Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
czesio January 22 2011 16:04:01
a co z juniorami?
Boomerr January 17 2011 23:49:22
a tu cos dla prawdziwych facetów http://www.youtube.com/wa
tch?v=fwbl6SJGR yQ&NR=1&fe
ature=fvwp
Boomerr January 17 2011 11:35:51
i teraz wiadomo skad u Wieczerzaka słynne klepanie sie po czole czy to na boisko czy po pijaku...
Boomerr January 17 2011 11:35:08
http://www.youtube.com/wa
tch?v=V0q35ezcD TY&feature
=related polecam dokladnie przyjrzec sie nawet 150 razy na moment w 1:13...
siwy_13 January 14 2011 15:51:08
jest
jaro T January 14 2011 15:13:09
Jest jutro ten zapowiadany trening na hali w Szarowie o 11?
Boomerr January 13 2011 15:19:50
http://www.youtube.com/wa
tch?v=Ui1HaiOiN lE&feature
=fvw
siwy_13 January 10 2011 20:54:15
pierwszy trening jutro o 19 na boju
franki January 05 2011 15:24:08
Jutro w Święto Trzech Króli Spotkanie w klubie (g. 12.00). Jakas gierka a pozniej "spotkanie organizacyjne". Kto może zapraszamy!(Batory II i juniorzy włącznie).
franki January 05 2011 15:20:19
Ja też musze przyznać racje przedmówcm.Impreza była przedniej marki!Szkoda tylko ze bylismy (jako BATORY II) w tak nielicznym gronie.szkoda ze niektórzy nie wytzymali tej sportowo-strazackiej zabawy UÅ›miech
Boomerr January 04 2011 21:42:10
sam widziałem jak Hipek wziął talerz z 5 kg kurczaków i go przezarł
Yanek January 04 2011 19:09:28
Dziękuje przyjaciele za pochwalne słowa. Proszę szykować się na 5 marca na tzw ostatki. Na plus może przemawiać to, że jedzenia było tyle, że Hipek nie zdołał przejeść.
wkurwiony January 04 2011 16:55:10
no takiego sylwka to jeszcze niebylo na woli przezajebiaszczo Uśmiech
Boomerr January 04 2011 13:17:30
dzis dopierdo do siebie doszedlem po tej imprezie. a jak byłem u Hipka rano to stwierdzili ze jeszcze z tydzien bedzie trzeżwial
Boomerr January 04 2011 13:16:52
Co był sylwester niesamowity, Yanek to jednak jest profesjonalny gospodarz. podobno chca mu zaproponowac prace w wierzynku
RUmUniNiOcH January 03 2011 19:16:36
Coś się dzieje Wreszcie UÅ›miech
strojko January 03 2011 18:19:37
Uwaga!!! Spotkanie w czwartek (06.01) o godz.12 w klubie. Wezcie sprzet, ajk bedzie pogoda, to zagramy chwile....
franki December 31 2010 20:18:22
Szampańskiego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku Panowie!
wkurwiony December 31 2010 17:09:31
a bo wziolem chyba najmniejszą Z przymrużeniem oka
strojko December 30 2010 23:42:58
widzialem-fota niezla..Hipkowi nawet ktos sie schował pod koszulke...
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,561,654 unikalne wizyty