Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki
March 02 2013 03:05:19
TRAMPKARZE: Macie już WSZYSCY aktualne badania. Pierwszy mecz 13.30. Jutro opiekuje się Wami drugi z trenerskiego duetu Gorycki Grześ. Powodzenia
Juniorek
February 28 2013 23:11:04
Można się zebrać i coś pokopać
przed sparingiem 
przed sparingiem 
ROJU14
February 28 2013 18:16:35
Moim zdaniem powinnismy zaczac od jakis treningow a nie od razu sparing, zaczyna sie ladna pogoda a liga juz za miesiac
mlodywb
February 27 2013 23:56:05
ja jestem za zeby zagrać sparing z iskra !
Juniorek
February 27 2013 20:57:00
Juniorzy, zagrajmy z Iskrą 

kris_8813
February 27 2013 13:43:00
A czy Batory II gra jakiś sparing w ten weekend? 

franki
February 27 2013 09:34:14
Narazie trzeba uporządkować kwestie kto ma Was trenować
franki
February 27 2013 09:33:30
JUNIORZY: Ruszacie od kwietnia, więc jeszcze ze 4 weekendy są, także spokojnie. Mamy bdb zaprzyjaznione 3 kluby, że wystarczą dwa telefony i sparing jest nagrany(Iskra,Start,Orzeł
C.). Narazie trz
C.). Narazie trz
franki
February 27 2013 09:31:05
Brawo Trampkarze!!! Dwa zwycięstwa w Turnieju, w tym w najważniejszym meczu derbowym z Dębem! Graty!
mlodywb
February 24 2013 23:20:12
Ktoos wie czy juniorzy bd mieli jakiś sparring przed runda wiosenna ?
Izajash
February 23 2013 23:31:35
brawo dla trampkarzy, derby na hali wygrane ;]
hipek
February 23 2013 22:57:53
nie pomylka nawet v do fify 4 trzeba......... przynajmniej!
hipek
February 23 2013 22:56:39
yyy no wlasnie cos mi tu niepasowalo ...jaka kur...a szatnia dobrze wlasnie to to nasz czinjama napisal 3 chlopa to mozemy zagrac u mnie turniej kur..a jego mac w fife!!!!!!
Yanek
February 23 2013 11:07:12
Chciałbym z tego oto miejsca napisać, że ktoś podszywa się pode mnie i dodał komentarz w soutboxie dnia 21 o godzinie 23:48
franki
February 23 2013 09:37:53
11.20 spod klubu.
ponox
February 22 2013 20:58:45
Mam pytanie są jakieś konkrety na temat transportu na turniej ?
Anathol
February 22 2013 20:28:40
Jest jutro zaplanowany transport na turniej Demczuka ( chodzi o trampkarzy)
kris_8813
February 22 2013 18:01:13
Przepraszam, zachowałem się jak szczeniak pod wpływem szatańskich mocy 

Yanek
February 22 2013 00:48:35
Kris to nie miejsce na takie tematy , od tego jest szatnia 

franki
February 21 2013 09:30:28
Tak, Jedynka dzisiaj ternuje
