Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki March 27 2013 12:11:52
Panowie NIEDOBRZE!
Juniorek March 26 2013 23:37:24
Prezes coś mówił że 3 czy tam 4 kwietnia na Woli Orlika otwierają UÅ›miech Ciekawe ile w tym prawdy Szeroki uÅ›miech
Dudek33 March 26 2013 21:53:52
...i B klasy tez Pokazuje język
ponox March 26 2013 21:31:36
Sprzydało by sie zaktualizować skład trampkarzy na stronie ;D
mlodywb March 26 2013 20:44:43
Mam pytanie była by możliwość treningu juniorów na orliku w nc ?
franki March 26 2013 02:06:06
Potwierdzam! WSZYSTKIE mecze zaplanowane na najbliższy weekend odwołane!
grzes March 25 2013 19:51:43
piotrek212: tak, o 16
Lysiwo March 25 2013 17:39:41
Odwołano mecze z najbliższej soboty pewne info!!!
franki March 25 2013 16:38:40
Piotrek T. ma (miał?) kontuzję. Nie orientuje sie jak teraz to wygląda...
piotrek212 March 25 2013 15:22:29
trening trampkarzy zaczyna się o 16.00??
grzes March 25 2013 13:46:15
nadal mam dwa wolne miejsca w samochodzie, kto nie ma transportu niech piszę sms'a 506479328
grzes March 25 2013 13:45:21
Trampkarze: Trening jest na 100% jutro na orliku w Niepołomicach. Bądźcie 10 minut wcześniej abyśmy o 16 zaczęli. Ubierzcie się odpowiednio do warunków atmosferycznych (czapki, bluzy,dresy) UÅ›miech
ROJU14 March 24 2013 22:57:20
Ja raczej jeszcze nie dam rady
Juniorek March 24 2013 22:54:49
Ja mam bana na Orliku w nce jak i dwóch Seniorów
mlodywb March 24 2013 22:51:21
mi to pasuje nie ma problemu ale juniorzy na seniorów czy mieszane ?
franki March 24 2013 22:43:49
do JUNIORÓW: Panowie w związku z tym, ze i Wam i nam sparingi nie wypaliły, musimy w tygodniu zagrać coś na siebie - choćby na Orliku! Środa???
grzes March 24 2013 22:24:26
młody: możesz
aikon0707 March 24 2013 21:31:45
Co się dzieje z Piotrkiem Terczyńskim ???
mlodywb March 24 2013 20:24:08
grzes a moge potrenowac z nimi ?? Szeroki uśmiech
grzes March 24 2013 17:22:35
jeśli będą jakieś zmiany to będę was informował na bieżąco UÅ›miech w razie czego mam dwa miejsca w samochodzie
Wygenerowano w sekund: 0.08
1,562,346 unikalne wizyty