Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki April 24 2013 00:42:49
Bo nie pytałeś UÅ›miech
siwy_13 April 23 2013 18:57:54
Franku,czemu mi nie mówiłeś o wyniku trampków w Nowym Brzesku Z przymrużeniem oka Szeroki uÅ›miech
tomala13 April 23 2013 11:13:43
JUNIORKA: Przypominam o treningu dzisiaj o 18:30 trenujemy sami na polowce
Yanek April 22 2013 16:25:07
Trening B klasy jutro 18:30
JuNioR April 22 2013 15:19:21
Kiedy trening b-klasy ?
tomala13 April 22 2013 11:03:13
JUNIORKA : trening na połowie boiska we wtorek 18:30 obecnosc obowiązkowa w niedzielę mecz na liderze
tomala13 April 21 2013 09:58:11
https://www.facebook.com/profile.php?id= 100001414731814#!/photo.php?fbid=4401344 66076285&set=a.410233199066412.95963.3508 34118339654&type=1&theater
tomala13 April 21 2013 09:13:42
będzie.. i Pawoie pełna mobilizacja!
mlodywb April 20 2013 21:27:30
a bus bd ?? Szeroki uśmiech
tomala13 April 20 2013 21:14:44
potwierdzam zbiórka o 9:50
tomala13 April 20 2013 20:00:33
JUNIORZY: narazie nie mam informacji co z jutrem Prezes ma wyłączony telefon vce Prezes tez czekajcie na info zrobimy zbiórkę 9:50 pod klubem!
Anathol April 20 2013 16:06:38
Trampkarze: Batory Wola Batorska - Wilga Golkowice 4:4
grzes April 20 2013 10:20:12
Nie udało się załatwić busa. Musimy jechać do Rajska samochodami
grzes April 19 2013 13:12:42
Wiem. Będę dziś gadał z p.Iwulskim wieczorem. Może się uda załatwić
tomala13 April 19 2013 12:42:20
tak ale w podłożu
grzes April 19 2013 12:28:07
dzisiaj. W sprawie busa pójdę się dziś dogadać. Ale jest mały problem bo A-klasa ma tego samego dnia mecz na wyjeździe.
grzes April 19 2013 12:27:22
P.Iwulski zaprasza na "rozruch po meczu" z A-klasą seniorów z B-Paki UÅ›miech godzina 19
grzes April 18 2013 22:40:55
Franku: na treningu było dzisiaj 7 seniorów z B-Paki
kris_8813 April 18 2013 22:33:20
Ja dziś niestety nie dałem rady bo o 18:30 dopiero byłem w domu :/
franki April 18 2013 21:58:58
ile dzis było osob na trernigu?
Wygenerowano w sekund: 0.06
1,562,333 unikalne wizyty