Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki March 02 2013 03:05:19
TRAMPKARZE: Macie już WSZYSCY aktualne badania. Pierwszy mecz 13.30. Jutro opiekuje się Wami drugi z trenerskiego duetu Gorycki Grześ. Powodzenia
Juniorek February 28 2013 23:11:04
Można się zebrać i coś pokopać UÅ›miechprzed sparingiem UÅ›miech
ROJU14 February 28 2013 18:16:35
Moim zdaniem powinnismy zaczac od jakis treningow a nie od razu sparing, zaczyna sie ladna pogoda a liga juz za miesiac
mlodywb February 27 2013 23:56:05
ja jestem za zeby zagrać sparing z iskra !
Juniorek February 27 2013 20:57:00
Juniorzy, zagrajmy z Iskrą UÅ›miech
kris_8813 February 27 2013 13:43:00
A czy Batory II gra jakiś sparing w ten weekend? Pokazuje jÄ™zyk
franki February 27 2013 09:34:14
Narazie trzeba uporządkować kwestie kto ma Was trenować
franki February 27 2013 09:33:30
JUNIORZY: Ruszacie od kwietnia, więc jeszcze ze 4 weekendy są, także spokojnie. Mamy bdb zaprzyjaznione 3 kluby, że wystarczą dwa telefony i sparing jest nagrany(Iskra,Start,Orzeł
C.). Narazie trz
franki February 27 2013 09:31:05
Brawo Trampkarze!!! Dwa zwycięstwa w Turnieju, w tym w najważniejszym meczu derbowym z Dębem! Graty!
mlodywb February 24 2013 23:20:12
Ktoos wie czy juniorzy bd mieli jakiś sparring przed runda wiosenna ?
Izajash February 23 2013 23:31:35
brawo dla trampkarzy, derby na hali wygrane ;]
hipek February 23 2013 22:57:53
nie pomylka nawet v do fify 4 trzeba......... przynajmniej!
hipek February 23 2013 22:56:39
yyy no wlasnie cos mi tu niepasowalo ...jaka kur...a szatnia dobrze wlasnie to to nasz czinjama napisal 3 chlopa to mozemy zagrac u mnie turniej kur..a jego mac w fife!!!!!!
Yanek February 23 2013 11:07:12
Chciałbym z tego oto miejsca napisać, że ktoś podszywa się pode mnie i dodał komentarz w soutboxie dnia 21 o godzinie 23:48
franki February 23 2013 09:37:53
11.20 spod klubu.
ponox February 22 2013 20:58:45
Mam pytanie są jakieś konkrety na temat transportu na turniej ?
Anathol February 22 2013 20:28:40
Jest jutro zaplanowany transport na turniej Demczuka ( chodzi o trampkarzy)
kris_8813 February 22 2013 18:01:13
Przepraszam, zachowałem się jak szczeniak pod wpływem szatańskich mocy Smutek
Yanek February 22 2013 00:48:35
Kris to nie miejsce na takie tematy , od tego jest szatnia Z przymrużeniem oka
franki February 21 2013 09:30:28
Tak, Jedynka dzisiaj ternuje
Wygenerowano w sekund: 0.08
1,562,368 unikalne wizyty