Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki June 22 2013 22:21:24
JUNIORZY: Jutro (Nd) zbiórka przed meczem z Błyskawicą o 13.00 w klubie! Proszę o jak najliczniejszą obecność, bo mecz ten trzeba wygrać, żeby uratować tą II Ligę!!!
franki June 22 2013 09:57:08
JUNIORZY: W zaległym meczu Wieliczanka wygrała z Targowianką...
grzes June 21 2013 02:49:42
Po meczu zapraszam do klubu na małe spotkanie kończące sezon. Odbędzie się krótka analiza sezonu oraz poczęstunek ^^
grzes June 21 2013 02:48:52
Trampkarze; Mecz w sobote o 11 w Podłężu. Zbiórka o 10 pod klubem
tomala13 June 19 2013 21:34:45
JUNIORZY: trening godzinny w piątek o 17:30 na Batorym
grzes June 19 2013 12:50:31
Trampkarze: Mecz Batory Wola Batorska - UKS Sygneczów, 20.06.2013 (czwartek), godz. 18:00. Zbiórka o 17 Nie zapomnijcie sprzętu i legitymacji
franki June 19 2013 12:00:13
Dudku33 to nie Targowisko Uśmiech Tak czy siak jest nieciekawie...
Dudek33 June 19 2013 10:36:32
Walke? Chyba inne mecze oglądaliśmy:]
Juniorek June 18 2013 21:36:32
Brawo chłopaki za walkę BYŁO BLISKO !!!!!!!!
mlodywb June 18 2013 16:34:11
Mnie nie ma na meczu z Kłajem !
Wneq June 18 2013 15:01:44
Spokojnie nie nerwowo Szeroki uÅ›miech gram tylko w B klasie po ostatnim meczu stwierdziłem że nie ma się co narażać jeszcze w juniorach Dziękuję za uwagę UÅ›miech
tomala13 June 18 2013 07:16:55
Podsumowując rywale też mają internet i też to czytają
hipek June 18 2013 06:25:21
ale nie dzień po dniu
franki June 18 2013 00:01:09
Hipuś spokojnie. Ostatnio przeciez nie Tomek ustalał skład. A w polu Matti grać nie możesz, jak u nas bronisz
tomala13 June 17 2013 21:56:59
;o)
tomala13 June 17 2013 21:28:45
WNEQ na młodych tez zapraszam nawet do pola
Wneq June 17 2013 20:25:10
Tak Tak oczywiście UÅ›miech
Yanek June 17 2013 20:22:45
Jesteś do gry w seniorach z tego co rozumiem?
Wneq June 17 2013 19:54:20
Ja już jestem do gry UÅ›miech Pozdrawiam UÅ›miech UÅ›miech
tomala13 June 17 2013 18:19:29
JUNIORZY: Zbiórka na mecz z Kłajem 17:00 !! jaja się skończyły panowie
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,562,265 unikalne wizyty