Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki
January 31 2011 10:16:38
mozna sie z nim tez umowic w klubie na dana godzine to przyjedzie. tel do niego:663-180-234
dady
January 30 2011 11:19:04
p.Maślańca można zastać co najwyżej w sklepie czytającego gazetę, w godzinach wieczornych 19-21
Drake
January 29 2011 23:58:27
konkretnie p. Maślańca na przyklad.
Drake
January 29 2011 23:53:28
wie ktos kiedy mozna bedzie zastac kogos w klubie w przyszlym tygodniu?
Boomerr
January 28 2011 22:21:12
Tino ma zakaz chodzenia w środy na hale, pozno wracał az wkoncu spał w ziemiance, rano jak jechałem do roboty to wychodzł w piżamiem z ziemianki
delfin
January 28 2011 17:24:09
chodze chodze , ale 18:30 to nie to samo co 21 

siwy_13
January 28 2011 14:10:19
z Dziecanovią kopiemy na bocznym w Węgrzcach Wlk.Zbiórka tam o 13.10
bronek
January 28 2011 02:13:49
w piątki nie chodzisz do szkoły, Tino?;>
delfin
January 27 2011 17:39:19
aaa bo to wszystko dlatego ze na nastepny dzien musze isc do szkoły wiec pasowało by sie wyspac
aale w srode będe 
aale w srode będe 
wkurwiony
January 27 2011 17:23:58
Tino chyba cie pniosło zeby na A kl iść na szarow dupy ci sie niechce ruszyc
siwy_13
January 27 2011 13:08:02
Zmiana planów!hala w nce dopiero za tydzień.a dziś o 19 na boisko wychodzimy 

franki
January 27 2011 04:16:39
a kolega co sie tak pyta jakby mial jechac?
w szarowie dawno juz go sarenki nie widziały to niby co sie tak pyta?
delfin
January 26 2011 21:25:30
aa wiesz może czy bedzie bus podstawiony.?
siwy_13
January 26 2011 17:40:49
w czwartek trening na hali w niepołomickim Gimnazjum o godzinie 18.30
JuNioR
January 25 2011 18:30:56
Mysle ze jak znajde czas zeby wstapic do klubu to sie przejde i zapytam... niektorzy maja znacznie blizej zeby wstapic ale coz...
bronek
January 23 2011 21:09:01
Jak się zapytasz, to daj znać.
JuNioR
January 23 2011 19:28:44
jak to "juz nic" ? pytał się ktoś w klubie coś na ten temat ?
delfin
January 22 2011 23:46:49
Zabrzmiało to Hipku jak bys nas wypi****lał 

wkurwiony
January 22 2011 23:26:53
JESTESMY WOLNI MOZEMY ISC............
C KL RZADZI.....
C KL RZADZI.....
delfin
January 22 2011 23:13:58
Chyba już nic ... :/
