Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki April 30 2013 12:09:30
SENIORZY II: Jakby ktoś nie wiedział trening jest w środę po meczu juniorów ok. 18.30
grzes April 30 2013 09:40:22
Przypominam Trampkarzom o treningu dziś o 17:00
tomala13 April 29 2013 22:07:17
JUNIORZY: zbiórka na zaległą II połowę godzina 16:10 Bardzo proszę o zabranie dokumentów !!!!!!!
franki April 28 2013 23:17:40
JUNIORZY: W środę o 17.00 dokończenie zaległego meczu z Czarnymi Staniątki (II połowa)
tomala13 April 28 2013 00:54:27
Przypominam jeszcze raz .. a pisze niżej ZBIÓRKA 11:50 zabrać wszystko co potrzebne
Juniorek April 28 2013 00:15:41
O której zbiórka na Juniorów ?
grzes April 27 2013 14:37:30
Trampkarze: trening we wtorek o 17
koza April 27 2013 00:44:48
Mnie moze nie byc. -.-
grzes April 26 2013 20:13:30
TRAMPKARZE: Jutro zbiórka o 9.45 ! Nie zapomnijcie butów, ochraniaczy i legitymacji !
franki April 26 2013 19:03:55
JUNIORZY:Adamczak zgłoszony. TRAMPKARZE:Bobo, Kostilek, Motyka, Rasiński. Wszyscy są już zgłoszni i moga grać w najbliższy weekend.
grzes April 26 2013 16:54:40
Ultras: Zbiórka o 9.50
tomala13 April 26 2013 16:28:09
JUNIORZY: w niedziele mecz z liderem!! Zbiórka na mecz w z Gdovią na wyjeździe 11:50 pod klubem
UltraS April 26 2013 15:39:11
O której mniej więcej, trampkarze będą mieli zbiórke przed jutrzejszym meczem ?
grzes April 26 2013 14:37:25
Trampkarze: dziś trening o 17 na boisku UÅ›miech
Yanek April 25 2013 22:54:48
Na C klase wystarczy
franki April 25 2013 22:43:48
Panowie z BAT II - czemu taka mała frekwencja na treningu???
dady April 25 2013 17:00:24
18:30, trener Wieczorek zarządził
JuNioR April 25 2013 16:51:08
O której dziś trenuje b-klasa ? UÅ›miech
tomala13 April 24 2013 13:37:55
jeszcze PILNIE przynieść Frankowi rzeczy potrzebne do rejestracji
tomala13 April 24 2013 13:36:54
JUNIORKA : trening w czwartek o 18 ! ostatni trening przed meczem z liderem. Pozostały jeszcze 3 znaki zapytania co do niedzielnego składu, więc walczyć o miejsce w składzie. Kolega bez karty musi raz
Wygenerowano w sekund: 0.06
1,562,332 unikalne wizyty