Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki
April 10 2013 16:55:28
JUNIORZY: o ile pogoda pozwoli trening o 17.30 w piątek na boisku (mecz w ND o 12). Nikt na razie nie odchodzi. Mobilizacja chłopaki!
Yanek
April 10 2013 11:44:39
Znowu ktos podszywa sie pod moj nick.
franki
April 10 2013 10:24:13
Juniorzy: Ustalam od kiedy zaczynacie trenowanie na boisku. Jak będe znał konrety, dam znać. Myślę że do godz. 15 będe wszystko wiedział. Napewno w czw. lub pt coś potrenujecie na boisku.
kiki96
April 10 2013 10:15:47
kiedy juniorzy mają jakiś trening ?
bzikinio
April 09 2013 17:15:05
Brać Gumiaki? 

Yanek
April 09 2013 16:49:19
Proponuję trening drugiej drużyny czwartek boisko 18
tomala13
April 09 2013 11:35:38
Panowie zapraszam na gierke MANa w czwartek od 15do 16:30 na puszczy balon chętnych proszę o info 516008259
grzes
April 08 2013 22:21:30
Trampkarze: W czwartek trening na Batorym o 16.30
franki
April 07 2013 11:18:14
SENIORZY II: Zmiana miejsca sparingu! Gramy dzisiaj z Orłem Cikowice o 14.00 w Łężkowicach!!! (dawne boisko niegdysiejszej Solanki Łężkowice.
grzes
April 06 2013 15:53:07
trampkarze: weźcie sobie jutro jakieś ciepłe dresy, ja wezmę dla was stroje
bzikinio
April 06 2013 14:29:47
Do******cz! Co? C**j ci w Oko 

bzikinio
April 06 2013 14:29:08
http://kwejk.pl/obrazek/1741139/sedziowa l.html Jak sędziowie z Wieliczkii 

franki
April 06 2013 12:53:00
SENIORZY II:W niedzielę o 14.00 sparing z Orłem Cik. w Stanisławicach.Zbiórka o 13.00 w klubie.Przebieramy się u nas i jedziemy swoimi autami. Zapraszamy juniorów.Trening w pon. o 19-Orlik Podłęże
grzes
April 05 2013 18:15:42
gramy 2x 15 min. Zbiórka pod klubem o 14.30 lub na orliku w Podłężu.
grzes
April 05 2013 18:14:32
o 15.30 zaczynamy z Czarnymi, następnie o 16 z gospodarzami i an koniec o 17 z Puszczą.
grzes
April 05 2013 18:13:45
TRAMPKARZE: Turniej na orliku w Podłężu ma się odbyć. Będziemy grać 3 mecze.
kris_8813
April 03 2013 21:08:39
Patrząc na pogode B paka się utrzyma bo może uznają wyniki tylko z rundy jesiennej 

grzes
April 03 2013 17:33:57
Oficjalne info: treningu trampkarzy jutro nie ma ze względu ma złą pogodę
grzes
April 03 2013 17:22:38
Jeśli trening się odbędzie to myślę że nie będzie z tym problemu
Izajash
April 03 2013 16:07:54
czy juniorzy mogą wbić jutro na trening trampkarzy? 

