Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki
February 22 2011 21:04:48
ciekawe kto to bo dużo "miejscowych" w pierwszej drużynie tam nie ma, więc krąg podejrzanych się zawęża
no chyba że to włodar wprowadza zamęt za to że mu banera jeszcze nie zmieniłem 
no chyba że to włodar wprowadza zamęt za to że mu banera jeszcze nie zmieniłem 
siwy_13
February 21 2011 22:37:35
hehehe.dobre!
siermienga
February 21 2011 17:03:06
i znowu w pałę tym razem z Proszowianką trener musi dać więcej szansy pograć swoim (miejscowym) może wtedy coś z tego będzie!
Boomerr
February 17 2011 19:46:40
a co sie znowu dzieje??
franki
February 17 2011 17:27:30
to jak juz edziesz mogl to przychodz bo nie jest za dobrze...
Boomerr
February 17 2011 10:51:16
ostatnimi czasy mam pewne nie sprzyjajace okolicznosci zebym mogl uczeszczac na hale czy treningi...
franki
February 17 2011 03:05:11
wez nie pitol Tomek tylko zacznij na treningi chodzic. co mnie obchodzi Barcelona czy Arsenal jak na naszym podwórku zle sie dzieje...no niepokojące to wszystko.....
Boomerr
February 17 2011 01:23:06
no ale jak pewnie wiadomo ARSENAL wygral bo sedzie to bo sedzie tamto bo sedzia sramto 

Boomerr
February 17 2011 01:18:38
gdzie ta WIELKA BARCA??
TiDzi
February 16 2011 19:00:05
Sparing z Proszowianką o 13:00
w weekend 12/13 marca zamiast Niedźwiedzia mamy Rybitwy jako sparingpartnera.
siwy_13
February 13 2011 10:48:24
http://www.youtube.com/wa
tch?v=rAvJDwru4 Ag
tch?v=rAvJDwru4 Ag
siwy_13
February 12 2011 18:16:25
bus jutro o 14.30 przed klubem
siwy_13
February 11 2011 21:29:38
ja tam nie wiem ile Tomek Godyń sypia...na szczęście my Jarku my mamy ostatnio tyle samo godzin wyspanych i byle do przodu
siadamy na nich jak na Prądnik!
siadamy na nich jak na Prądnik!
jaro T
February 11 2011 21:18:00
Mecz w niedzielę?! To znów rozgrywający będzie "niewyspany". Czyli trzeba się nastawić na puste przebiegi po linii.
siwy_13
February 11 2011 20:23:01
kopiemy w ndz o 16.30 w Skotnikach z tajemniczym Stanisławem.jutro się dowiem jak sprawa busa i oznajmię w tym miejscu
siwy_13
February 11 2011 20:17:24
kolego sympatyczny i dobrze zbudowany.po drodze były jeszcze dwa treningi!w kwietniu znowu powiesz-"aaa środek weźmie to na siebie" 

jaro T
February 09 2011 17:20:13
Kiedy, o której, gdzie i z kim gramy sparing w weekend?
siwy_13
February 04 2011 16:28:17
Jutro o 11.15 ruszamy busem sprzed klubu.Sprzęt wziąść swój.
Boomerr
January 31 2011 12:22:39
http://www.youtube.com/wa
tch?v=dgTFaEilX rE&feature
=aso jakby komuś sie traktor zagrzebał, np przy wyciąganiu świerków
tch?v=dgTFaEilX rE&feature
=aso jakby komuś sie traktor zagrzebał, np przy wyciąganiu świerków
franki
January 31 2011 10:17:06
jak tam wczoraj sparing wyszedl?
