Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki
June 17 2013 00:38:43
JUNIORZY: We Wtorek 18.06.2013 o godz. 18.00 gracie zaległy mecz z Wolnymi Kłaj. Muszą być 3 punkty w tym meczu!
grzes
June 16 2013 19:04:45
Trampkarze: Mecz w czwartek o 18 z Sygneczowem u nas. Zbiórka o 17.
franki
June 14 2013 23:07:23
Boisko na jutro nadaje się do gry. W trzech miejscach stoi woda, ale cała reszta da rady.Gorzej że trawa duża, ale brak chętnych do koszenia więc pewnie beda walkowery. Do jutra.
tomala13
June 14 2013 18:20:57
JUNIORZY: zbiórka na mecz niedziela godz. 13:10 !!!!
grzes
June 14 2013 01:33:10
Trampkarze: w sobotę o 14 najważniejszy mecz w sezonie. Zbiórka o 13.
grzes
June 13 2013 12:41:34
Trampkarze: Mecz dzis odwołany. Trening na orliku o godzinie 16.
PrAwDa
June 13 2013 10:31:01
jak to jest, że utrzymuje się drużynę, która przynosi tylko wstyd swoimi przegranymi? może czas na rozwiązanie hobbistycznej paczki, jak chcą grać to mogą sobie kopać piłkę na przydomowym podwórku...
grzes
June 12 2013 23:49:43
Trampkarze:
Jutro trening na orliku o 16.10. Meczu prawdopodobnie nie będzie, ale weźcie sobie sprzęt i legitymacje w razie czego
franki
June 12 2013 00:38:25
SENIORZY I SENIORZY II : Nasze jutrzejsze (środa) mecze zgodnie z komunikatem KG Podokręgu Wieliczka są ODWOŁANE!
bzikinio
June 11 2013 22:09:05
Bardzo pozytywna frekwencja na orliku
lepiej oddać komuś ten termin bo szkoda czasu...Piona 
lepiej oddać komuś ten termin bo szkoda czasu...Piona 
tomala13
June 11 2013 20:40:05
A gdzie będzie mecz??
hipek
June 11 2013 20:01:06
jutro zb na mecz z roznowea 17=00
dady
June 11 2013 18:02:13
Trening o 19 na orliku.
grzes
June 11 2013 13:12:31
Trampkarze:
Zbiórka dzisiaj o 17. nie zapomnijcie sprzętu i legitymacji
franki
June 10 2013 19:54:16
JUNIORZY: Zaległy mecz z Targowianką prawdopodobnie w terminie 26/27 czerwca...Czarnochowice wygrały kolejny mecz...
tomala13
June 10 2013 19:08:27
Juniorzy???
franki
June 10 2013 17:44:19
SENIORZY II: Z racji tego że naszego meczu nie było jak przełożyć na dzień dzisiejszy odbędzie się on planowo tj w środę 12.06 o godz. 18.00 na Woli Batorskiej. Najwyżej nie dojdzie do skutku.
franki
June 10 2013 17:42:36
SENIORZY I: W środę (12.06) o 18.00 zaległy mecz z Wolni Kłaj odbędzie się najprawdopodobniej w Kłaju. Kwestia czy Wolni zdążą wywałować boisko (na 95% tak).
franki
June 10 2013 17:40:00
TRAMPKRZE: Jutro tj. wtorek (11.06.2013) o 18.00 gracie zaległą kolejkę w Podłężu z Piłkarzem. Natomiast we czwartek (13.06.2013) o 18.00 będzie zaległy mecz z UKS Sygneczów.
franki
June 10 2013 13:50:14
Podokreg okazało sie otwarty dzis od 14.00 ...
