Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
grzes
March 24 2013 17:21:37
TRAMPKARZE: We WTOREK o 16 trening na orliku w NIEPOŁOMICACH.
franki
March 24 2013 14:07:21
TRAMPKARZEE: Zbierać sie na sparing na Orliku w N-ce.
hipek
March 23 2013 07:26:39
nasz mecz tez odwolany BATORY II
franki
March 22 2013 15:21:29
JUNIORZY: Wasz sparing niestety odwołany (pogoda). Zapraszmy w takim razie na sparing BAT II. w Brzeziu w sobote o 15.00. Zbiórka pod kl. o 14.00
grzes
March 21 2013 20:31:49
Trampkarze: W niedziele o 13 zbiórka pod klubem, ponieważ o 14 gramy sparing z chłopakami z Puszczy na orliku w Niepołomicach. Zapraszamy chętnych !
grzes
March 21 2013 20:30:15
Trampkarze: Jutrzejszy trening jest odwołany, ze względu na złe warunki atmosferyczne i zły stan boiska
franki
March 20 2013 22:54:18
Sapring Trampkarzy bardzo dobry pomysł. Myśle że lada chwila któryś z trenerow glenie johnsonie Ci odpowie. Nr kom. 668033207
franki
March 20 2013 22:46:47
Będe jutro dzownił. Umowieni jestesmy wstępnie na sobote na 12-13.
Juniorek
March 20 2013 22:25:10
Będzie może w ten weekend sparing Juniorów z Iskrą???
glenjohnson
March 20 2013 13:14:25
Czy trener i drużyna trampkarzy byliby zainteresowani sparingiem w któryś z weekendowych dni? Proponuję sobotę albo niedzielę popołudniu w Niepołomicach z Puszczą na Orliku. Pozdrawiam
hipek
March 19 2013 16:18:09
Pany B paka czwartek trening o 19ej na boisku .A w sobote sparing w brzeziu o 15ej
grzes
March 19 2013 13:35:18
Trampkarze: trenujemy w piątek o 16.30 

franki
March 18 2013 23:06:50
Chyba dzisiaj był, bo wracałem koło 20 to światła się świeciły. Kolejny chyba we środę
Yanek
March 18 2013 21:45:38
Czy jutro jest przewidziany jakiś trening? Pierwsza drużyna kopie?
bartek
March 17 2013 12:32:34
o 19 ja również nie dam rady.
Yanek
March 17 2013 10:43:33
W takim razie ja odpadam bo o 19 zaczynam szychte
tomala13
March 17 2013 09:55:15
UWAGA zmiana godziny meczu z Agricolą !!! gramy o 19 na Hutniku SENIORZY II !!!!!
Izajash
March 16 2013 22:21:50
wiadomo czy juniorzy graja na wyjeździe czy u siebie?
franki
March 16 2013 20:40:50
JUNIORZY: Wasz sparing z Iskrą ze względu na pogodę przełożony na za tydzień o 12.00 w ND. Zapraszamy na nasz sparing. Zbiórka jutro o 16.00.Prezes dał Busa, więc jest transport.
tomala13
March 16 2013 16:56:40
Sparing z Agricolą Klimontów SENIORZY II w niedzielę o 17 na Hutniku
