckiego
siwy_13 March 21 2011 18:27:19
bus jutro o 17 pod klubem.kopiemy o 18 na jakiejś sztucznej w Krk
siwy_13 March 21 2011 15:53:39
Juniorzy trening jutro o 16 u nas.informacja od trenera
siwy_13 March 19 2011 20:04:55
wyjazd jutro 11.45
jaro T March 18 2011 20:37:50
http://www.arka.gdynia.pl
/news,7024-nowy -autokar-p
rzyniesie-szczescie.html a tak ma wyglądać Batorybus w środku jeśli awansujemy do wyższej klasy i co za tym idzie będą dalsze wyjazdy
jaro T March 18 2011 20:12:56
http://www.youtube.com/wa
tch?v=iWStyX2UH 94&feature
=related ostatnie 15 sekund-tak wyglądał Mateusz S. gdy dowiedział się ,że prawie wszystkie mecze są w sobotę !
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,561,709 unikalne wizyty