Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki
March 28 2011 23:42:03
idealne Jaro
oby tak dalej. Jeszcze chciałbym wywołać do tablicy wieszcza Siwego coby jakiś opis wysmarował.
oby tak dalej. Jeszcze chciałbym wywołać do tablicy wieszcza Siwego coby jakiś opis wysmarował.
jaro T
March 28 2011 23:39:53
franki wyniki takie ,że nic tylko je wszędzie wypisywać. Wszystko pod nas 

franki
March 28 2011 23:29:06
po co to piszesz bziki skoro wszytsko jest od wczoraj na stronie...
bzikinio
March 28 2011 14:46:26
Gdovia - Wisła: 5:0 , Podłęże-Wilga.G: 1:1 , Targowianka- Strażak: 0:2 ,Wiarusy-Sparta: 1:0.
bzikinio
March 28 2011 14:42:23
Czarni Staniątki - Węgrzcanka: 1:1, Czarnochowice-Wiślanka: 3:1.
termit85
March 26 2011 21:33:16
Gratulacje Hipek !! 

franki
March 26 2011 20:04:34
busa na jutro mamy. A Hipkowi gratulujemy DZIEDZICA! 

Boomerr
March 26 2011 11:35:57
no o 11 sie zbieramy pod boiskiem, rozumiem ze AUTOBUS bedzie podstawiony a w nim DVD, plazmy 50" i PS3... ;]
franki
March 26 2011 09:17:27
mecz niestety bez zmian. niedziela o 12. zbiorka o 11?
Boomerr
March 25 2011 16:23:06
JAK TAM Z MECZEM?
Boomerr
March 24 2011 11:51:55
http://www.youtube.com/wa
tch?v=K_5zBAJFG 0Q&NR=1 rozpoczęcie sezonu w C-Klasie BATORY II
tch?v=K_5zBAJFG 0Q&NR=1 rozpoczęcie sezonu w C-Klasie BATORY II
delfin
March 23 2011 22:12:40
chyba pisze !
mlodywb
March 23 2011 20:38:04
siema jutro normalnie trening o 17.30 juniorów??
siwy_13
March 23 2011 20:08:28
Juniorzy trening jutro o 18.30 u nas.info od trenera
bzikinio
March 21 2011 20:14:46
Na Orliku. Koło Placu Bieńczyckiego
siwy_13
March 21 2011 18:27:19
bus jutro o 17 pod klubem.kopiemy o 18 na jakiejś sztucznej w Krk
siwy_13
March 21 2011 15:53:39
Juniorzy trening jutro o 16 u nas.informacja od trenera
siwy_13
March 19 2011 20:04:55
wyjazd jutro 11.45
jaro T
March 18 2011 20:37:50
http://www.arka.gdynia.pl
/news,7024-nowy -autokar-p
rzyniesie-szczescie.html a tak ma wyglądać Batorybus w środku jeśli awansujemy do wyższej klasy i co za tym idzie będą dalsze wyjazdy
/news,7024-nowy -autokar-p
rzyniesie-szczescie.html a tak ma wyglądać Batorybus w środku jeśli awansujemy do wyższej klasy i co za tym idzie będą dalsze wyjazdy
jaro T
March 18 2011 20:12:56
http://www.youtube.com/wa
tch?v=iWStyX2UH 94&feature
=related ostatnie 15 sekund-tak wyglądał Mateusz S. gdy dowiedział się ,że prawie wszystkie mecze są w sobotę !
tch?v=iWStyX2UH 94&feature
=related ostatnie 15 sekund-tak wyglądał Mateusz S. gdy dowiedział się ,że prawie wszystkie mecze są w sobotę !
