Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki June 10 2013 10:48:02
Nie mogę sie doszukać kiedy maja grac zaległę spotkanie z Targowianką...Reszte zaktualizowałemw terminarzu. Dziś bede z Podokregu wtych kwestiach
tomala13 June 10 2013 10:12:55
Franku co z meczami juniorki
franki June 09 2013 23:50:19
We wtorek (11.06) według zmian terminarza Podokręgu trampkarze mają dwa mecze...u siebie i na wyjezdzie...Będę jutro załatwiał, aby we wtorek grany był tylko ten wyjazdowy mecz.
Wneq June 09 2013 12:16:38
Ja wiem Franku ale nie każdy z dnia na dzień kase sobie da rade rozkminić
franki June 09 2013 11:19:36
Ej no ale przeciez po zakupie obuwia dostaniesz zwrot kasy.
tomala13 June 09 2013 08:27:07
czyli juz w tej rundzie nie zagrasz? ;o) to sie dziadek ucieszy
Wneq June 09 2013 01:00:54
Jutro mnie nie ma Uśmiech
Wneq June 09 2013 01:00:17
Drogi Trenerze juniorów UÅ›miech Że ty robisz i zarabiasz to się ciesze ale jeżeli Cię to śmieszy to może za sponsorujesz buty zawodnikom Batorzany ? Ja niestety po 2/3 pary na rundę butów nie kupie
franki June 08 2013 23:17:33
Coachu juniorów - transport na jutro załatwiony. Natomiast co do tego innego transportu jutro wieczorem bedę już wszystko wiedział.
tomala13 June 08 2013 22:57:59
Mateusz Wnęk zapraszam na juniorów... i nie pisz ze butów nie masz tylko kup bo smich na sali w tym klubie jest powoli
grzes June 08 2013 18:26:38
treningi w czwartki na orliku na Woli o 16.10
grzes June 08 2013 18:26:19
TRAMPKARZE: Mecz: 11.06.2013-Śr 18.00 Piłkarz Podłęże - BATORY Wola Batorska
Boomerr June 08 2013 18:03:06
Kto chętny zapraszam jutro tj w niedziele na orlika Wola Batorska o 15
wara June 08 2013 17:23:12
mnie nie bedzie
tomala13 June 08 2013 10:10:53
Juniorzy: zbiórka na mecz z liderem w stsniatkach godz 12:30 dokumenty ! i obecność obowiązkowa Franku proszę o bus
grzes June 08 2013 00:17:34
Trampkarze: Mecz odwołany. Zapraszam jutro (sobota) na orlika w Woli Batorskiej na godzine 15.30 UÅ›miech
grzes June 07 2013 21:14:20
Zrobimy sobie wtedy trening/gierkę.
grzes June 07 2013 21:13:59
Trampkarze: Jeśli jutrzejszy mecz będzie odwołany (czekamy na info), to mamy zarezerwowanego orlika na godzinę 15.30.
franki June 07 2013 11:46:31
Byłem wczoraj popołudniu. Nadal w ok.70% pod wodą. Napisaliśmy do związku prośbę o odwołanie meczów na WB w ten weekend. Mam nadzieje, że się zgodzą, bo grać się na pewno nie będzie dało.
jacko-nh June 07 2013 11:17:02
Jak wygląda boisko?? zalane czy da się trenować??
Wygenerowano w sekund: 0.06
1,562,266 unikalne wizyty