Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
tomala13 May 11 2013 08:09:27
Panie Hipek Mateusz dostał pozwolenie od vce Prezesa
hipek May 11 2013 08:07:05
nie nie jest!
tomala13 May 11 2013 06:35:26
JUNIORZY: Mateusz Wnęk... czy jesteś wstanie powalczyć w DERBACH??
grzes May 11 2013 00:01:29
Trampkarze: zbiórka w sobotę o 14 pod klubem. Nie zapomnijcie sprzętu i legitymacji
hipek May 10 2013 21:35:27
Pany jutro kosimy waly w kolo boiska ruszyc dupy i przyjść godzina 8-30
tomala13 May 10 2013 20:50:02
JUNIORZY: zbiórka na derby z Dębem sobota godz 16 !! Peres zbierz wszystkich oraz karty ja dojadę do Zabierzowa PEŁNA MOBILIZACJA
JuNioR May 10 2013 15:48:11
Czy dzisiejszy przed meczowy rozruch b-klasy, nadal aktualny ? Jeśli tak to o której ? UÅ›miech
tomala13 May 09 2013 18:09:08
JUNIORZY: dokładnie rozruch przed Dębem w piatek o 17:30 Orlik Wola Batorska OBECNOŚĆ OWOWIĄZKOWA
Juniorek May 09 2013 17:32:56
Juniorzy zamiast trening w piątek na boisku, to zapraszam na Orlika o 17:30 jest zgoda trenera Z przymrużeniem oka
tomala13 May 09 2013 08:58:06
JUNIORZY: rozruch przed sobotnimi derbami z Dębem w piątek o 18 nie trzeba chyba pisać co to za mecz !
grzes May 08 2013 21:36:18
Trampkarze: trening jutro (czwartek) o 16.40 na orliku w Woli Batorskiej
JuNioR May 08 2013 13:48:53
Jest dziś ten mecz, czy jednak odwołali ?
kris_8813 May 08 2013 07:13:31
Dajcie jakos znac sms czy sie odbedzie bo nie bd sie musial z roboty zwalniac Z przymrużeniem oka
franki May 07 2013 23:17:10
Poszła do związku prośba o przełożenie meczu. Mam nadzieję, że to uznają, bo mecz napewno nie dojdzie do skutku, bo boisko nie nadaje się do gry.
kris_8813 May 07 2013 22:56:44
A czy jutrzejszy mecz sie odbędzie?
hipek May 07 2013 19:22:20
jak narodowy basen Złość
tomala13 May 07 2013 18:27:11
JUNIORZY: trening odwołany w ostatniej chwili BOISKO PŁYWA
grzes May 07 2013 18:14:08
Zawodnicy Batorego: jestem po oględzinach boiska - jednym słowem masakra. Wszystko pływa : /
kiki96 May 07 2013 17:36:14
to jest trening juniorów ?
grzes May 07 2013 16:46:29
Ja na pewno przyjdę aby zobaczyć na stan murawy. Jeśli pojawią się osoby a boisko nie będzie sie nadawać do gry to zrobimy taktyke Z przymrużeniem oka
Wygenerowano w sekund: 0.06
1,562,310 unikalne wizyty