Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
grzes June 05 2013 16:08:04
Trampkarze: jutrzejszy trening jest odwołany. Jeśli coś się zmieni to dam znać.
hipek June 04 2013 22:55:21
odwoluje cala zalegla kolejke
hipek June 04 2013 22:52:42
Komunikat Komisji Gier Wielickiego Podokręgu MPZN Nr 57/KG/2012/2013 Z posiedzenia Komisji Gier Podokręgu Wieliczka w dniu 04.06.2013 r. Komisja Gier z powodu złego stanu boisk
Yanek June 04 2013 22:46:59
Komunikat mzpn. Jutrzejsze mecze odwołane http://ppnwieliczka.pl/index.php?option= com_content&task=view&id=1006&Itemid=34
Yanek June 04 2013 18:40:59
Będę
bronek June 04 2013 18:35:17
Trener Wieczorek prosił przekazać, że liczy na wysoką frekwencję na treningu. Z przymrużeniem oka
JuNioR June 04 2013 18:22:55
Ja też się wybieram, po za tym trzeba się pokazać bo nam zabiorą ciężko zdobyty termin na orliku Z przymrużeniem oka
bartek June 04 2013 17:16:03
Grzes, ja się wybieram, jeśli jest
Yanek June 04 2013 12:08:26
He he dobre. To trzeba 4 bramki ustawić i płetwy zabrać.
franki June 04 2013 11:31:25
PANY:Na dzień dzisiejszy jutro o 18.00 na boisku w Woli Batorskiej mają się o tej samej porze odbyć dwa mecze ligowe (B-klasa,Juniorzy). Mimo iż zrobiłem co mogłem.Jednak to sędziowie mają zdecydować.
grzes June 04 2013 11:27:28
Czy ktoś z b-paki wybiera się dziś na trening na orliku?
grzes June 03 2013 13:40:54
Trampkarze: Dzisiejszy trening jest odwołany ze względu na zalane boisko. Najbliższy trening odbędzie się prawdopodobnie w czwartek o 16 na orliku na Woli.
siwy_13 June 03 2013 00:15:08
trampkarze Piłkarz-Wilga 10-2
grzes June 02 2013 16:49:20
Trampkarze: trening w poniedziałek o 17
tomala13 June 01 2013 15:07:12
Juniorzy: musimy się pojawić i sędzia zadecyduje... jeśli przeciwnik zobaczy ze jest nas 5 to bedzie cisnął sędziego..
Izajash June 01 2013 14:41:06
czy mimo stanu boiska mecz juniorów się odbędzie?
grzes May 31 2013 22:15:08
TRAMPKARZE: Pełna mobilizacja na jutrzejszy mecz. Zbiórka o 10. Nie zapomnijcie sprzętu i legitymacji !
franki May 31 2013 21:39:39
Do JUNIORÓW: Z Targowianką będzie cieżko, ale musisicie walczyć nawet o punkt! Natomiast w srodę zaległy mecz na Woli z Wolnymi Kłaj i to napewno jest rywal w Naszym zasięgu! Więc mobilizacja i walka!
tomala13 May 31 2013 21:01:10
Juniorzy: zbiórka na sobotni mecz z Targowianką godz 16:10 POTRZEBUJEMY PUNKTÓW!! wszyscy obowiązkowo! również 4 trampkarze
tomala13 May 31 2013 13:26:18
Juniorzy trening odwołany boisko zalane
Wygenerowano w sekund: 0.08
1,562,272 unikalne wizyty