Aktualnie online

· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
ogar12323 May 07 2013 16:30:38
panie trenerze jest trening Złość
grzes May 07 2013 15:02:03
Jeśli tylko mi przywiezie na trening to wezmę Z przymrużeniem oka
tomala13 May 07 2013 12:36:23
Grzes mozesz zabrać od Hipka klucz z klubu ?
grzes May 06 2013 21:25:07
Trampkarze: przypominam o jutrzejszym treningu na boisku o 16.30. Oraz mamy załatwiony orlik na czwartek między 16.50 - 18.10 UÅ›miech
hipek May 06 2013 17:53:13
tego wlasnie nie wiem ponoc emeryt tak zazadzil
PrAwDa May 06 2013 15:34:40
dlaczego seniorzy II trenują tylko raz w tygodniu? nie dbacie o wyniki meczów???
Yanek May 06 2013 15:07:58
B klasa treningu przed meczem nie ma
tomala13 May 05 2013 16:05:51
JUNIORZY: Trening wtorek 18:00
grzes May 05 2013 14:32:43
TRAMPKARZE: trening we wtorek o 16.30
grzes May 04 2013 13:35:45
Trampkarze: Niedziela, zbiórka o 9.45. Nie zapomnijcie butów, legitymacji i ochraniaczy
tomala13 May 03 2013 15:55:07
JUNIORZY: zbiórka na mecz u siebie w sobotę godzina 12:45
mlodywb May 03 2013 12:58:00
Juniorzy o której zbiórka ?? na mecz w sobote ?
tomala13 May 02 2013 23:33:44
JUNIORZY: nie będzie treningu pełna mobilizacja na sobotę
Juniorek May 02 2013 23:25:02
Będzie może jakiś trening juniorów przed meczem?Bo jak nie to można coś pokopać na Orliku albo boisku UÅ›miech
grzes May 02 2013 12:19:32
Trampkarze: dzisiejszy trening odwołany z powodu złej pogody. Mecz w niedziele o 11. O 10 zbiórka
Wneq May 01 2013 14:12:12
No to myślę że się pojawię na meczu Juniorów UÅ›miech
tomala13 May 01 2013 09:36:07
JUNIORZY: niech Łukasz Dziadur przyjdzie spytamy jeszcze sędziego... Mateusz Wnęk pilnie potrzebny na dziś UÅ›miech
Izajash April 30 2013 22:41:30
nie ma jutro P. Rojewskiego, Soczewicy i Adamczaka. Bierzmowanie.
tomala13 April 30 2013 22:36:31
JUNIORZY: Łukasz Dziadur jutro nie może zagrać proszę o info kogo jutro nie będzie!
grzes April 30 2013 20:19:34
TRAMPKARZE: trening w czwartek o 17
Wygenerowano w sekund: 0.06
1,562,316 unikalne wizyty