Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
bzikinio April 18 2013 21:34:36
Oby tak dalej B klasa... to niedługo powrócicie na stare śmieci i będziecie odwiedzać Wiatowice..Niegowić..Zakrzowiec Z przymrużeniem oka
mlodywb April 16 2013 21:53:25
zróbmy jutro trening
tomala13 April 16 2013 17:41:45
zobaczymy, był by w czwartek ale zamieszanie ze sparingiem Be
wara April 16 2013 17:10:11
treningi zawsze w srody ? nie za bardzo w ten dzien pasuje trening.
tomala13 April 16 2013 09:13:58
JUNIORZY: Trening w środę po meczu pierwszej drużyny o godz. 18 na Batorym!
bartek April 16 2013 02:12:50
Trener Darek przekazuje, iż sparing z Orłem odbędzie sie jednak we czwartek o 18:30 w Cikowicach.
grzes April 15 2013 18:49:04
TRAMPKARZE: trening w czwartek o 16.30 na Batorym
tomala13 April 15 2013 08:01:59
JUNIORZY: poważnie podejść do dzisiejszej gierki i prośba o przybycie wszystkich którym zależy na grze w tej rundzie zapraszam
kris_8813 April 14 2013 22:39:39
A w srode o ktorej ten sparing?
franki April 14 2013 21:22:20
JUNIORZY i SENIORZY II: jutro sparing juniorzy na B-klasę na Orliku w Podłężu o 19.00. ZBiórka pod klubem 18.20, a w środę sparing Rezerwy w Cikowicach z Orłem.
franki April 13 2013 13:08:10
JUNIORZY: Nasze zaprzyjaźnione drużynki nie mogą zagrać sparingu w ten weekend.Jakby ktoś miał inne opcje pisać lub dzwonić!
franki April 13 2013 10:26:32
jeszcze raz przypomianm jakby ktoś nie doczytał: SE NIORZY, JUNIORZY, TRAMPKARZE - mecze w ten weekend odwołane! (przynajmnije te nasze)
mlodywb April 12 2013 15:53:43
ja jestem za sparingiem !!
Juniorek April 12 2013 15:50:53
Wiadomo kto będzie trenował Juniorów.
tomala13 April 12 2013 15:10:34
JUNIORKA: dzisiejszy trening ze względu na opady odwołany ! na niedzielę kombinujemy jakiś sparing pozdro
grzes April 12 2013 10:39:39
TRAMPKARZE: cała kolejka odwołana i meczu nie ma UÅ›miech
franki April 11 2013 22:21:35
Postaramy się załatwić
Juniorek April 11 2013 21:50:32
Dałoby się załatwić w weekend Juniorom jakiś sparing ?
Yanek April 11 2013 21:42:11
Odwołana cała weekendowa kolejka
Yanek April 10 2013 20:05:14
B klasa trening jutro 19. Obecnosc obowiazkowa
Wygenerowano w sekund: 0.06
1,562,335 unikalne wizyty