Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki April 10 2013 16:55:28
JUNIORZY: o ile pogoda pozwoli trening o 17.30 w piątek na boisku (mecz w ND o 12). Nikt na razie nie odchodzi. Mobilizacja chłopaki!
Yanek April 10 2013 11:44:39
Znowu ktos podszywa sie pod moj nick.
franki April 10 2013 10:24:13
Juniorzy: Ustalam od kiedy zaczynacie trenowanie na boisku. Jak będe znał konrety, dam znać. Myślę że do godz. 15 będe wszystko wiedział. Napewno w czw. lub pt coś potrenujecie na boisku.
kiki96 April 10 2013 10:15:47
kiedy juniorzy mają jakiś trening ?
bzikinio April 09 2013 17:15:05
Brać Gumiaki? UÅ›miech
Yanek April 09 2013 16:49:19
Proponuję trening drugiej drużyny czwartek boisko 18
tomala13 April 09 2013 11:35:38
Panowie zapraszam na gierke MANa w czwartek od 15do 16:30 na puszczy balon chętnych proszę o info 516008259
grzes April 08 2013 22:21:30
Trampkarze: W czwartek trening na Batorym o 16.30
franki April 07 2013 11:18:14
SENIORZY II: Zmiana miejsca sparingu! Gramy dzisiaj z Orłem Cikowice o 14.00 w Łężkowicach!!! (dawne boisko niegdysiejszej Solanki Łężkowice.
grzes April 06 2013 15:53:07
trampkarze: weźcie sobie jutro jakieś ciepłe dresy, ja wezmę dla was stroje
bzikinio April 06 2013 14:29:47
Do******cz! Co? C**j ci w Oko Szeroki uśmiech
bzikinio April 06 2013 14:29:08
http://kwejk.pl/obrazek/1741139/sedziowa l.html Jak sędziowie z Wieliczkii Szeroki uÅ›miech
franki April 06 2013 12:53:00
SENIORZY II:W niedzielę o 14.00 sparing z Orłem Cik. w Stanisławicach.Zbiórka o 13.00 w klubie.Przebieramy się u nas i jedziemy swoimi autami. Zapraszamy juniorów.Trening w pon. o 19-Orlik Podłęże
grzes April 05 2013 18:15:42
gramy 2x 15 min. Zbiórka pod klubem o 14.30 lub na orliku w Podłężu.
grzes April 05 2013 18:14:32
o 15.30 zaczynamy z Czarnymi, następnie o 16 z gospodarzami i an koniec o 17 z Puszczą.
grzes April 05 2013 18:13:45
TRAMPKARZE: Turniej na orliku w Podłężu ma się odbyć. Będziemy grać 3 mecze.
kris_8813 April 03 2013 21:08:39
Patrząc na pogode B paka się utrzyma bo może uznają wyniki tylko z rundy jesiennej Szeroki uÅ›miech
grzes April 03 2013 17:33:57
Oficjalne info: treningu trampkarzy jutro nie ma ze względu ma złą pogodę
grzes April 03 2013 17:22:38
Jeśli trening się odbędzie to myślę że nie będzie z tym problemu
Izajash April 03 2013 16:07:54
czy juniorzy mogą wbić jutro na trening trampkarzy? Szeroki uÅ›miech
Wygenerowano w sekund: 0.06
1,562,340 unikalne wizyty