Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki January 31 2011 10:16:38
mozna sie z nim tez umowic w klubie na dana godzine to przyjedzie. tel do niego:663-180-234
dady January 30 2011 11:19:04
p.Maślańca można zastać co najwyżej w sklepie czytającego gazetę, w godzinach wieczornych 19-21
Drake January 29 2011 23:58:27
konkretnie p. Maślańca na przyklad.
Drake January 29 2011 23:53:28
wie ktos kiedy mozna bedzie zastac kogos w klubie w przyszlym tygodniu?
Boomerr January 28 2011 22:21:12
Tino ma zakaz chodzenia w środy na hale, pozno wracał az wkoncu spał w ziemiance, rano jak jechałem do roboty to wychodzł w piżamiem z ziemianki
delfin January 28 2011 17:24:09
chodze chodze , ale 18:30 to nie to samo co 21 Szeroki uśmiech
siwy_13 January 28 2011 14:10:19
z Dziecanovią kopiemy na bocznym w Węgrzcach Wlk.Zbiórka tam o 13.10
bronek January 28 2011 02:13:49
w piątki nie chodzisz do szkoły, Tino?;>
delfin January 27 2011 17:39:19
aaa bo to wszystko dlatego ze na nastepny dzien musze isc do szkoły wiec pasowało by sie wyspac Pokazuje jÄ™zyk aale w srode będe UÅ›miech
wkurwiony January 27 2011 17:23:58
Tino chyba cie pniosło zeby na A kl iść na szarow dupy ci sie niechce ruszyc
siwy_13 January 27 2011 13:08:02
Zmiana planów!hala w nce dopiero za tydzień.a dziś o 19 na boisko wychodzimy UÅ›miech
franki January 27 2011 04:16:39
a kolega co sie tak pyta jakby mial jechac? w szarowie dawno juz go sarenki nie widziały to niby co sie tak pyta?
delfin January 26 2011 21:25:30
aa wiesz może czy bedzie bus podstawiony.?
siwy_13 January 26 2011 17:40:49
w czwartek trening na hali w niepołomickim Gimnazjum o godzinie 18.30
JuNioR January 25 2011 18:30:56
Mysle ze jak znajde czas zeby wstapic do klubu to sie przejde i zapytam... niektorzy maja znacznie blizej zeby wstapic ale coz...
bronek January 23 2011 21:09:01
Jak się zapytasz, to daj znać.
JuNioR January 23 2011 19:28:44
jak to "juz nic" ? pytał się ktoś w klubie coś na ten temat ?
delfin January 22 2011 23:46:49
Zabrzmiało to Hipku jak bys nas wypi****lał Szeroki uÅ›miech
wkurwiony January 22 2011 23:26:53
JESTESMY WOLNI MOZEMY ISC............ Uśmiech C KL RZADZI.....
delfin January 22 2011 23:13:58
Chyba już nic ... :/
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,561,654 unikalne wizyty