Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki
June 10 2013 10:48:02
Nie mogę sie doszukać kiedy maja grac zaległę spotkanie z Targowianką...Reszte zaktualizowałemw terminarzu. Dziś bede z Podokregu wtych kwestiach
tomala13
June 10 2013 10:12:55
Franku co z meczami juniorki
franki
June 09 2013 23:50:19
We wtorek (11.06) według zmian terminarza Podokręgu trampkarze mają dwa mecze...u siebie i na wyjezdzie...Będę jutro załatwiał, aby we wtorek grany był tylko ten wyjazdowy mecz.
Wneq
June 09 2013 12:16:38
Ja wiem Franku ale nie każdy z dnia na dzień kase sobie da rade rozkminić
franki
June 09 2013 11:19:36
Ej no ale przeciez po zakupie obuwia dostaniesz zwrot kasy.
tomala13
June 09 2013 08:27:07
czyli juz w tej rundzie nie zagrasz? ;o) to sie dziadek ucieszy
Wneq
June 09 2013 01:00:54
Jutro mnie nie ma 

Wneq
June 09 2013 01:00:17
Drogi Trenerze juniorów
Że ty robisz i zarabiasz to się ciesze ale jeżeli Cię to śmieszy to może za sponsorujesz buty zawodnikom Batorzany ? Ja niestety po 2/3 pary na rundę butów nie kupie
Że ty robisz i zarabiasz to się ciesze ale jeżeli Cię to śmieszy to może za sponsorujesz buty zawodnikom Batorzany ? Ja niestety po 2/3 pary na rundę butów nie kupie
franki
June 08 2013 23:17:33
Coachu juniorów - transport na jutro załatwiony. Natomiast co do tego innego transportu jutro wieczorem bedę już wszystko wiedział.
tomala13
June 08 2013 22:57:59
Mateusz Wnęk zapraszam na juniorów... i nie pisz ze butów nie masz tylko kup bo smich na sali w tym klubie jest powoli
grzes
June 08 2013 18:26:38
treningi w czwartki na orliku na Woli o 16.10
grzes
June 08 2013 18:26:19
TRAMPKARZE:
Mecz: 11.06.2013-Śr 18.00 Piłkarz Podłęże - BATORY Wola Batorska
Boomerr
June 08 2013 18:03:06
Kto chętny zapraszam jutro tj w niedziele na orlika Wola Batorska o 15
wara
June 08 2013 17:23:12
mnie nie bedzie
tomala13
June 08 2013 10:10:53
Juniorzy: zbiórka na mecz z liderem w stsniatkach godz 12:30 dokumenty ! i obecność obowiązkowa Franku proszę o bus
grzes
June 08 2013 00:17:34
Trampkarze:
Mecz odwołany. Zapraszam jutro (sobota) na orlika w Woli Batorskiej na godzine 15.30 

grzes
June 07 2013 21:14:20
Zrobimy sobie wtedy trening/gierkę.
grzes
June 07 2013 21:13:59
Trampkarze:
Jeśli jutrzejszy mecz będzie odwołany (czekamy na info), to mamy zarezerwowanego orlika na godzinę 15.30.
franki
June 07 2013 11:46:31
Byłem wczoraj popołudniu. Nadal w ok.70% pod wodą. Napisaliśmy do związku prośbę o odwołanie meczów na WB w ten weekend. Mam nadzieje, że się zgodzą, bo grać się na pewno nie będzie dało.
jacko-nh
June 07 2013 11:17:02
Jak wygląda boisko??
zalane czy da się trenować??
