Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki February 22 2011 21:04:48
ciekawe kto to bo dużo "miejscowych" w pierwszej drużynie tam nie ma, więc krąg podejrzanych się zawęża UÅ›miech no chyba że to włodar wprowadza zamęt za to że mu banera jeszcze nie zmieniłem UÅ›miech
siwy_13 February 21 2011 22:37:35
hehehe.dobre!
siermienga February 21 2011 17:03:06
i znowu w pałę tym razem z Proszowianką trener musi dać więcej szansy pograć swoim (miejscowym) może wtedy coś z tego będzie!
Boomerr February 17 2011 19:46:40
a co sie znowu dzieje??
franki February 17 2011 17:27:30
to jak juz edziesz mogl to przychodz bo nie jest za dobrze...
Boomerr February 17 2011 10:51:16
ostatnimi czasy mam pewne nie sprzyjajace okolicznosci zebym mogl uczeszczac na hale czy treningi...
franki February 17 2011 03:05:11
wez nie pitol Tomek tylko zacznij na treningi chodzic. co mnie obchodzi Barcelona czy Arsenal jak na naszym podwórku zle sie dzieje...no niepokojące to wszystko.....
Boomerr February 17 2011 01:23:06
no ale jak pewnie wiadomo ARSENAL wygral bo sedzie to bo sedzie tamto bo sedzia sramto Uśmiech
Boomerr February 17 2011 01:18:38
gdzie ta WIELKA BARCA??
TiDzi February 16 2011 19:00:05
Sparing z Proszowianką o 13:00 w weekend 12/13 marca zamiast Niedźwiedzia mamy Rybitwy jako sparingpartnera.
siwy_13 February 13 2011 10:48:24
http://www.youtube.com/wa
tch?v=rAvJDwru4 Ag
siwy_13 February 12 2011 18:16:25
bus jutro o 14.30 przed klubem
siwy_13 February 11 2011 21:29:38
ja tam nie wiem ile Tomek Godyń sypia...na szczęście my Jarku my mamy ostatnio tyle samo godzin wyspanych i byle do przodu UÅ›miechsiadamy na nich jak na Prądnik!
jaro T February 11 2011 21:18:00
Mecz w niedzielę?! To znów rozgrywający będzie "niewyspany". Czyli trzeba się nastawić na puste przebiegi po linii.
siwy_13 February 11 2011 20:23:01
kopiemy w ndz o 16.30 w Skotnikach z tajemniczym Stanisławem.jutro się dowiem jak sprawa busa i oznajmię w tym miejscu
siwy_13 February 11 2011 20:17:24
kolego sympatyczny i dobrze zbudowany.po drodze były jeszcze dwa treningi!w kwietniu znowu powiesz-"aaa środek weźmie to na siebie" Z przymrużeniem oka
jaro T February 09 2011 17:20:13
Kiedy, o której, gdzie i z kim gramy sparing w weekend?
siwy_13 February 04 2011 16:28:17
Jutro o 11.15 ruszamy busem sprzed klubu.Sprzęt wziąść swój.
Boomerr January 31 2011 12:22:39
http://www.youtube.com/wa
tch?v=dgTFaEilX rE&feature
=aso jakby komuś sie traktor zagrzebał, np przy wyciąganiu świerków
franki January 31 2011 10:17:06
jak tam wczoraj sparing wyszedl?
Wygenerowano w sekund: 0.08
1,561,687 unikalne wizyty