Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Sebaksb March 10 2011 13:26:11
ok
franki March 10 2011 13:18:55
Pozbieraj tam chętnych chłopaków z bloków. Moze ktoś chce wrócić (trampkarze)...?
Sebaksb March 09 2011 20:43:00
ja w czwartek nie dam rady isc na trenig ale w wtorek bd na 100%
Sebaksb March 09 2011 15:41:05
Kiedy jest trenig juniorow???
czesio March 09 2011 00:54:30
i co z tymi juniorami? sa jakies treningi czy cus?
Boomerr March 08 2011 16:50:19
niech se jest jaka chce Uśmiech tak czy siak banery wisialy na ogrodzeniu ktore bezposrednio lezy przy boisku. ale ch... z tym i tak sie nie dojdzie kto co i kiedy...
bula March 08 2011 15:52:13
to jest strona o charakterze sportowym, a nie jakieś wypominki Skargi i zażalenia.
Boomerr March 08 2011 10:33:03
jak juz napisalem. tylko moj byl przedarty w polowie a reszta tylko zerwana, czemu i moj nie byl zerwany jak reszta tylko zniszczony??
franki March 08 2011 10:23:11
osobę, tylko zwyczajnie młodzi szli i niszczyli wszystko jak leci...
franki March 08 2011 10:20:16
momencie jego baner może się nie spodobać. A gnój to mało kto umie na tej wsi "odrzucać" jak piszesz... Przykro mi że tak Ci sie stało, ale podejrzewam że to nie było wymierzone w Twoją osob
franki March 08 2011 10:19:58
Boomerku nie rób też z siebie aż takiego męczennika! Kiedyś mieliśmy też piękny baner klubowy i tez komuś się spodobał... a jak ktoś wiesza tam baner to musi kalkulować takie ryzyko, że komuś w pewnym
Boomerr March 07 2011 23:57:11
taka jest wlasnie pier***ona solidarnosc na tej wsi, zawistne ****, nikt nikomu nie broni otworzyc cos swojego
Boomerr March 07 2011 23:55:20
to odrazu sie ma wrogów w pier***nych nieudacznikach ktorzy gnój potrafia tylko odrzucac albo sie bujac o 12 w poludnie po chodniku
Boomerr March 07 2011 23:54:43
no ciekawe bo tylko moj byl rozje**ny w pół a reszta tylko zerwana. wiec mi nie pier**lcie farmazonów, ciekawe kto mi teraz da 450zł na nowy. zrobic cos na tej zaje**nej wsiurze
franki March 07 2011 21:48:04
że to tylko ktoś na Tobie się mścił. Zniszczono też reklamę koło Kabe Therm i słupki plastikowe koło drogi na Ruskim, i kilka znaków poprzewracali i sprzekręcali...
franki March 07 2011 21:46:51
Tomku ja wracałem z wesela nocą koło 3 godz. i widziałem ze po ostatkach ktos to pozrywał, ale zauawazylem tez ze nie tylko Twoj baner był zerwany ale równiez dwa inne banery wiec tez nie opowiadaj, ż
Boomerr March 07 2011 21:30:17
ciekawe ktory byl taki madry i rozpierdolil mi baner c**** zaj***ny?? bo mniemam ze to ktos kogo znam i zrobil to zlosliwie!
franki February 28 2011 13:32:46
Są już zaktualizowane Terminarze seniorów I i II. Terminy Mogą jeszcze ulec zmianie do 2 tyg.
siwy_13 February 25 2011 19:20:18
zbiórka w klubie o 18.20
TiDzi February 24 2011 18:34:51
w sobote o 20:00 w skotnikach... Batory - Victoria Kobierzyn
Wygenerowano w sekund: 0.08
1,561,687 unikalne wizyty