Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Yanek
July 01 2013 14:27:11
Zawsze jakiś powód znalazłby się do gratulacji, wyróżnień i dyplomów. Tak jakoś o zegarku pomyślałem.
franki
July 01 2013 14:18:51
Dla dwójki nie przewidziano raczej żadnych zegarków czy innych gadżetów... Nikt nie kończy kariery, więc za coż mamy się dyplomować
mlodywb
July 01 2013 14:13:13
Franki ja nie wiem czy bd na tym zebraniu bo mam noge w szynie ;/;/''
Yanek
July 01 2013 13:49:45
A czy są przewidziane podziękowania dla rezerw seniorów? Jakieś upominki? Np zegarki?
franki
July 01 2013 12:32:44
JUNIORZY: Zrobimy sobie jeszcze spotkanie, żeby sobie pogadać (podsumować to wszystko, każdy żeby się wypowiedział, będą podziękowania tym co kończą, dyplomy, upominki). Myślę, że Najbl. Sb czy Niedz.
tomala13
July 01 2013 10:37:59
Ciekawe że nikt nie miał odwagi zabrać się za juniorów! i przypominam tylko ze po jesieni mieli 6 pkt.. chłopaki mimo wszystko dziękuję za walkę i za takie chwile jak np na zabierzowie
franki
June 30 2013 22:13:52
Młody nikt nie napierd... Naprawdę to co teraz mieliście grupę zdolnych chłopaków, to stwierdzamy, że szkoda, że się nie udało. A to że się tak stało to na pewno nie wina trenera!
mlodywb
June 30 2013 16:08:42
To rozwiąż to Franek w pizdu jak macie napierdalać ... i tyle !
franki
June 30 2013 13:31:22
A potencjał w tym sezonie mieliście naprawdę na co najmniej środek tabeli...
hipek
June 30 2013 13:29:37
Juniorzy,sami się powinni podac do dymisji wam żaden trener by niepomogl !!!!!!!!!!
JuNioR
June 30 2013 13:16:14
Juniorzy, beznadzieja totalna.... Trener Słaboń do dymisji ! 

Boomerr
June 30 2013 11:58:39
Jakby sie komu chciało to zapraszam na orlika dzis o 15 na Woli 

hipek
June 28 2013 21:49:16
SENIORZY II MECZ O 17-00 TEZ W PODLEZU ZB, U NAS 16-00 PRZEBIERAMY SIE I DOPIERO JEDZIEMY
hipek
June 28 2013 21:46:49
Juniorzy jutro mecz o 13-00 tyle ze w podlezu zb.u nas o 12-00.bo tutaj musicie się przebrać i dopiero tam pojedziecie
tomala13
June 28 2013 10:57:55
JUNIORZY: tak jak Franki napisał powodzenia również życzę z Bytomia... nie dajcie się jesteście lepsi!
franki
June 27 2013 23:09:06
JUNIORZY: W sobotę mecz o 13.00 z Gwiazdą, zbiórka o 12.00. Muszą być punkty w tym meczu. Wszystko zależy od WAS. II Liga jest w Waszych nogach, frekwencji i zaangażowaniu. Powodzenia!
franki
June 25 2013 23:29:58
tak czy siak się zbieramy
Anathol
June 25 2013 21:29:50
jak z meczem juniorów jutro ?
franki
June 24 2013 21:24:44
JUNIORZY: Przypominam mecz ostatniej szansy! Zaległy z Targowianką u nas w środę (26.06) o godzinie 18.00. Zbiórka o 17.00! Panowie mobilizacja!!! Walczymy do końca!
tajnosagentos
June 23 2013 19:44:55
TRAMPKARZE:
SYGNECZÓW
WIELICZANKA 3-2
